Dziś jest środa, 23 październik 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8408 +0.26% 1EUR 4.2792 +0.04% 1GBP 4.97 -0.02%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Siemensa buduje fabrykę dla Przemysłu 4.0 w Polsce
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
23 październik 2019
LUMENexpo Targi Techniki Świetlnej  
więcej
29 październik 2019
73. edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu  
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Targi TIWS - specjaliści od rozwiązań w branży wodociągowo- kanalizacyjnej.

18 październik 2011.

Blisko stu wystawców, branżowe spotkania oraz przedstawiciele europejskich firm wzięło udział w tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Infrastruktury Wodno-Ściekowej, Odwodnień i Melioracji TIWS, które odbyły się w Targach Kielce od 20 do 22 września.

W tym roku na IV Międzynarodowych Targach Infrastruktury Wodno-Ściekowej, Odwodnień i Melioracji TIWS swoje produkty zaprezentowali wystawcy z Polski, Niemiec, Czech, Szwajcarii i Włoch. TIWS i odbywające się w tym samym czasie targi TRANSEXPO odwiedziło w sumie 4 tys. zwiedzających (1300 z branży wodno-ściekowej).

Każdego roku w czasie Targów TIWS odbywają się spotkania branżowe. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się konferencja na temat Inwestycji w gospodarce wodno-ściekowej oraz innych przedsięwzięć w gospodarce komunalnej i aktualnych źródeł wsparcia. To spotkanie umożliwiło uczestnikom uzyskanie wiedzy, informacji i materiałów dotyczących finansowania inwestycji gospodarki komunalnej. Natomiast w czasie spotkania "Eksploatacja Urządzeń infrastruktury komunalnej w okresach intensywnych opadów i sytuacjach powodziowych" uczestnicy poznali m.in. techniczne możliwościami wpływające na zwiększenie komfortu bytu ludności w okresach pojawiających się coraz częściej w Polsce pogodowych zjawisk ekstremalnych, w tym opadów oraz susz.

Do tradycji tych targów przeszedł już dzień otwarty wodociągów kieleckich. W ostatnim dniu imprezy zwiedzający mieli możliwość wyjazdu do Oczyszczalni Ścieków w Sitkówce-Nowinach. Dzień otwarty to zapoznanie zainteresowanych z inwestycją rozbudowy i modernizacji sfinansowanej ze środków Unii Europejskiej.

TIWS to spotkanie dedykowane między innymi firmom zajmującym się infrastrukturą z zakresu uzdatniania wody i oczyszczania ścieków, dostawcom aparatury, maszyn, materiałów, urządzeń i sprzętu specjalistycznego oraz laboratoryjnego. Swoją ofertę TIWS kieruje także do przedstawicieli świata nauki oraz specjalistycznych wydawnictw branżowych. Wśród organizatorów wystaw z Europy Środkowo-Wschodniej, kielecki ośrodek targowy znajduje się na trzeciej pozycji pod względem wynajętej powierzchni i liczby wystawców, wyprzedzając HUNGEXPO Budapeszt, Czeskie Budziejowice czy Międzynarodowe Targi Kijów. W kalendarzu imprez jest ponad 60 wystaw zarówno o zasięgu światowym jak Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO czy Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Plastpol, jak również mniejsze, godne uwagi jak Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu EKOTECH (7-9 marca 2012).Źródło: Targi Kielce
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl