Dziś jest wtorek, 7 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.2257 -0.33% 1EUR 4.5612 -0.39% 1GBP 5.203 -0.26%
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła

Aktualności
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:

Aktualności

PRACA GDYNIA:Specjalista ds. serwisu

10 lipiec 2013.

Opis stanowiska:

  • administrowanie i serwisowanie systemów radiokomunikacyjnych
  • naprawa urządzeń radiokomunikacyjnych w serwisie fabrycznym i u klienta

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (radiokomunikacja)
  • dobra znajomość techniki sieciowej
  • biegła znajomość obsługi komputera (środowisko Windows)
  • znajomość jęz. angielskiego ? poziom B2 (średniozaawansowany)
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kategorii B
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę z wysokiej klasy  specjalistami, w zaawansowanych technologicznie projektach, w  międzynarodowym zespole
  • gwarantujemy dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz umożliwiamy doskonalenie
     i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • elastyczny- ruchomy czas pracy,
  • udział w szkoleniach zawodowych,
  • dofinansowanie do nauki

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Bliższe informacje można uzyskać w Dziale Spraw Pracowniczych pod numerem telefonu 058/69 96 546

W ofertach (z listem motywacyjnym, oczekiwaniami płacowymi oraz CV) prosimy zaznaczyć o które z w/w stanowisk ubiega się Pan/Pani i przesłać je na podany niżej adres:

RADMOR S.A.
Dział Spraw Pracowniczych
ul. Hutnicza 3
81-212 Gdynia
e-mail: kadry@radmor.com.pl

Prosimy również o pobranie i wypełnienie "Ankiety osobowej", którą znajdą Państwo tutaj

W liście motywacyjnym prosimy umieścić poniższą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy podczas realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

Źródło: RADMOR
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni