Dziś jest poniedziałek, 19 sierpień 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9281 +1.01% 1EUR 4.3543 +0.18% 1GBP 4.7713 +1.68%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Już za miesiąc spotkanie branży energetycznej i elektrycznej w Poznaniu
więcej
Poradnik "Dom bez rachunków"
więcej
Energetyka, elektronika i automatyzacja tematami Expopower
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
11 wrzesień 2019
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu 
więcej
17 wrzesień 2019
ENERGETAB - największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Cliff Harris obejmuje funkcję Dyrektora Generalnego działu energii odnawialnej w GE na Europę

23 maj 2013.
Cliff Harris obejmuje funkcję Dyrektora Generalnego działu energii odnawialnej w GE na Europę

WARSZAWA, POLSKA  23 maja 2013 r.  GE (NYSE:GE) poinformowało, iż z dniem 1 czerwca Cliff Harris obejmie funkcję Dyrektora Generalnego działu energii odnawialnej na Europę. Dotychczas pracował on w dziale GE Power Generation Services, gdzie jako Dyrektor Generalny na Europę kierował usługami w terenie. W zakres jego obowiązków wchodziły działania związane z przestojami, obsługa techniczna, nowe instalacje i realizacja projektów. W przeszłości Harris piastował stanowisko Vice Prezesa na Europę w GE Hitachi, odpowiedzialnego za nowe projekty energetyczne, rozwój i sprzedaż. Harris dołączył do GE w 1999 roku.
-Europa jest i pozostanie dla nas ważnym regionem,- powiedziała Anne McEntee, Vice Prezes działu energii odnawialnej GE. Cliff od wielu lat pracuje w GE i sektorze energetycznym dlatego też ma wszelkie kwalifikacje, aby zapewnić w regionie trwały wzrost i coraz szersze wykorzystanie produktów i usług składających się na portfolio energetyki wiatrowej GE. Bardzo cieszymy się, że dołącza do zespołu.

Informacje o GE
GE pracuje nad problemami, które mają ważne znaczenie. Zatrudniamy najlepszych ludzi i stosujemy najlepsze technologie, aby zmierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami. Znajdujemy rozwiązania dotyczące energii, opieki zdrowotnej, gospodarstw domowych, transportu i finansów. Budujemy, zasilamy, transportujemy i pomagamy leczyć na całym świecie. Nie poprzestajemy na wyobraźni, ale realizujemy nasze pomysły. GE działa. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej firmy pod adresem www.ge.com.
Informacje o GE Power & Water
GE Power & Water dostarcza klientom szerokiego spektrum technologii z zakresu produkcji energii, dostarczania energii i oczyszczania wody przeznaczonych do wykorzystania w wymiarze lokalnym. Power & Water opracowuje rozwiązania we wszystkich obszarach sektora energetycznego: źródeł odnawialnych, w tym energetyki wiatrowej i słonecznej, biogazu i paliw alternatywnych, węgla, ropy, gazu ziemnego i energii atomowej. Inwestuje także w nowoczesne rozwiązania pomagające rozwiązywać złożone problemy związane z dostępnością i jakością wody. GE Power & Water składa się z sześciu działów: energetyki rozproszonej, energii atomowej, usług związanych z wytwarzaniem energii, energii odnawialnej, produktów termalnych i technologii oczyszczania wody. Siedziba spółki mieści się w Schenectady w stanie Nowy Jork. Power & Water jest największą spółką GE działającą w sektorze przemysłowym.Źródło: GE Power
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl