Dziś jest wtorek, 7 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

GE prezentuje HabiTEQ - centralny układ nerwowy energooszczędnego budynku

5 kwiecień 2011.
GE Energy: Stosowanie inteligentnych rozwiązań do zarządzania budynkami jeszcze nigdy nie było tak proste

Warszawa, 5 kwietnia 2011 - Podczas tegorocznej edycji Hannover Messe - Międzynarodowch Targów Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle, firma GE Energy prezentuje rozwiązania przeznaczone nie tylko dla przemysłu, ale również dla klientów indywidualnych. Jednym z tego typu produktów zaprezentowanych podczas hanowerskich targów jest GE HabiTEQ - inteligentny system zarządzania budynkiem.

Rozwój innowacyjnych technologii ma znaczący wpływ na życie codzienne każdego z nas. Nowe możliwości powstałe na skutego tego rozwoju mogą zostać wykorzystane zarówno w domach, jak i miejscach pracy. Dotyczy to przede wszystkim instalacji elektrycznych, czyli "układu nerwowego" każdego budynku, który jest kluczowy dla jego działania. Dzięki dostępnym już dzisiaj technologiom, możliwe stało się zarządzanie budynkami i sterowanie obecnymi w nich systemami w sposób o wiele bardziej zaawansowany i efektywny niż jeszcze kilka lat temu.

Opracowane przez firmę GE Energy inteligentne systemy automatycznego sterowania budynkami HabiTEQ pozwalają właścicielom i administratorom budynków skuteczniej monitorować zużycie energii, gwarantując jednocześnie wysoki komfort użytkowania i wyższy poziom bezpieczeństwa. GE HabiTEQ wykorzystuje technologię Plug and Play umożliwiającą łatwą instalację systemu i dużą oszczędność czasu. Po zainstalowaniu, system można zaprogramować za pomocą komputera osobistego.

GE HabiTEQ oferuje on elastyczne rozwiązania i możliwości, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. on system jest każdorazowo tworzony na zamówienie przy wykorzystaniu starannie dobranych elementów, wszelkie niezbędne okablowanie ochronne umieszczane jest w obudowie, a podłączenie całego systemu i rozpoczęcie użytkowania wymaga jedynie drobnego wsparcia elektryka.

Dzięki zaawansowanym funkcjom, system GE HabiTEQ oferuje znacznie większe korzyści w porównaniu z tradycyjnymi instalacjami elektrycznymi. Wszystkie podsystemy funkcjonalne, w tym oświetlenie, ogrzewanie, wentylacja i systemy bezpieczeństwa występujące w budynkach mieszkalnych i użytkowych są całkowicie zintegrowane w jeden system komunikacyjny, podłączony do głównej centrali o dużej mocy. Takie rozwiązanie umożliwia optymalną i energooszczędną współpracę pomiędzy podsystemami, co jest praktycznie niemożliwe w przypadku technologii konwencjonalnej.

Więcej informacji o domowych systemach automatycznego sterowania GE HabiTEQ można uzyskać na stronie
http://www.gepowerprotection.com/eu/product_portfolio/residential/domotics/habiteq_components.html oraz
http://www.gepowercontrols.com/ex/product_portfolio/residential/domotics/q_logic.html

Informacje o Targach w Hanowerze Organizowane corocznie, począwszy od 1947 roku, Targi Hannover Messe są pierwszymi w Niemczech targami przemysłowymi skupiającymi około 6 000 wystawców reprezentujących szereg sektorów przemysłowych. Przyciągają one ponad 250 000 odwiedzających z całej Europy. Targi w Hanowerze odbywają się w dniach od 4 do 8 kwietnia 2011 roku. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.hannovermesse.comŹródło: Grayling
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl