Dziś jest wtorek, 14 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

PREZES ZARZĄDU MAREK BŁAŻKÓW KUPIŁ AKCJE ELEKTROMONT S.A

2 lipiec 2012.

Zarząd Elektromont S.A., spółki elektroinstalacyjnej notowanej na rynku New Connect, otrzymał 28 czerwca 2012 roku zawiadomienie od prezesa zarządu Marka Błażkowa o transakcjach na akcjach Spółki Elektromont S.A. Prezes zarządu Spółki Marek Błażków 27 czerwca 2012 roku kupił łącznie 60 tys. akcji Elektromont S.A. za kwotę 31.200 PLN. Transakcji dokonano poza rynkiem regulowanym, w formie umowy cywilnoprawnej.

" Chcę dać jasny sygnał akcjonariuszom: uważam akcje Elektromont S.A. za bardzo dobrą inwestycję na przyszłość. Obecny kurs akcji, biorąc po uwagę nasze wyniki finansowe oraz ubiegłoroczny rekordowy poziom sprzedaży, jest moim zdaniem bardzo atrakcyjny. W ciągu ostatnich czterech lat nasze przychody wzrosły one o blisko 240 procent i wyniosły 23 mln złotych. Optymizmem napawa wartość tegorocznego portfela zamówień, który już w tej chwili ma poziom 20 mln złotych a nie wykluczamy, że będzie on jeszcze większy. W ostatnich dniach poinformowaliśmy o podpisaniu kolejnej, dużej umowy. Dla Skanska S.A. wykonamy prace elektryczne i teletechniczne o wartości ponad 5 mln złotych. To pozwala patrzeć w przyszłość z dużym optymizmem" - powiedział Marek Błażków, prezes zarządu Elektromont S.A.
Prezes Marek Błażków nie wykluczył dokonywania w przyszłości kolejnych zakupów akcji Elektromont S.A.

Elektromont to jedna z dziesięciu największych polskich firm elektroinstalacyjnych, zajmujących się m.in. projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem instalacji elektrycznych średniego i niskiego napięcia, instalacji teletechnicznych  i  sieci telekomunikacyjnych. Kompleksowo realizuje instalacje elektrotechniczne w obiektach przemysłowych  oraz obiektach użyteczności publicznej, współpracując m.in. z Polimeksem Mostostal, Skanską, Budimeksem i innymi liderami branży budowlanej. Jedną z ostatnich realizacji spółki jest budowa sieci telekomunikacyjnej na lotnisku w Modlinie oraz kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych w bazie magazynowej  kwasu siarkowego na terenie Portu Centralnego w Szczecinie (inwestycja realizowana dla KGHM S.A.).
Od maja 2009 roku akcje Elektromontu S.A. notowane są na giełdowym rynku NewConnect.O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl