Dziś jest poniedziałek, 30 marzec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.1127 -2.05% 1EUR 4.5246 -1.56% 1GBP 5.0218 +0.34%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
31 marzec 2020
Fluid Power 
więcej
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Targi TIWS specjaliści od rozwiązań w branży wodociągowo- kanalizacyjnej.

16 sierpień 2011.
Targi TIWS  specjaliści od rozwiązań w branży wodociągowo- kanalizacyjnej.

Blisko stu wystawców, branżowe spotkania oraz przedstawiciele europejskich firm na Międzynarodowych Targach Infrastruktury Wodno-Ściekowej, Odwodnień i Melioracji TIWS od 20 do 22 września w Polsce.
Do Targów Kielce, jednego z trzech najlepszych ośrodków wystawienniczych w Europie środkowo -wschodniej, już po raz czwarty przyjadą w drugiej połowie września przedstawiciele wiodących przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych. W poprzedniej edycji oprócz firm polskich udział w targach wzięli przedstawiciele firm z Ukrainy, Białorusi i Niemiec. Corocznie targom TIWS towarzyszy także bogaty program branżowych spotkań - najbliższa edycja to ponad 20 konferencji i szkoleń. Tematem zajmującym bardzo ważne miejsce na liście dyskutowanych problemów są zagadnienia proekologiczne oraz konieczność stosowania systemów oczyszczania uwzględniających dobro środowiska naturalnego.

Spotkanie, na którym podnoszone są tematy kluczowe dla gospodarki wodno-ściekowej, jestbardzo dobrą płaszczyzną do wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z ofertą firm wiodących na rynku. Zakres branżowy targów TIWS stanowi pełne spectrum narzędzi niezbędnych w infrastrukturze wodociągowo-kanalizacyjnej, rozwiązań technologicznych oraz produktów i usług. Możliwość zaprezentowania swojej oferty krajom sąsiadującym stanowi punkt wyjścia do nawiązania relacji biznesowych i inwestorskich, a wspólna polityka obszarów przygranicznych umożliwi ich łatwiejszą realizację.
TIWS to spotkanie dedykowane między innymi firmom zajmującym się infrastrukturą z zakresu uzdatniania wody i oczyszczania ścieków, dostawcom aparatury, maszyn, materiałów, urządzeń i sprzętu specjalistycznego oraz laboratoryjnego. Swoją ofertę TIWS kieruje także do przedstawicieli świata nauki oraz specjalistycznych wydawnictw branżowych.
W czasie tegorocznego TIWSU odbędą się również ciekawe spotkania branżowe, a wśród nich konferencja Inwestycje w gospodarce wodno-ściekowej oraz inne przedsięwzięcia w gospodarce komunalnej - aktualne źródła wsparcia. Właśnie w Targach Kielce 21 września w czasie spotkania będzie możliwość uzyskania wiedzy, informacji i materiałów związanych możliwościami finansowania inwestycji gospodarki komunalnej. Uczestnicy dowiedzą się jakie fundusze unijne w poszczególnych województwach sfinansują ich inwestycję. Przybliżony i omówiony zostanie program operacyjny Infrastruktura i Środowisko, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich i nowe finansowanie z Funduszy Norweskich oraz granty z Brukseli.
Podczas konferencji poruszone zostaną również tematy dotyczące realizacji projektu związanego z gospodarką wodno-ściekową, finansowania inwestycji związanej z gospodarką odpadami komunalnymi w temacie transportu, segregacji, recyclingu, budowy wysypisk. Samorządy, które jeszcze nie mają nowoczesnych i ekologicznych spalarni śmieci będą miały możliwość wzięcia udziału w dyskusji na temat możliwości sfinansowania ich budowy. Przedstawione im zostaną również przykłady dobrych praktyk i najciekawsze tego typu inwestycje, które zostały już zrealizowane.
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl