Dziś jest poniedziałek, 26 sierpień 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9371 +0.09% 1EUR 4.3572 -0.2% 1GBP 4.805 +0.56%
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła

Aktualności
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Siemensa buduje fabrykę dla Przemysłu 4.0 w Polsce
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
11 wrzesień 2019
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu
więcej
17 wrzesień 2019
ENERGETAB - największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:

Aktualności

PRACA Warszawa: Monter kotłów

17 lipiec 2013.

Stanowisko: Monter kotłów
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
Objęcie ww. stanowiska wiąże się z realizacją zadań w zakresie serwisu, remontu oraz
modernizacji kotłów parowych i wodnych wraz z urządzeniami pomocniczymi na obiektach
zabudowanych w
zakładach energetyki zawodowej i przemysłowej.
Wymagania:
Wykształcenie średnie techniczne o kierunku mechanicznym
Minimum 3 lata doświadczenia w realizacji remontów w/w urządzeń
Znajomość budowy i technologii remontów w/w urządzeń
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Zdolność szybkiego przyswajania nowej wiedzy
Samodzielność i odpowiedzialność
Rzetelność
Operatywność
Umiejętność rozwiązywania problemów.
Zdyscyplinowanie
Dodatkowymi atutami będą:
Świadectwo Kwalifikacyjne-E grupa 2, tj. dla urządzeń wytwarzających, przetwarzających,
przesyłających i zużywających ciepło oraz innych urządzeń energetycznych w zakresie
punktów 1, 2, 4 i 6.
Uprawnienia podstawowe do spawania gazowego i elektrycznego.
Oferujemy:
Stabilność zatrudnienia.
Rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji i uzyskiwanych wyników
pracy.
Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy.
Możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń w międzynarodowej firmie poprzez
udział w szkoleniach i programach rozwojowych.
Prace w dobrej atmosferze opartej o zdefiniowaną i uznaną kulturę organizacyjną.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV, list motywacyjny) na adres:
Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.
Dział Rozwoju Zasobów Ludzkich
ul. Augustówka 24
02-981 Warszawa
E-mail: praca.is-
polska@bilfinger.com
Na dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji p
rocesu rekrutacji (zgodnie z
ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Źródło: Bilfinger
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni