Dziś jest wtorek, 30 maj 2023 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2021
więcej
Seminarium techniczne "Bezpieczeństwo i eksploatacja maszyn elektrycznych w strefach zagrożonych wybuchem"
więcej
14. Międzynarodowe Targi Kolejowe Trako
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2021

24 sierpień 2021.

Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB są zdecydowanym liderem wśród targów tej branży zarówno w Polsce jak i krajach Europy Środkowo ? Wschodniej. Również we wrześniu ubiegłego roku, mimo trwającej pandemii, Organizatorom udało się zorganizować targi, chociaż  w mniejszym zakresie niż dotychczas i przy zastosowaniu dodatkowych środków ochrony sanitarnej zarówno wystawców jak i zwiedzających.

Ostatnio Rada Ministrów oficjalnie zezwoliła na organizację targów od 6 czerwca wprowadzając jednocześnie pewne ograniczenie co do liczby osób mogących przebywać jednocześnie w pomieszczeniach ekspozycyjnych. Odmrożenie targów przez rząd wyraźnie wpłynęło na zwiększenie zainteresowania udziałem w nich wśród firm, także tych spoza Polski. Mamy nadzieję, iż targi szybko wrócą do rozmiarów, jakie miały przed pandemią.

Wśród dominujących czynników, które zachęcają do udziału w tegorocznych targach należy wymienić chęć odnowienia osobistych kontaktów pomiędzy oferentami urządzeń a ich klientami
i porozmawiania bez elektronicznych pośredników, które jednak tworzą pewną barierę oficjalności,
a po wielu miesiącach - znużenie ich stosowaniem.

Wraz z partnerami branżowymi ZIAD Bielsko-Biała SA jako organizator targów przygotowuje kilka konferencji, które powinny przybliżyć odpowiedzi na pytania nurtujące wystawców jak  i zwiedzających targi. Jedna z tych konferencji dotyczyć będzie problematyki sprawiedliwej transformacji energetycznej, w której programie przewiduje się omówienie zarówno krajowego planu tej transformacji jak i wybranych komponentów terytorialnych a także udziału w tych programach innowacyjnych firm krajowych. Druga z planowanych konferencji dotyczyć będzie planów inwestycyjnych zarówno w zakresie sieci przesyłowej jak i wybranych sieci dystrybucyjnych.

Na targach ENERGETAB 2021 odbędzie się też trzeci dzień bardzo dobrze przyjętej konferencji ?Fotowoltaika ? dziś i jutro? ? zresztą na targach jest zlokalizowana specjalna Strefa OZE, w której będzie można zapoznać się z czynnymi instalacjami PV czy napowietrznych pomp cieplnych. Nadto na targach będą zorganizowane: ciesząca się dużym zainteresowaniem podczas ubiegłorocznych targów Strefa Elektromobilności oraz Strefa Praktycznych Pokazów (SPP).

Powyższe konferencje i pokazy będą miały charakter stacjonarny ale z transmisją ich przebiegu w internecie. Zresztą tegoroczne targi istotnie poszerzą zastosowanie transmisji on-line
z wydarzeń targowych czy specjalnych prezentacji wystawców, aby umożliwić ?udział? w targach także tym, którzy jednak nie będą mogli osobiście wziąć w nich udział.

Tradycyjnie już podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami
i pucharami ?szczególnie wyróżniające się produkty? zgłoszone przez wystawców. Z satysfakcją informujemy, że Ministerstwo Klimatu i Środowiska potwierdziło możliwość przyznania w tym konkursie wyróżnienia pod nazwą ?Puchar Ministra Klimatu i Środowiska.

Targi ENERGETAB, jako jedno z najważniejszych w tym roku spotkań przedstawicieli sektora elektroenergetycznego będą też doskonałą okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych ? zarówno z Polski jak i z zagranicy.

O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl