Dziś jest sobota, 30 maj 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.0031 -0.53% 1EUR 4.4503 +0.54% 1GBP 4.9213 -0.21%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
16 czerwiec 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 79 
więcej
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Uwolnij swoją energię! Chroń środowisko!

21 czerwiec 2012.

Gospodarstwa domowe świadomym i aktywnym podmiotem rynku energetycznego w Polsce

Rozpoczęła się kolejna kampania Urzędu Regulacji Energetyki skierowana do odbiorców energii w gospodarstwach domowych. Celem kampanii jest informowanie o przysługujących odbiorcom prawach i korzyściach, jakie konsument może osiągnąć będąc świadomym i aktywnym uczestnikiem rynku energii.

Leitmotif kampanii nawiązuje do celów Regulatora - promowania efektywności energetycznej, inteligentnych technologii w energetyce oraz ochrony środowiska.

Pierwszą emisję spotu z heroicznym Ojcem, który z pełnym poświęceniem i niemałym wysiłkiem fizycznym zapewnia dzieciom dobrą zabawę oraz bohaterskim Panem Stefanem, który po krótkiej, choć zdecydowanej perswazji Małżonki, przyjmuje do wiadomości, że przyszłość energetyki to inteligentne sieci elektroenergetyczne i aktywne poszukiwanie ofert sprzedaży energii elektrycznej - mieliśmy okazję oglądać w niedzielę, 17 czerwca.

Bogaty w wyraziste postaci i zwroty akcji - 30 sekundowy spot zachęca odbiorców energii do większej aktywności i przygotowuje do technologicznej zmiany.

Oglądaj Stefana do końca czerwca

Emisja 30-sekundowych spotów promujących racjonalne użytkowanie energii elektrycznej - dla dobra środowiska i budżetu domowego - z elementami promocji systemu smart metering rozpoczęła się w niedzielę, 17 czerwca i potrwa do końca miesiąca. Spoty będą emitowane w Programie 1 i 2 Telewizji Polskiej oraz TVP Info oraz TVP HD. Część spotów zostanie wyemitowanych tuż przed spotkaniami rozgrywek piłkarskich w trakcie mistrzostw Europy.

Kampania reklamowa stanowi element "Kampanii edukacyjno-informacyjnej promującej efektywne i oszczędne gospodarowanie energią z pożytkiem dla środowiska naturalnego oraz budżetów domowych" i jest finansowana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl