Dziś jest poniedziałek, 16 grudzień 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8234 -0.7% 1EUR 4.2747 -0.23% 1GBP 5.1292 +1.06%
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła

Aktualności
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:

Aktualności

PRACA Warszawa: Elektromonter Zabezpieczeń

12 lipiec 2013.

Stanowisko: Elektromonter Zabezpieczeń
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska pracy
Zakres obowiązków:
Objęcie stanowiska Elektromontera wiąże się z odpowiedzialnością za realizację zadań w
zakresie serwisu, remontu oraz modernizacji urządzeń
elektroenergetycznych.
Wymagania
- Wykształcenie średnie techniczne o kierunku elektrycznym
- Minimum 3letnie doświadczenie w pracy w zakresie zabezpieczeń obwodów elektrycznych na
urządzeniach przemysłowych
- Umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym wielkości elektrycznych
- Umiejętność wykonywania pomiarów wysokonapięciowych i ochronnych
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Office
- Samodzielność i odpowiedzialność
- Rzetelność
 Umiejętność rozwiązywania problemów
- Zdolność szybkiego przyswajania nowej wiedzy
- Zdyscyplinowanie
Dodatkowymi atutami będą:
- Doświadczenie przy remoncie urządzeń zabezpieczeń cyfrowych
- Świadectwo Kwalifikacyjne "E" bez ograniczenia napięcia
- Uprawnienia pomiarowe
Oferujemy:
- Stabilność zatrudnienia
- Rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji i uzyskiwanych wyników
pracy
- Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
- Możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń w międzynarodowej firmie poprzez udział w szkoleniach i programach rozwojowych
- Pracę w dobrej atmosferze, opartej o zdefiniowaną i uznaną kulturę organizacyjną

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV, list motywacyjny) na adres:

Bilfinger
Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Dział Rozwoju Zasobów Ludzkich
ul. Augustówka 24
02-981 Warszawa
Email: praca.is
polska@bilfinger.com
Na dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z
ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Źródło: Bilfinger
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni