Dziś jest poniedziałek, 6 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

RENEXPO - Po raz jedenasty targi informują o przyszłym zaopatrzeniu w energię

27 wrzesień 2010.
W dniach od 7 do 10 października odbędą się Międzynarodowe Targi Handlowe RENEXPO dotyczące odnawialnych Energii i Energooszczędnego Budownictwa i Renowacji. RENEXPO jest jedną z najważniejszych imprez w Europie¸ która dotyczy wykorzystywania odnawialnej energii i energooszczędnego budownictwa i renowacji. Różnorodność i wyjątkowość tych targów sprawia, iż znajdują się one w czołówce światowej.

Tematyka pawilonu nr. 1 skupia się na bioenergii. Do głównych punktów IHE  WoodEnergie zalicza się tematyka pozyskiwania energii z drewna. IHE służy jako europejskie forum spotkań branż, które pozyskuje energie z biomasy drzewnej.
Następnym tematem targów jest kogeneracja, będzie ona prezentowana pod nazwą InterCogen. We współpracy z niemieckimi stowarzyszeniami do spraw kogeneracji -Bundesverband Kraft-Wärme-Kopplung odbędzie się wymiana wiedzy między producentami i dostawcami. Na targach będzie miał miejsce również przegląd specjalny wraz z serią bezpłatnych wykładów na temat piecy kamionkowych, kaflowych, na pellety oraz małych urządzeń grzewczych, który odbył się po raz pierwszy w ubiegłym roku.

Pod nazwą interGreenBuilding w pawilonie nr. 2 będzie można znaleźć szereg informacji na temat energooszczędnego budownictwa i renowacji. Wystawcy zaoferują szereg ciekawych tematów z obszaru techniki budowlanej, wentylacji, odzyskiwania ciepła, ogrzewania podłogowego jak i budownictwa z wykorzystaniem ekologicznych materiałów. Przegląd specjalny dotyczący tematyki budowania z drewna przedstawi korzyści wynikające z użycia drewna jako trwałego materiału budowlanego. Także stoisko Izby Rzemieślniczej Szwabii, w tym roku sporo większe, zaprezentuje wyniki pracy w regionie.

Jak zwykle wystawy w pawilonie nr. 3 dotyczyć będą tematów usług energetycznych, energii geotermalnej, wodnej, wiatrowej oraz pomp ciepła. Forum Praca i Edukacja zorganizowane przez KUMAS, stanowi już integralną częścią targów. W tym roku można będzie również zasięgnąć informacji na temat wolnych miejsc pracy w branży.
Na towarzyszącym targom- fachowych sympozjach wybrani eksperci z branży przedstawią obiecujące innowacje, przyszłe trendy, nowe technologie i praktyczne rozwiązania. Zaplanowane są fachowe kongresy na temat: Energia z biologicznych odpadów, Kogeneracji, Małych i średnich przedsiębiorstw gazyfikacji drewna, Zapobieganie mikrobiologicznym szkodą w nowoczesnym budownictwie mieszkalnym, Miasto i przyszłość oraz Małe elektrownie wiatrowe.

Wystawiane przez Federalne Stowarzyszenie BioEnergie sympozjum przewodzące dotyczące energii z drewna jest głównym miejscem spotkań branży i odbędzie się po raz dziesiąty. Za jednym razem dostajemy kompleksowy przegląd polityki, gospodarki i Best Practice. Oprócz sympozjów i wystaw specjaliści jak i użytkownicy końcowi mają bezpłatną możliwość wysłuchania szeregu wykładów o aktualnej tematyce zaopatrywania w energię.
Ponad 130 instytucji, partnerów prowadzi RENEXPO do sukcesu.
Instytucje takie jak: Bayern Innovativ, Bundesverband WärmePumpe, Bundesverband
 
BioEnergie, Bundesverband Kraft-Wärme-Kopplung , C.A.R.M.E.N., Cluster Forst i Holz na Bajerach, KUMAS i UmweltCluster Bayern.
RENEXPO 2010 odbędzie się w dniach 7 do 10 października 2010 roku w Centrum
Targowym w Augsburg.
Dalsze informacje na temat targów, kongresu i programu można uzyskać pod adresem:
www.renexpo.de.

Źródło: REECO GmbH
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl