Dziś jest sobota, 4 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Bardzo udany debiut InfoScope S.A.

12 czerwiec 2013.

InfoScope S.A., polska firma technologiczna oferująca systemy i usługi informatyczne m.in. dla przemysłu paliwowego i sektora bankowego zadebiutowała na rynku New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Na otwarciu w dniu debiutu kurs praw do akcji (PDA) wzrósł o blisko 67 procent, do 7,50 zł za jedno PDA. Po kilku minutach notowań za jedno PDA płacono nawet 10 złotych (ponad 120 proc. wzrostu).


Do obrotu na New Connect wprowadzono ponad 222 tysiące akcji zwykłych serii C, akcje objęło 18 podmiotów po  jednostkowej cenie emisyjnej 4,50 PLN. Łączna wartość emisji to blisko 1 mln PLN. Po debiucie w rękach akcjonariatu rozproszonego znajdzie się 20 proc. walorów Spółki.


"Jest to dla nas ważny moment. Historia InfoScope nie jest długa ale zarówno Zarząd Spółki,  Rada Nadzorcza oraz główni akcjonariusze są osobami świetnie znanymi  i bardzo zasłużonymi dla branży informatycznej i rynku kapitałowego. W naszej Radzie Nadzorczej zasiada min. Aleksander Lesz, jeden z twórców polskiego rynku IT, założyciel Softbanku, Expandera i Radia PIN oraz Mariusz Sokołowski, inwestor z 20 letnim doświadczeniem w zarządzaniu rozwojem przedsiębiorstw.  Ich zaufanie jest dla nas dodatkowym atutem i motywacją, by jako spółka giełdowa rozwijać się jeszcze dynamiczniej" powiedział Marcin Giedroyć, Prezes Zarządu InfoScope S.A.


InfoScope wdraża rozwiązania informatyczne bazujące na platformach wiodących światowych dostawców IBM i Microsoft. Głównymi liniami produktowymi są: systemy klasy Service Desk, pozwalające na zarządzanie realizacją usług IT, platforma BPM ? narzędzia wspierające zarządzanie procesami biznesowymi i komunikacją w firmie oraz systemy Fraud Detection, pomagające wykrywać nadużycia np. w branży paliwowej czy na placach budowlanych.
"Naszymi priorytetami są innowacyjność i dostosowywanie  produktów ściśle do potrzeb klienta. Nasz ponad 50 osobowy zespół posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji i serwisowaniu systemów informatycznych i usług dla przemysłu paliwowego, handlu detalicznego, bankowości, zarządzania ruchem i transportem miejskim. W ciągu 6 godzin od zgłoszenia nasi specjaliści rozwiążą problem naszego klienta w każdym miejscu kraju. Warto podkreślić, że wiele naszych systemów informatycznych to dla biznesu gotowe recepty na to, jak oszczędzać i zapobiegać nadużyciom, dzięki nam przedsiębiorcy mogą zaoszczędzić miliony złotych" - dodał Prezes Zarządu InfoScope S.A.


***
InfoScope S.A. jest producentem, dostawcą i integratorem zaawansowanych rozwiązań i usług informatycznych dla min. dla firm paliwowych, budowlanych, sektora bankowego. Spółkę tworzą specjaliści IT z ponad 15 letnim doświadczeniem we współpracy z największymi firmami w Polsce. Radę Nadzorczą InfoScope tworzą akcjonariusze Spółki, min. Mariusz Sokołowski ? inwestor z ponad 20 letnim doświadczeniem w strategicznym zarządzaniu rozwojem przedsiębiorstw oraz Aleksander Lesz ? jeden z twórców profesjonalnego rynku IT w Polsce, założyciel Softbanku, Expandera i Radia PIN.

Dodatkowych informacji udziela:
Przemysław Śmiałkowski
Kancelaria PR Sp. z o.o.
+48 518 93 01 04
(+48 22) 869 77 84
Email: p.smialkowski@kancelariapr.plŹródło: InfoScope S.A.
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl