Dziś jest czwartek, 2 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Przewody do elektrowni wiatrowych

1 czerwiec 2010.

Energia wiatrowa będąca źródłem energii odnawialnej staje się coraz bardziej istotną kwestią, popularyzowaną podczas m.in. kampanii organizowanych z okazji Dnia Wiatru. Rozbudowa elektrowni wiatrowych to temat współcześnie niezwykle ważny, a dla planistów systemu energetycznego stanowi duże wyzwanie. Na rynku są jednak sprawdzone technologie oraz niezawodne kable - jak m.in. te oferowane przez HELUKABEL Polska Sp. z o.o.

Energia wiatrowa jest najlepszym alternatywnym źródłem energii odnawialnej. Jest ona przyjazna człowiekowi oraz środowisku naturalnemu. Poprzez redukcję emisji gazów cieplarnianych czy oszczędność ograniczonych już zasobów paliw kopalnianych zyskuje na niej środowisko, w którym żyjemy. Ponadto niesie ze sobą oszczędności finansowe. Nie uwzględniając kosztów montażu oraz eksploatacji technologii, dzięki któremu pozyskujemy energię, otrzymujemy ją za darmo.
To tylko niektóre z zalet jakie przynosi energetyka wiatrowa. Szczegółowych informacji można się dowiedzieć podczas rokrocznie odbywających się kampanii organizowanych z okazji Dnia Wiatru. 15 czerwca na 5 kontynentach, w ponad 25 krajach w tym także w Polsce zorganizowanych zostanie tysiące wydarzeń mających na celu popularyzację wykorzystania energii wiatrowej jako odnawialnego źródła energii.

Odpowiadając na rosnące zainteresowanie energią odnawialną, jako jeden z wiodących dostawców i producentów kabli, przewodów oraz osprzętu, HELUKABEL Polska Sp z o.o. proponuje przewody, które znajdują zastosowanie przy budowie małych elektrowni wiatrowych o mocy od jednego do kilkuset kW, a także dużych farm wiatrowych o mocy od 1-5 MW. Kable światłowodowe, sterownicze, gumowe czy odporne na temperatury to część oferty skierowanej do producentów infrastruktury wiatrowej. Rodzaje przewodów stosowanych w elektrowniach wiatrowych prezentujemy w plikach, do pobrania.

Firma HELUKABEL Polska Sp. z o.o. jest oddziałem niemieckiego przedsiębiorstwa, które jest jednym z najbardziej znaczących na rynku światowym producentów kabli i przewodów do wszystkich branż oraz wszelkich zastosowań. Firma już od ponad 30 lat oferuje kable i przewody odporne na czynniki chemiczne, atmosferyczne, działanie temperatur, promieniowanie oraz w produkcji kabli niepalnych. W Polsce siedziba oraz nowoczesny magazyn wraz z budynkiem biurowym znajduje się w miejscowości Krze Duże na Mazowszu przy trasie Warszawa-Katowice. Doskonała lokalizacja oraz system wysokiego składowania na przeszło 3000 miejsc paletowych z dokami transportowymi sprawia, że HELUKABEL Polska dostarcza zamówiony towar ze swych zasobów w ciągu 24 godzin.Źródło: Helukabel
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl