Dziś jest niedziela, 29 marzec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.1127 -2.05% 1EUR 4.5246 -1.56% 1GBP 5.0218 +0.34%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
31 marzec 2020
Fluid Power 
więcej
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

RENEXPO - Po raz jedenasty targi informują o przyszłym zaopatrzeniu w energię

27 wrzesień 2010.
W dniach od 7 do 10 października odbędą się Międzynarodowe Targi Handlowe RENEXPO dotyczące odnawialnych Energii i Energooszczędnego Budownictwa i Renowacji. RENEXPO jest jedną z najważniejszych imprez w Europie¸ która dotyczy wykorzystywania odnawialnej energii i energooszczędnego budownictwa i renowacji. Różnorodność i wyjątkowość tych targów sprawia, iż znajdują się one w czołówce światowej.

Tematyka pawilonu nr. 1 skupia się na bioenergii. Do głównych punktów IHE  WoodEnergie zalicza się tematyka pozyskiwania energii z drewna. IHE służy jako europejskie forum spotkań branż, które pozyskuje energie z biomasy drzewnej.
Następnym tematem targów jest kogeneracja, będzie ona prezentowana pod nazwą InterCogen. We współpracy z niemieckimi stowarzyszeniami do spraw kogeneracji -Bundesverband Kraft-Wärme-Kopplung odbędzie się wymiana wiedzy między producentami i dostawcami. Na targach będzie miał miejsce również przegląd specjalny wraz z serią bezpłatnych wykładów na temat piecy kamionkowych, kaflowych, na pellety oraz małych urządzeń grzewczych, który odbył się po raz pierwszy w ubiegłym roku.

Pod nazwą interGreenBuilding w pawilonie nr. 2 będzie można znaleźć szereg informacji na temat energooszczędnego budownictwa i renowacji. Wystawcy zaoferują szereg ciekawych tematów z obszaru techniki budowlanej, wentylacji, odzyskiwania ciepła, ogrzewania podłogowego jak i budownictwa z wykorzystaniem ekologicznych materiałów. Przegląd specjalny dotyczący tematyki budowania z drewna przedstawi korzyści wynikające z użycia drewna jako trwałego materiału budowlanego. Także stoisko Izby Rzemieślniczej Szwabii, w tym roku sporo większe, zaprezentuje wyniki pracy w regionie.

Jak zwykle wystawy w pawilonie nr. 3 dotyczyć będą tematów usług energetycznych, energii geotermalnej, wodnej, wiatrowej oraz pomp ciepła. Forum Praca i Edukacja zorganizowane przez KUMAS, stanowi już integralną częścią targów. W tym roku można będzie również zasięgnąć informacji na temat wolnych miejsc pracy w branży.
Na towarzyszącym targom- fachowych sympozjach wybrani eksperci z branży przedstawią obiecujące innowacje, przyszłe trendy, nowe technologie i praktyczne rozwiązania. Zaplanowane są fachowe kongresy na temat: Energia z biologicznych odpadów, Kogeneracji, Małych i średnich przedsiębiorstw gazyfikacji drewna, Zapobieganie mikrobiologicznym szkodą w nowoczesnym budownictwie mieszkalnym, Miasto i przyszłość oraz Małe elektrownie wiatrowe.

Wystawiane przez Federalne Stowarzyszenie BioEnergie sympozjum przewodzące dotyczące energii z drewna jest głównym miejscem spotkań branży i odbędzie się po raz dziesiąty. Za jednym razem dostajemy kompleksowy przegląd polityki, gospodarki i Best Practice. Oprócz sympozjów i wystaw specjaliści jak i użytkownicy końcowi mają bezpłatną możliwość wysłuchania szeregu wykładów o aktualnej tematyce zaopatrywania w energię.
Ponad 130 instytucji, partnerów prowadzi RENEXPO do sukcesu.
Instytucje takie jak: Bayern Innovativ, Bundesverband WärmePumpe, Bundesverband
 
BioEnergie, Bundesverband Kraft-Wärme-Kopplung , C.A.R.M.E.N., Cluster Forst i Holz na Bajerach, KUMAS i UmweltCluster Bayern.
RENEXPO 2010 odbędzie się w dniach 7 do 10 października 2010 roku w Centrum
Targowym w Augsburg.
Dalsze informacje na temat targów, kongresu i programu można uzyskać pod adresem:
www.renexpo.de.

Źródło: REECO GmbH
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl