Dziś jest poniedziałek, 21 październik 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8307 -0.51% 1EUR 4.2775 -0.16% 1GBP 4.9709 +0.08%
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła

Aktualności
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
23 październik 2019
LUMENexpo Targi Techniki Świetlnej
więcej
29 październik 2019
73. edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:

Aktualności

PRACA GDYNIA:Specjalista ds. serwisu

10 lipiec 2013.

Opis stanowiska:

  • administrowanie i serwisowanie systemów radiokomunikacyjnych
  • naprawa urządzeń radiokomunikacyjnych w serwisie fabrycznym i u klienta

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (radiokomunikacja)
  • dobra znajomość techniki sieciowej
  • biegła znajomość obsługi komputera (środowisko Windows)
  • znajomość jęz. angielskiego ? poziom B2 (średniozaawansowany)
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kategorii B
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę z wysokiej klasy  specjalistami, w zaawansowanych technologicznie projektach, w  międzynarodowym zespole
  • gwarantujemy dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz umożliwiamy doskonalenie
     i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • elastyczny- ruchomy czas pracy,
  • udział w szkoleniach zawodowych,
  • dofinansowanie do nauki

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Bliższe informacje można uzyskać w Dziale Spraw Pracowniczych pod numerem telefonu 058/69 96 546

W ofertach (z listem motywacyjnym, oczekiwaniami płacowymi oraz CV) prosimy zaznaczyć o które z w/w stanowisk ubiega się Pan/Pani i przesłać je na podany niżej adres:

RADMOR S.A.
Dział Spraw Pracowniczych
ul. Hutnicza 3
81-212 Gdynia
e-mail: kadry@radmor.com.pl

Prosimy również o pobranie i wypełnienie "Ankiety osobowej", którą znajdą Państwo tutaj

W liście motywacyjnym prosimy umieścić poniższą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy podczas realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

Źródło: RADMOR
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni