Dziś jest środa, 29 styczeń 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8844 +0.31% 1EUR 4.2794 +0.27% 1GBP 5.0614 -0.19%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
13 luty 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 76 
więcej
17 luty 2020
Programowanie sterowników PLC Siemens SIMATIC S7-300 - poziom rozszerzony 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

GE prezentuje HabiTEQ - centralny układ nerwowy energooszczędnego budynku

5 kwiecień 2011.
GE Energy: Stosowanie inteligentnych rozwiązań do zarządzania budynkami jeszcze nigdy nie było tak proste

Warszawa, 5 kwietnia 2011 - Podczas tegorocznej edycji Hannover Messe - Międzynarodowch Targów Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle, firma GE Energy prezentuje rozwiązania przeznaczone nie tylko dla przemysłu, ale również dla klientów indywidualnych. Jednym z tego typu produktów zaprezentowanych podczas hanowerskich targów jest GE HabiTEQ - inteligentny system zarządzania budynkiem.

Rozwój innowacyjnych technologii ma znaczący wpływ na życie codzienne każdego z nas. Nowe możliwości powstałe na skutego tego rozwoju mogą zostać wykorzystane zarówno w domach, jak i miejscach pracy. Dotyczy to przede wszystkim instalacji elektrycznych, czyli "układu nerwowego" każdego budynku, który jest kluczowy dla jego działania. Dzięki dostępnym już dzisiaj technologiom, możliwe stało się zarządzanie budynkami i sterowanie obecnymi w nich systemami w sposób o wiele bardziej zaawansowany i efektywny niż jeszcze kilka lat temu.

Opracowane przez firmę GE Energy inteligentne systemy automatycznego sterowania budynkami HabiTEQ pozwalają właścicielom i administratorom budynków skuteczniej monitorować zużycie energii, gwarantując jednocześnie wysoki komfort użytkowania i wyższy poziom bezpieczeństwa. GE HabiTEQ wykorzystuje technologię Plug and Play umożliwiającą łatwą instalację systemu i dużą oszczędność czasu. Po zainstalowaniu, system można zaprogramować za pomocą komputera osobistego.

GE HabiTEQ oferuje on elastyczne rozwiązania i możliwości, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. on system jest każdorazowo tworzony na zamówienie przy wykorzystaniu starannie dobranych elementów, wszelkie niezbędne okablowanie ochronne umieszczane jest w obudowie, a podłączenie całego systemu i rozpoczęcie użytkowania wymaga jedynie drobnego wsparcia elektryka.

Dzięki zaawansowanym funkcjom, system GE HabiTEQ oferuje znacznie większe korzyści w porównaniu z tradycyjnymi instalacjami elektrycznymi. Wszystkie podsystemy funkcjonalne, w tym oświetlenie, ogrzewanie, wentylacja i systemy bezpieczeństwa występujące w budynkach mieszkalnych i użytkowych są całkowicie zintegrowane w jeden system komunikacyjny, podłączony do głównej centrali o dużej mocy. Takie rozwiązanie umożliwia optymalną i energooszczędną współpracę pomiędzy podsystemami, co jest praktycznie niemożliwe w przypadku technologii konwencjonalnej.

Więcej informacji o domowych systemach automatycznego sterowania GE HabiTEQ można uzyskać na stronie
http://www.gepowerprotection.com/eu/product_portfolio/residential/domotics/habiteq_components.html oraz
http://www.gepowercontrols.com/ex/product_portfolio/residential/domotics/q_logic.html

Informacje o Targach w Hanowerze Organizowane corocznie, począwszy od 1947 roku, Targi Hannover Messe są pierwszymi w Niemczech targami przemysłowymi skupiającymi około 6 000 wystawców reprezentujących szereg sektorów przemysłowych. Przyciągają one ponad 250 000 odwiedzających z całej Europy. Targi w Hanowerze odbywają się w dniach od 4 do 8 kwietnia 2011 roku. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.hannovermesse.comŹródło: Grayling
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl