Dziś jest niedziela, 5 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Innowacyjne rozwiązania GE Energy na targach Hannover Messe 2011

5 kwiecień 2011.
Targi w Hanowerze okazją dla zaprezentowania nowych, ekologicznych i bardziej inteligentnych produktów GE Energy

Warszawa, 5 kwietnia 2011 - Na tegorocznych targach Hannover Messe 2011, firma GE Energy zaprezentuje szeroką gamę nowych produktów przeznaczonych na rynki europejskie. Najnowsza oferta GE Energy dla Europy obejmuje ładowarkę do pojazdów elektrycznych WattStation, innowacyjny system automatycznego sterowania domem HabiTEQ, jak również szerokie portfolio silników przemysłowych i przełączników średniego napięcia.

Hannover Messe 2011 - Międzynarodowe Targi Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle to najważniejsza światowa impreza z zakresu technologii dla przemysłu. Organizowane od 1947 roku targi przyciągają rokrocznie blisko ćwierć miliona odwiedzających i są wyjątkowo skutecznym sposobem prezentacji najnowszych produktó i usług dla przemysłu, a zarazem doskonałą platformą wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji biznesowych.

"W tym roku w Hanowerze prezentujemy wyjątkowe i innowacyjne technologie, które pozwolą otoczenie korzystać z energii w taki sposób, by jak najmniej oddziaływać na otoczenie." - powiedział Todd Johnstone, Dyrektor Generalny GE Energy, zajmujący się rozwiązaniami przemysłowymi w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.. "Poczyniliśmy znaczące inwestycje w nowe produkty, co pozwoli nam sprostać wymaganiom klientów w dziedzinach zastosowań przemysłowych, komercyjnych i domowych. Jest to dla nas szczególnie ważne ze względu na naglącą potrzebę bardziej wydajnego wykorzystania energii w świetle rosnących kosztów."- dodał Todd Johnstone.

Todd Johnstone zapewnia, że prezentowane w Hanowerze linie produktów stanowią jedynie część działalności GE Energy, która obejmuje także szereg dodatkowych usług: "W regionie, którym mam przyjemność zarządzać, osiągnęliśmy stabilną pozycję. Coraz ściślej współpracujemy tu z naszymi klientami, dostarczając im pakiety produktów, oprogramowanie, doradztwo inżynieryjne oraz długoterminowe wsparcie zapewniające kompleksowe rozwiązania dostosowane do ich potrzeb".

GE WattStation - inteligenta ładowarka do samochodów elektrycznych

Na targach Hannover Messe 2011 swoją europejską premierę będzie miała najnowsza inteligentna ładowarka do samochodów elektrycznych - GE WattStation. Ten łatwy w obsłudze terminal powstał z myślą o szybszym upowszechnieniu pojazdów elektrycznych ładowanych bezpośrednio z sieci. Do największych zalet Wattstation należą: znacznie krótszy czas ładowania akumulatorów, a także umożliwienie dostawcom energii zarządzanie wpływem pojazdów elektrycznych na lokalne i regionalne sieci energetyczne. Ciekawym rozwiązaniem jest również system diod wskazujących dostępność stacji. GE WattStation łączy w sobie funkcjonalność z przyjazną dla użytkownika formą opracowaną przez znanego projektanta przemysłowego Yvesa Behara.

Oprócz ładowarek do samochodów elektrycznych, GE Energy zaprezentuje również elektryczne urządzenia rozdzielcze, a przedstawiciele firmy opowiedzą o swoich doświadczeniach i podzielą się wiedzą niezbędną do instalacji oraz utrzymania zarówno niewielkiej, jak i rozbudowanej infrastruktury służącej do ładowania ekologicznych pojazdów. GE Energy już dziś oferuje bowiem wszechstronny pakiet produktów i usług kluczowych dla rozwoju nowoczesnej i przyjaznej infrastruktury transportowej.

GE HabiTEQ - inteligentny system sterowania budynkiem

Kolejnym produktem dedykowanym klientom indywidualnym jest GE HabiTEQ - inteligentny system automatycznego sterowania budynkami.

Zaprezentowany na Hannover Messe system GE HabiTEQ pozwala administratorom budynków skuteczniej monitorować zużycie energii, gwarantując jednocześnie komfort użytkowania i wyższy poziom bezpieczeństwa. Zaawansowane funkcje systemu obejmują między innymi kontrolowanie ogrzewania, oświetlenia i systemów alarmowych za pośrednictwem panelu dotykowego, komputera osobistego bądź w pełni automatycznie. Dodatkową zaletą systemu jest funkcja monitoringu, która może zostać uaktywniona poprzez obecność człowieka lub zmianę warunków atmosferycznych. Wyjątkowo ciekawą funkcją jest również możliwość podłączenia do GE HabiTEQ systemu ogniw fotowoltaicznych SVT firmy GE Energy, dzięki czemu zyskujemy możliwość podłączenia dodatkowego źródła energii do systemu inteligentnego zarządzania budynkiem.

GE X$D Ultra - postęp w branży motoryzacyjnej

Podczas tegorocznych Targów w Hanowerze 2011, GE Energy po raz pierwszy zaprezentuje europejskim odbiorcom swoje silniki przemysłowe, a wśród nich model GE X$D Ultra. Badania przeprowadzone przez GE Energy wskazują iż, zastąpienie lub modernizacja silników stosowanych w przemyśle może znacznie przyczynić się do obniżenia poziomu emisji dwutlenku węgla. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i czerpiąc z bogatych doświadczeń w zakresie budowy energooszczędnych silników elektrycznych, GE Energy może zaoferować europejskim klientom produkty mogące sprostać rosnącym oczekiwaniom związanym z redukcją emisji CO2 przez firmy i przedsiębiorstwa.

GE szacuje, że gdyby w USA zastąpić jeden używany przemysłowo tradycyjny 75-kilowatowy silnik o obrotach 1800 obr/min silnikiem GE X$D Ultra prezentowanym w Hanowerze, pozwoliłoby to oszczędzić energię pokrywającą całoroczne zapotrzebowanie co najmniej dwóch gospodarstw domowych.

Te i wiele innych produktów wchodzących w skład szerokiego portfolio GE Energy będzie można oglądać w dniach 4- 8 marca podczas targów Hannover Messe 2011 w Niemczech. Firma GE Energy zaprezentuje się na dwóch stanowiskach:
- Energy Services: rozwiązania przemysłowe: Hall 11, stanowisko C26
- Power and Water: Jenbacher i energia odnawialna : Hall 27 stanowisko H51

Informacje o Targach w Hanowerze
Organizowane corocznie, począwszy od 1947 roku, Targi Hannover Messe są pierwszymi w Niemczech targami przemysłowymi skupiającymi około 6 000 wystawców reprezentujących szereg sektorów przemysłowych. Przyciągają one ponad 250 000 odwiedzających z całej Europy. Targi w Hanowerze odbywają się w dniach od 4 do 8 kwietnia 2011 roku. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.hannovermesse.comŹródło: Grayling
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl