Dziś jest wtorek, 6 czerwiec 2023 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Seminarium techniczne "Bezpieczeństwo i eksploatacja maszyn elektrycznych w strefach zagrożonych wybuchem"
więcej
34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2021
więcej
14. Międzynarodowe Targi Kolejowe Trako
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2021

24 sierpień 2021.

Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB są zdecydowanym liderem wśród targów tej branży zarówno w Polsce jak i krajach Europy Środkowo ? Wschodniej. Również we wrześniu ubiegłego roku, mimo trwającej pandemii, Organizatorom udało się zorganizować targi, chociaż  w mniejszym zakresie niż dotychczas i przy zastosowaniu dodatkowych środków ochrony sanitarnej zarówno wystawców jak i zwiedzających.

Ostatnio Rada Ministrów oficjalnie zezwoliła na organizację targów od 6 czerwca wprowadzając jednocześnie pewne ograniczenie co do liczby osób mogących przebywać jednocześnie w pomieszczeniach ekspozycyjnych. Odmrożenie targów przez rząd wyraźnie wpłynęło na zwiększenie zainteresowania udziałem w nich wśród firm, także tych spoza Polski. Mamy nadzieję, iż targi szybko wrócą do rozmiarów, jakie miały przed pandemią.

Wśród dominujących czynników, które zachęcają do udziału w tegorocznych targach należy wymienić chęć odnowienia osobistych kontaktów pomiędzy oferentami urządzeń a ich klientami
i porozmawiania bez elektronicznych pośredników, które jednak tworzą pewną barierę oficjalności,
a po wielu miesiącach - znużenie ich stosowaniem.

Wraz z partnerami branżowymi ZIAD Bielsko-Biała SA jako organizator targów przygotowuje kilka konferencji, które powinny przybliżyć odpowiedzi na pytania nurtujące wystawców jak  i zwiedzających targi. Jedna z tych konferencji dotyczyć będzie problematyki sprawiedliwej transformacji energetycznej, w której programie przewiduje się omówienie zarówno krajowego planu tej transformacji jak i wybranych komponentów terytorialnych a także udziału w tych programach innowacyjnych firm krajowych. Druga z planowanych konferencji dotyczyć będzie planów inwestycyjnych zarówno w zakresie sieci przesyłowej jak i wybranych sieci dystrybucyjnych.

Na targach ENERGETAB 2021 odbędzie się też trzeci dzień bardzo dobrze przyjętej konferencji ?Fotowoltaika ? dziś i jutro? ? zresztą na targach jest zlokalizowana specjalna Strefa OZE, w której będzie można zapoznać się z czynnymi instalacjami PV czy napowietrznych pomp cieplnych. Nadto na targach będą zorganizowane: ciesząca się dużym zainteresowaniem podczas ubiegłorocznych targów Strefa Elektromobilności oraz Strefa Praktycznych Pokazów (SPP).

Powyższe konferencje i pokazy będą miały charakter stacjonarny ale z transmisją ich przebiegu w internecie. Zresztą tegoroczne targi istotnie poszerzą zastosowanie transmisji on-line
z wydarzeń targowych czy specjalnych prezentacji wystawców, aby umożliwić ?udział? w targach także tym, którzy jednak nie będą mogli osobiście wziąć w nich udział.

Tradycyjnie już podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami
i pucharami ?szczególnie wyróżniające się produkty? zgłoszone przez wystawców. Z satysfakcją informujemy, że Ministerstwo Klimatu i Środowiska potwierdziło możliwość przyznania w tym konkursie wyróżnienia pod nazwą ?Puchar Ministra Klimatu i Środowiska.

Targi ENERGETAB, jako jedno z najważniejszych w tym roku spotkań przedstawicieli sektora elektroenergetycznego będą też doskonałą okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych ? zarówno z Polski jak i z zagranicy.

O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl