Dziś jest czwartek, 9 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Cliff Harris obejmuje funkcję Dyrektora Generalnego działu energii odnawialnej w GE na Europę

23 maj 2013.
Cliff Harris obejmuje funkcję Dyrektora Generalnego działu energii odnawialnej w GE na Europę

WARSZAWA, POLSKA  23 maja 2013 r.  GE (NYSE:GE) poinformowało, iż z dniem 1 czerwca Cliff Harris obejmie funkcję Dyrektora Generalnego działu energii odnawialnej na Europę. Dotychczas pracował on w dziale GE Power Generation Services, gdzie jako Dyrektor Generalny na Europę kierował usługami w terenie. W zakres jego obowiązków wchodziły działania związane z przestojami, obsługa techniczna, nowe instalacje i realizacja projektów. W przeszłości Harris piastował stanowisko Vice Prezesa na Europę w GE Hitachi, odpowiedzialnego za nowe projekty energetyczne, rozwój i sprzedaż. Harris dołączył do GE w 1999 roku.
-Europa jest i pozostanie dla nas ważnym regionem,- powiedziała Anne McEntee, Vice Prezes działu energii odnawialnej GE. Cliff od wielu lat pracuje w GE i sektorze energetycznym dlatego też ma wszelkie kwalifikacje, aby zapewnić w regionie trwały wzrost i coraz szersze wykorzystanie produktów i usług składających się na portfolio energetyki wiatrowej GE. Bardzo cieszymy się, że dołącza do zespołu.

Informacje o GE
GE pracuje nad problemami, które mają ważne znaczenie. Zatrudniamy najlepszych ludzi i stosujemy najlepsze technologie, aby zmierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami. Znajdujemy rozwiązania dotyczące energii, opieki zdrowotnej, gospodarstw domowych, transportu i finansów. Budujemy, zasilamy, transportujemy i pomagamy leczyć na całym świecie. Nie poprzestajemy na wyobraźni, ale realizujemy nasze pomysły. GE działa. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej firmy pod adresem www.ge.com.
Informacje o GE Power & Water
GE Power & Water dostarcza klientom szerokiego spektrum technologii z zakresu produkcji energii, dostarczania energii i oczyszczania wody przeznaczonych do wykorzystania w wymiarze lokalnym. Power & Water opracowuje rozwiązania we wszystkich obszarach sektora energetycznego: źródeł odnawialnych, w tym energetyki wiatrowej i słonecznej, biogazu i paliw alternatywnych, węgla, ropy, gazu ziemnego i energii atomowej. Inwestuje także w nowoczesne rozwiązania pomagające rozwiązywać złożone problemy związane z dostępnością i jakością wody. GE Power & Water składa się z sześciu działów: energetyki rozproszonej, energii atomowej, usług związanych z wytwarzaniem energii, energii odnawialnej, produktów termalnych i technologii oczyszczania wody. Siedziba spółki mieści się w Schenectady w stanie Nowy Jork. Power & Water jest największą spółką GE działającą w sektorze przemysłowym.Źródło: GE Power
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl