Dziś jest niedziela, 5 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

IV edycja Targów Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas oraz III edycja Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE już za nami!

12 październik 2012.

3 i 4 października 2012 r. w Hali Targów w Krakowie po raz kolejny specjaliści z branży materiałów sypkich i masowych oraz utrzymania ruchu mieli okazję spotkać się w swoim gronie
w ramach targów SyMas i MAINTENANCE oraz towarzyszących im szkoleń i konferencji.

Tegoroczne targi zaimponowały przede wszystkim zwiększoną liczbą wystawców, co zostało odnotowane zarówno przez grono wystawców jak i gości targowych. W tym roku na stoiskach swoją ofertę prezentowało 110 firm, a więc o 25 % więcej niż w roku ubiegłym. Wśród oferty wystawców można było zobaczyć między innymi: urządzenia do transportu, przeładunku
i magazynowania, aparaturę kontrolno-pomiarową, elektronikę systemów ważących, osuszacze
i filtry powietrza, dmuchawy, sprężarki, silosy i magazyny, suszarnie, czyszczalnie i transportery, odsiewacze wibracyjne, przenośniki, podajniki, dozowniki, wagi, mieszarki, suszarki, granulatory, separatory, młyny, kruszarki, prasy, odpylacze przemysłowe, środki smarne oraz usługi w zakresie utrzymania ruchu.

Goście targowi również nie zwiedli. Z uwagi na połączenie targów SyMas i MAINTENANCE, a także szeroką tematykę obejmującą targi, oferta prezentowana na stoiskach zyskała sobie uznanie pośród przedstawicieli wielu gałęzi przemysłu: w tym między innymi chemicznej, farmaceutycznej, spożywczej, wydobywczej, budowlanej, rolniczej, metalurgicznej i elektromaszynowej. Targi odwiedzili również przedstawiciele kadry naukowej. Wśród odwiedzających zdecydowaną większość stanowili właściciele i prezesi zakładów przemysłowych, jak również inżynierowie, technolodzy i kierownicy produkcji czy specjaliści ds. technicznych i utrzymania ruchu.

Dzięki obecności wystawców z Niemiec, Czech, Rosji, Francji i Stanów Zjednoczonych oraz odwiedzających ze Słowacji, Niemiec, Węgier, Francji, Czech i Wielkiej Brytanii tegoroczna edycja targów miała również charakter międzynarodowy.

Niewątpliwym atutem targów były liczne wydarzenia towarzyszące. Nowością podczas tegorocznej edycji było cieszące się sporym zainteresowaniem seminarium szkoleniowe JESIENNA SZKOŁA UTRZYMANIA RUCHU, które będzie miało swoją kontynuację w przyszłym roku. Program szkolenia obejmował zagadnienia ściśle związanie z utrzymaniem ruchu w zakładzie przemysłowym, z nastawieniem na dokładne, rzetelne i praktyczne przedstawienie nowych rozwiązań.

Tradycyjnie przez cały czas trwania targów odbywały się bezpłatne seminaria learnShops, gdzie przedstawiciele firm prezentowali najnowsze rozwiązania i technologie. Ze względu na różnorodność prezentowanych tematów (od systemów ważenia i transportu poprzez gospodarkę smarowniczą aż do bezpieczeństwa i kontroli) seminaria cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem gości.

Pierwszego dnia targów odwiedzający mieli szansę wziąć udział w IV Konferencji "Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich" organizowanej przez wydawcę magazynu Powder&Bulk, podczas której nie zabrakło informacji o nowoczesnych rozwiązaniach w branży. 

Targi odbyły się pod patronatem Polskiej Izby Producentów Kruszyw, wydawcy specjalistycznego magazynu Powder&Bulk, firmy Baltic Berg Consuling, a także licznych wydawnictw branżowych. Wsparcie merytoryczne niewątpliwie wpłynęło na właściwe ukierunkowanie imprezy oraz ugruntowanie jej pozycji pośród innych wydarzeń tego typu.

Duża różnorodność oferty wystawców oraz bogaty program towarzyszący wpłynęły na spore zainteresowanie odwiedzających oraz pozwoliły im uzyskać pełną, branżową wiedzę. Kontakty pozyskane na targach z pewnością zaowocują w przyszłości podpisaniem wielu ciekawych kontraktów.

Organizator imprezy nie zwalnia tempa i już dzisiaj szykuje się do kolejnych targów  przemysłowych, które w czerwcu 2013 r. odbędą się również w Krakowie. Na drugą odsłonę Targów Technik Kotłowych, Procesów Cieplnych i Wody Przemysłowej WATER&HEAT zapraszamy wszystkich, którym nieobce są problemy ciepłownictwa. 

Natomiast na przyszłoroczną edycję targów SyMas i MAINTENANCE zapraszamy Państwa 2 i 3 października. Jedno jest pewne - sukces tegorocznej edycji niewątpliwie ugruntował pozycję targów SyMas i MAINTENANCE na polskim i zagranicznym rynku wystawienniczym, dlatego na przyszłej edycji nie może Państwa zabraknąć.

Więcej informacji o targach na stronie: www.easyfairs.com/pl Źródło: Easyfairs
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl