Dziś jest wtorek, 7 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Raport podsumowujący targi easyFairs SyMas i easyFairs MAINTENANCE

24 październik 2011.

5 i 6 października w Krakowie już po raz trzeci odbyły się targi obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych easyFairs ® SyMas. Po raz drugi towarzyszyły im targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji easyFairs® MAINTENANCE.

Podczas targów swoje produkty i usługi na 75 stoiskach zaprezentowało 88 wystawców zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Obecnośd firm z takich paostw jak m.in.: Finlandia, Dania, Włochy, Szwajcaria, Niemcy, Belgia, Francja, Rumunia, Czechy, Słowenia nadała targom międzynarodowego charakteru. Wśród bogatej oferty prezentowanej przez wystawców nie zabrakło urządzeo weryfikujących, filtrujących, separujących, transportujących, aparatury kontrolno-pomiarowej, a także rozwiązao obejmujących konserwację maszyn i urządzeo, automatykę, robotykę czy mechanikę.
Dzięki organizacji targów SyMas oraz targów MAINTENANCE w tym samym miejscu i czasie zarówno wystawcy, jak i zwiedzający mogli w pełni skorzystać z efektu synergii.

Wystawcy

Odwiedzający

Z uwagi na szeroką tematykę obejmującą targi prezentowana oferta zyskała sobie uznanie wśród przedstawicieli wielu sektorów przemysłu. W gronie odwiedzających targi najliczniej reprezentowane były takie branże jak:

Goście targowi to osoby podejmujące kluczowe decyzje w przedsiębiorstwach, a przez to mające wpływ na kwestie związane z zakupem nowego sprzętu czy wdrażaniem nowoczesnych technologii. Na targach obecni byli zarówno właściciele i prezesi zakładów, jak również inżynierowie, technolodzy i kierownicy produkcji czy specjaliści ds. technicznych.

Jak pokazują wyniki ankiet przeprowadzonych wśród gości targowych, zdecydowana większośd, bo ponad 70% ankietowanych oceniło pozytywnie ofertę prezentowaną na targach. Ze sporym uznaniem spotkał się zarówno dobór wystawców, jak również prezentowane przez nich urządzenia. Cieszy również fakt docenienia estetycznej zabudowy stoisk, dobrej organizacji i profesjonalnej obsługi, a przede wszystkim atmosfery panującej na targach. Poprzez ściśle branżowy charakter targi odwiedzili wyłącznie specjaliści z branży materiałów sypkich i masowych oraz utrzymania ruchu. Znacząco ułatwiło to nawiązywanie kontaktów, a w przyszłości zapewne przełoży się na wiele zrealizowanych kontraktów. Z uznaniem ze strony wystawców i gości targowych targowych spotkały się seminaria i konferencje przewidziane w programie towarzyszącym targom. Oprócz wpisanych w koncepcję easyFairs® branżowych seminariów learnShops™ odbyło się również Międzynarodowe Seminarium INDEX - Zagrożenia Wybuchowe w Zakładach Przemysłowych ATEX organizowane przez firmę Tessa Wolff i Synowie oraz seminarium organizowane przez firmę humac sp. z o. o.: Energia - Media-Utrzymanie Ruchu: "DIAGNOSTYKA - BEZPIECZEOSTWO - SYSTEMY INFORMATYCZNE ZYSK ENERGETYCZNY W UTRZYMANIU RUCHU".Źródło: easyFairs
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl