Dziś jest sobota, 19 październik 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8503 -0.35% 1EUR 4.2844 -0.01% 1GBP 4.9671 +0.43%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Siemensa buduje fabrykę dla Przemysłu 4.0 w Polsce
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
23 październik 2019
LUMENexpo Targi Techniki Świetlnej  
więcej
29 październik 2019
73. edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu  
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

To była Premiera!

27 październik 2011.

RENEXPO® Poland świętowało swoją premierę w Polsce i juz po pierwszym dniu i po ceremonii otwarcia można stwierdzić, ze polski sektor OZE czekał na właśnie takie targi. W Ceremonii Otwarcia wzięło udział wiele osób , szczególnie dużym uznaniem cieszyło się wystąpienie szefa Grupy REECO. Johann Georg Röhm przedstawił historię sukcesu Grupy REECO i organizowanych przez nią targów w wielu krajach europejskich.
Była także mowa o tym, iz energetyka odnawialna ma w Polsce ogromny potencjał, "który w znacznym stopniu może ożywić polską gospodarkę i na stałe zapewnić Polsce miano " podkreślał Röhm.
Dużą popularnością cieszyły sie także konferencje towarzyszące targom jak tez Dzień Samorządowca, w którym wzięli udział wielu przedstawicieli środowisk samorządowych.
Swego rodzaju hitem była konferencja "Fotowoltaika - Polska na tle krajów sąsiadujących" organizowana przy współpracy z dr Stanisławem Pietruszko. Poruszyła ona wiele zagadnień trapiących branżę jak tez pokazała rozwiązania istniejących problemów. Omówiono nie tylko pozytywne przykłady procesów wsparcia fotowoltaiki ale także bledły popełnione przez kilka krajów. Reprezentowane były nie tylko firmy krajowe ale tez i zagraniczne, które inwestują w Polsce. Biogaz w Polsce - stan obecny i kierunki rozwoju do 2020 była konferencja zorganizowana przez REECO Poland Sp. z o.o., która zaprosiła do współpracy autorytety z branży, aby podzielili sie swoim know-how. Zapewne nie było to proste, ponieważ biogaz boryka sie w Polsce z wieloma problemami mimo dużego potencjału, jaki istnieje w wielu polskich gminach.
FORUM ENERGETYKI ODNAWIALNEJ '2011. Biznes i przemysł dla zielonej gospodarki skupiło sie na nowej ustawie, stad tez nic dziwnego, że cieszyło sie ono dużą popularnością. Rozmawiano i planach na przyszłość związanych z ustawo o OZE. Grzegorz Wiśniewski i inni uczestnicy zaprezentowali czarną listę barier, które blokują rozwój energetyki odnawialnej w Polsce, a przecież wcale tak być nie musi. I miejmy nadzieje, ze uczestnicy Forum a szczególnie Ci, którzy biorą czynny udział w tworzeniu nowego prawa wezmą pod uwagę wnioski wyciągnięte podczas forum.O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl