Dziś jest środa, 23 październik 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8408 +0.26% 1EUR 4.2792 +0.04% 1GBP 4.97 -0.02%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Siemensa buduje fabrykę dla Przemysłu 4.0 w Polsce
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
23 październik 2019
LUMENexpo Targi Techniki Świetlnej  
więcej
29 październik 2019
73. edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu  
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Raport podsumowujący targi easyFairs SyMas i easyFairs MAINTENANCE

24 październik 2011.

5 i 6 października w Krakowie już po raz trzeci odbyły się targi obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych easyFairs ® SyMas. Po raz drugi towarzyszyły im targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji easyFairs® MAINTENANCE.

Podczas targów swoje produkty i usługi na 75 stoiskach zaprezentowało 88 wystawców zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Obecnośd firm z takich paostw jak m.in.: Finlandia, Dania, Włochy, Szwajcaria, Niemcy, Belgia, Francja, Rumunia, Czechy, Słowenia nadała targom międzynarodowego charakteru. Wśród bogatej oferty prezentowanej przez wystawców nie zabrakło urządzeo weryfikujących, filtrujących, separujących, transportujących, aparatury kontrolno-pomiarowej, a także rozwiązao obejmujących konserwację maszyn i urządzeo, automatykę, robotykę czy mechanikę.
Dzięki organizacji targów SyMas oraz targów MAINTENANCE w tym samym miejscu i czasie zarówno wystawcy, jak i zwiedzający mogli w pełni skorzystać z efektu synergii.

Wystawcy

Odwiedzający

Z uwagi na szeroką tematykę obejmującą targi prezentowana oferta zyskała sobie uznanie wśród przedstawicieli wielu sektorów przemysłu. W gronie odwiedzających targi najliczniej reprezentowane były takie branże jak:

Goście targowi to osoby podejmujące kluczowe decyzje w przedsiębiorstwach, a przez to mające wpływ na kwestie związane z zakupem nowego sprzętu czy wdrażaniem nowoczesnych technologii. Na targach obecni byli zarówno właściciele i prezesi zakładów, jak również inżynierowie, technolodzy i kierownicy produkcji czy specjaliści ds. technicznych.

Jak pokazują wyniki ankiet przeprowadzonych wśród gości targowych, zdecydowana większośd, bo ponad 70% ankietowanych oceniło pozytywnie ofertę prezentowaną na targach. Ze sporym uznaniem spotkał się zarówno dobór wystawców, jak również prezentowane przez nich urządzenia. Cieszy również fakt docenienia estetycznej zabudowy stoisk, dobrej organizacji i profesjonalnej obsługi, a przede wszystkim atmosfery panującej na targach. Poprzez ściśle branżowy charakter targi odwiedzili wyłącznie specjaliści z branży materiałów sypkich i masowych oraz utrzymania ruchu. Znacząco ułatwiło to nawiązywanie kontaktów, a w przyszłości zapewne przełoży się na wiele zrealizowanych kontraktów. Z uznaniem ze strony wystawców i gości targowych targowych spotkały się seminaria i konferencje przewidziane w programie towarzyszącym targom. Oprócz wpisanych w koncepcję easyFairs® branżowych seminariów learnShops™ odbyło się również Międzynarodowe Seminarium INDEX - Zagrożenia Wybuchowe w Zakładach Przemysłowych ATEX organizowane przez firmę Tessa Wolff i Synowie oraz seminarium organizowane przez firmę humac sp. z o. o.: Energia - Media-Utrzymanie Ruchu: "DIAGNOSTYKA - BEZPIECZEOSTWO - SYSTEMY INFORMATYCZNE ZYSK ENERGETYCZNY W UTRZYMANIU RUCHU".Źródło: easyFairs
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl