Dziś jest sobota, 11 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Trane Przedstawia Nowy Portal o Zrównoważonych Systemach, Usługach i Rozwiązaniach HVAC dla Inżynierów i Konsultantów

17 kwiecień 2012.

Nowy portal internetowy Trane, wiodącego światowego dostawcy systemów i rozwiązań komfortu oraz marki Ingersoll Rand, pozwala inżynierom i konsultantom w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Indiach i Afryce z łatwością znaleźć i zaprojektować takie systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC), które najlepiej spełnią wymagania ich klientów.

Zanim powstał portal www.engineer.trane.com, Trane przeprowadził rozmowy z inżynierami z całego regionu EMEIA, aby jak najlepiej zrozumieć jakich informacji potrzebują. Pokazały one, że inżynierowie mają jasno zdefiniowane procesy i aby podejmować decyzje na każdym ich etapie potrzebują odpowiednich informacji oraz narzędzi.

Inżynierowie, związani czasem realizacji, muszą podejmować decyzje na wczesnych etapach prac, unikając ujemnego wpływu na wartość oferowaną swoim klientom. Dzięki nowemu portalowi, Trane może pełnić rolę zaufanego doradcy i dostarczyć informacje, których inżynierowie poszukują jeśli chodzi o szybkie odpowiedzi, zalecenia projektowe, innowacje technologiczne, czy fachową literaturę.

Na portalu znajduje się dedykowane narzędzie do selekcji produktów HVAC (HVAC Product Selection Tool), które pomaga inżynierom i konsultantom w szybki i łatwy sposób wybrać urządzenia potrzebne do zakończenia prac nad ich projektami systemów HVAC. Wybór systemu można dodać do spersonalizowanej listy, która może być wysłana e-mailem wraz z podstawowymi informacjami technicznymi.

Dostępny w kilku wersjach językowych portal oferuje także szybki dostęp do informacji na temat systemów, rozwiązań i zrównoważonych innowacji Trane, w tym do specyfikacji technicznych.

"Nowy portal dostarcza inżynierom i konsultantom informacji potrzebnych przy projektowaniu systemów HVAC, które najlepiej spełniają wymagania ich klientów," powiedziała Maureen Lally, wiceprezes ds. marketingu strategicznego w sektorze Climate Solutions, Ingersoll Rand na region Europy, Bliskiego Wschodu, Indie i Afrykę. "Inżynierowie mogą korzystać z portalu, aby zdobywać informacje na temat sposobów poprawy wydajności budynków, a także by zapoznać się na najnowszymi rozwiązaniami i technologiami."

Nowy portal oferuje szeroki zakres praktycznych informacji podzielonych na cztery sektory:

  • Urządzenia i automatyka: można tu znaleźć narzędzie do selekcji produktów HVAC, które obejmuje agregaty chłodnicze, pompy ciepła, skraplacze, centrale wentylacyjne, rooftopy, klimakonwektory, szafy klimatyzacji precyzyjnej oraz automatykę budynków. Narzędzie selekcyjne oferuje także natychmiastowy dostęp do specyfikacji takich jak rozmiary urządzeń, poziomy wydajności i hałasu, dostępne opcje, zdolności komunikacyjne i pojemność chłodnicza.
  • Usługi: dostarcza szczegółowych informacji na temat wszechstronnej oferty serwisowej Trane od rozruchu po usługi zdalnej, zaawansowanej analizy do modernizacji i usprawnienia istniejących systemów HVAC.
  • Aplikacje dla budynków: zawiera opis tego w jaki sposób Trane wspiera różne segmenty rynku w oparciu o szczegółową wiedzę na temat systemów i aplikacji.
  • Zrównoważone rozwiązania: prezentuje informacje o zaawansowanych systemach i technologiach HVAC, które spełniają wymagania klientów w zakresie równoważnego rozwoju, zarządzania i obniżenia kosztów energii.


Źródło: Trance
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl