Dziś jest piątek, 3 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.1917 +0.52% 1EUR 4.5769 +0.16% 1GBP 5.2075 +0.94%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Cristiano Tortell został regionalnym Prezesem i Dyrektorem Generalnym GE Energy

27 styczeń 2012.

Spółka GE (NYSE: GE) ogłosiła , że Cristiano Tortelli został powołany na stanowisko Prezesa i Dyrektora Generalnego dla Europy Środkowo-Wschodniej, Rosji i Wspólnoty Niepodległych Państw.
Tortelli, który wnosi ze sobą bogate doświadczenie zdobyte na globalnym rynku energetycznym, przejmie odpowiedzialność za wzrost oraz rozwój GE Energy w tych regionach. Siedziba Cristiano Tortelli będzie w Moskwie.


- Jestem dumny z możliwości poprowadzenia GE Energy w Europie Środkowo-Wschodniej, Rosji i Wspólnocie Niepodległych Państw - powiedział Tortelli. - O naszej reputacji w tych regionach decydują dwa istotne elementy: siła naszych technologii - dzięki którym pomagamy naszym klientom działać w sposób czystszy, bardziej racjonalny i efektywny - a także umiejętności naszych pracowników. Z niecierpliwością czekam na początek swojej współpracy z całym zespołem, wspólny rozwój i doskonalenie.


O Cristiano Tortellim
Zanim został Prezesem GE Energy dla obszaru Europy Środkowo-Wschodniej, Rosji i Wspólnoty Niepodległych Państw pełnił funkcję dyrektora generalnego ds. światowej sprzedaży turbozespołów (Turbomachinery) GE Oil & Gas z siedzibą we Florencji.
Do GE Oil & Gas dołączył w 2000 r. obejmując odpowiedzialność za obszar Afryki i Bliskiego Wschodu. Przez ostatnie 10 lat Tortelli pełnił w GE Oli & Gas coraz bardziej odpowiedzialne funkcje, w tym głównego dyrektora operacyjnego w Afryce Zachodniej z siedzibą w Luandzie (Angola); menedżera regionalnego na Bliskim Wschodzie z siedzibą w Abu Dhabi oraz kierownika operacji w Katarze, z siedzibą w Doha.
Zanim dołączył do GE, pracował dla Carlo Gavazzi Impianti, przedsiębiorstwa budowlanego prowadzącego działalność głównie na Bliskim Wschodzie, a także dla ENI AGIP jako inżynier systemów w Nigerii, Kongu i we Włoszech.
Karierę rozpoczął jako inżynier AKPIA w europejskim centrum spółki Grace Cryvac w Mediolanie po zdobyciu dyplomu inżyniera elektroniki na Uniwersytecie we Florencji.Źródło: GE Energy
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl