Dziś jest sobota, 4 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.2396 +1.14% 1EUR 4.5792 +0.05% 1GBP 5.2164 +0.17%
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła

Aktualności
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:

Aktualności

PRACA Warszawa: Elektromonter Zabezpieczeń

12 lipiec 2013.

Stanowisko: Elektromonter Zabezpieczeń
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska pracy
Zakres obowiązków:
Objęcie stanowiska Elektromontera wiąże się z odpowiedzialnością za realizację zadań w
zakresie serwisu, remontu oraz modernizacji urządzeń
elektroenergetycznych.
Wymagania
- Wykształcenie średnie techniczne o kierunku elektrycznym
- Minimum 3letnie doświadczenie w pracy w zakresie zabezpieczeń obwodów elektrycznych na
urządzeniach przemysłowych
- Umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym wielkości elektrycznych
- Umiejętność wykonywania pomiarów wysokonapięciowych i ochronnych
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Office
- Samodzielność i odpowiedzialność
- Rzetelność
 Umiejętność rozwiązywania problemów
- Zdolność szybkiego przyswajania nowej wiedzy
- Zdyscyplinowanie
Dodatkowymi atutami będą:
- Doświadczenie przy remoncie urządzeń zabezpieczeń cyfrowych
- Świadectwo Kwalifikacyjne "E" bez ograniczenia napięcia
- Uprawnienia pomiarowe
Oferujemy:
- Stabilność zatrudnienia
- Rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji i uzyskiwanych wyników
pracy
- Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
- Możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń w międzynarodowej firmie poprzez udział w szkoleniach i programach rozwojowych
- Pracę w dobrej atmosferze, opartej o zdefiniowaną i uznaną kulturę organizacyjną

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV, list motywacyjny) na adres:

Bilfinger
Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Dział Rozwoju Zasobów Ludzkich
ul. Augustówka 24
02-981 Warszawa
Email: praca.is
polska@bilfinger.com
Na dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z
ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Źródło: Bilfinger
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni