Dziś jest piątek, 23 sierpień 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9337 +0.32% 1EUR 4.366 +0.34% 1GBP 4.7784 +0.34%
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła

Aktualności
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Siemensa buduje fabrykę dla Przemysłu 4.0 w Polsce
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
11 wrzesień 2019
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu
więcej
17 wrzesień 2019
ENERGETAB - największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:

Aktualności

PRACA Płock: Doradca techniczny ds. wentylacji

23 lipiec 2013.

Zakres obowiązków:

-sprzedaż produktów z oferty handlowej firmy

-doradztwo techniczne w zakresie produktów oraz ich zastosowań (głównie wentylatorów i węży technicznych)

-rozwijanie dotychczasowych i nawiązywanie nowych kontaktów z klientami -planowanie i raportowanie własnej pracy

 Wymagania:

-wykształcenie techniczne (wentylacja)

-znajomość zagadnień wentylacji

-umiejętność wykonywania projektów wentylacyjnych

-gotowość do odbywania podróży służbowych

-prawo jazdy kat. B

-znajomość obsługi komputera

-znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy:

-pracę w młodym, ambitnym zespole

-możliwość rozwoju zawodowego

-profesjonalne szkolenia

-atrakcyjne uzależnione od wyników pracy wynagrodzenie

-telefon komórkowy,laptop, samochód służbowy

 Zainteresowane osoby prosimy o składanie pisemnych zgłoszeń zawierających list motywacyjny, CV  na adres:

 Masterflex Polska

ul. Kostrogaj 1, 09-400 Płock

Tel. 024 366 38 60, faks 024 366 38 62

e-mail: t.milinski@masterflex.pl

Źródło: Masterflex Polska
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni