Dziś jest czwartek, 24 październik 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8473 +0.17% 1EUR 4.2778 -0.03% 1GBP 4.9449 -0.51%
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła

Aktualności
Siemensa buduje fabrykę dla Przemysłu 4.0 w Polsce
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
29 październik 2019
73. edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu
więcej
13 listopad 2019
Warsaw Industry Week 2019
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:

Aktualności

Praca Kraków, Katowice, Warszawa, Poznań, Piła: Przedstawiciel handlowy

23 lipiec 2013.

Przedstawiciel Handlowy.

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za rozwój sprzedaży produktów na województwa Polski Południowej, Północnej, Centralnej i Wchodniej. Preferowane miejsce zamieszkania: Kraków,  Katowice, Warszawa, Poznań, Piła.

Zadania:

 Współpraca z klientami na podległym terenie, rozwój sieci sprzedaży;
 Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych;
 Doradztwo techniczne;
 Kontrola terminowości i wolumenu pozyskiwania zamówień.

Wymagania:

 Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne;
 Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
 Bardzo dobra znajomość rynku produktów niskiego napięcia;
 Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji;
 Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
 Prawo jazdy kategorii B;
 Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań;
 Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej;
 Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.

Oferujemy:

 Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
 Możliwość rozwoju zawodowego popartego cyklem szkoleń,
 Miłą atmosferę pracy.

Informacje dodatkowe:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres praca@chintpoland.pl.
    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Źródło: Chint Poland
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni