Dziś jest sobota, 4 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.2396 +1.14% 1EUR 4.5792 +0.05% 1GBP 5.2164 +0.17%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Targi TIWS - specjaliści od rozwiązań w branży wodociągowo- kanalizacyjnej.

18 październik 2011.

Blisko stu wystawców, branżowe spotkania oraz przedstawiciele europejskich firm wzięło udział w tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Infrastruktury Wodno-Ściekowej, Odwodnień i Melioracji TIWS, które odbyły się w Targach Kielce od 20 do 22 września.

W tym roku na IV Międzynarodowych Targach Infrastruktury Wodno-Ściekowej, Odwodnień i Melioracji TIWS swoje produkty zaprezentowali wystawcy z Polski, Niemiec, Czech, Szwajcarii i Włoch. TIWS i odbywające się w tym samym czasie targi TRANSEXPO odwiedziło w sumie 4 tys. zwiedzających (1300 z branży wodno-ściekowej).

Każdego roku w czasie Targów TIWS odbywają się spotkania branżowe. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się konferencja na temat Inwestycji w gospodarce wodno-ściekowej oraz innych przedsięwzięć w gospodarce komunalnej i aktualnych źródeł wsparcia. To spotkanie umożliwiło uczestnikom uzyskanie wiedzy, informacji i materiałów dotyczących finansowania inwestycji gospodarki komunalnej. Natomiast w czasie spotkania "Eksploatacja Urządzeń infrastruktury komunalnej w okresach intensywnych opadów i sytuacjach powodziowych" uczestnicy poznali m.in. techniczne możliwościami wpływające na zwiększenie komfortu bytu ludności w okresach pojawiających się coraz częściej w Polsce pogodowych zjawisk ekstremalnych, w tym opadów oraz susz.

Do tradycji tych targów przeszedł już dzień otwarty wodociągów kieleckich. W ostatnim dniu imprezy zwiedzający mieli możliwość wyjazdu do Oczyszczalni Ścieków w Sitkówce-Nowinach. Dzień otwarty to zapoznanie zainteresowanych z inwestycją rozbudowy i modernizacji sfinansowanej ze środków Unii Europejskiej.

TIWS to spotkanie dedykowane między innymi firmom zajmującym się infrastrukturą z zakresu uzdatniania wody i oczyszczania ścieków, dostawcom aparatury, maszyn, materiałów, urządzeń i sprzętu specjalistycznego oraz laboratoryjnego. Swoją ofertę TIWS kieruje także do przedstawicieli świata nauki oraz specjalistycznych wydawnictw branżowych. Wśród organizatorów wystaw z Europy Środkowo-Wschodniej, kielecki ośrodek targowy znajduje się na trzeciej pozycji pod względem wynajętej powierzchni i liczby wystawców, wyprzedzając HUNGEXPO Budapeszt, Czeskie Budziejowice czy Międzynarodowe Targi Kijów. W kalendarzu imprez jest ponad 60 wystaw zarówno o zasięgu światowym jak Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO czy Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Plastpol, jak również mniejsze, godne uwagi jak Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu EKOTECH (7-9 marca 2012).Źródło: Targi Kielce
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl