Dziś jest wtorek, 14 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Sterownik Trane Tracer UC600 Oferuje Unikalny Kolorowy Ekran Dotykowy Zwiększający Wydajność i Produktywność

8 luty 2013.

Programowalny sterownik The Trane Tracer? UC600, najnowszy ze sterowników Trane, który otrzymał certyfikację BACnet ? (BTL) BACnet Advanced Application Controller (B-AAC), został wyposażony w unikalny, przyjazny dla użytkownika ekran dotykowy, który poprawia wydajność pracy i produktywność.

Trane, wiodący globalny dostawca systemów i rozwiązań komfortu do pomieszczeń, oraz marka Ingersoll Rand, stworzył kolorowy ekran dotykowy w odpowiedzi na prośby klientów o bardziej wizualnie intuicyjne rozwiązanie.

Trane Tracer UC600 wyposażony został w 19 punktów wejścia/wyjścia (I/O) z opcją rozszerzenia do 120 punktów I/O. Urządzenie oferuje także możliwość nadpisania punktów z opcją limitu czasowego, graficznie oznakowane kategorie alarmowe, możliwość planowania i rejestrowania danych, dostęp do niestandardowych grafik i konfigurowalnych raportów.

Dodatkowo, Trane Tracer TD7 jest teraz dostępny jako opcja dla Tracer UC600. Kolorowy, dotykowy ekran o przekątnej 7 cali (17,8cm) został zaprojektowany do użytku tak wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz.

Tracer TD7 może być wykorzystany do przeglądania danych, w tym grafik, oraz wykonywania dodatkowych zmian operacyjnych w jednym z 24 obsługiwanych języków. Użytkownicy mogą stworzyć własne wzory raportów, a także tworzyć i oglądać wykresy trendów dla zarejestrowanych danych korzystając jedynie z interfejsu operacyjnego TD7 - Operator Display Interface. Alarmy, dla łatwej identyfikacji stopnia zagrożenia, są oznaczone ikonami oraz kolorami.

"Kolorowy ekran dotykowy Tracer TD7 sprawia, że teraz łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej użytkownicy mogą uzyskać niezawodną kontrolę oferowaną przez Tracer UC600," powiedział Hugues Depré, controls project development leader w Trane na Europę, Bliski Wschód, Indie i Afrykę. "Użytkownicy mogą teraz natychmiast sprawdzić stan danej jednostki i szybko zoptymalizować swoje systemy HVAC za pomocą kilku prostych kliknięć."

Wykorzystanie Tracer UC600 w połączeniu z TD7 można łatwo rozszerzyć wraz z rozwojem firmy. Rozwiązanie to sprosta wymaganiom central wentylacyjnych, centralnych maszynowni ogrzewania i chłodu, wież chłodniczych i innych wymagających aplikacji.

Sterowniki Trane mogą być zamontowane w fabryce lub w terenie w nowych i istniejących rozwiązaniach Trane, w systemach innych firm oraz na komponentach pomocniczych.Źródło: Trance
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl