Dziś jest niedziela, 5 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Firma Conrad Electronic zacieśnia współpracę z Phoenix Contact

5 sierpień 2013.
Firma Conrad Electronic zacieśnia współpracę z Phoenix Contact

Conrad Electronic rozszerzył zakres swojej  współpracy z firmą Phoenix Contact przez dodanie 16 000 nowych produktów do oferty sklepu Conrad.pl

Firma Conrad Electronic rozbudowała asortyment podzespołów elektromechanicznych, dodając 16 000 nowych produktów w przemysłowych opakowaniach firmy Phoenix Contact ? wiodącego producenta złączy przemysłowych, interfejsów elektronicznych, a także elementów automatyki przemysłowej. Produkty marki Phoenix Contact są dostępne w ofercie sklepu Conrad już od roku 1998.

Wśród nowych produktów znajdują się złącza sieciowe typu CAT 6A, opracowane specjalnie do transmisji 10 Gb/s w sieciach Ethernet. Ta seria złączy jest odpowiedzią na większy popyt rynkowy wynikający z rosnącej liczby użytkowników. Doskonale sprawdza się przy zwiększonej ilości przesyłanych danych, a także w przypadku konieczności dostępu m.in. do serwerów, broadcastów i podcastów w czasie rzeczywistym z zapewnieniem bezawaryjnej pracy.

"W sklepie Conrad to nasi klienci decydują o tym, jakie produkty dodawane są do naszej oferty. Rozbudowanie asortymentu produktowego o produkty Phoenix Contact było dla nas działaniem naturalnym, całkowicie wpisanym w naszą strategię." - stwierdził Stefan Fuchs, Dyrektor Generalny Działu Elektroniki Przemysłowej w firmie Conrad Electronic.

Dodatkowo w celu umożliwienia klientom korzystanie z rozbudowanej platformy informacyjnej, firma Conrad zintegrowała markowy sklep z własną stroną internetową. Odwiedzający ją klienci mogą znaleźć nie tylko szeroką gamę specjalnie wyselekcjonowanych nowości produktowych, ale także interesujące informacje na temat istniejących już kategorii i produktów Phoenix Contact.


Conrad Electronic
Od 1923 roku niemiecka firma rodzinna Conrad zajmuje się produktami z dziedziny elektroniki, a także świadczeniem profesjonalnych usług w zakresie ich dystrybucji. Grupa Conrad zatrudnia ponad 3900 pracowników i posiada oddziały lokalne oraz partnerów dystrybucyjnych w 17 krajach Europy. Produkty firmy Conrad docierają do klientów w 150 krajach na całym świecie.
Stale rosnący asortyment sklepu uwzględnia aktualną i kompleksową ofertę wiodących producentów, a także marek własnych. Wybór produktów obejmuje komponenty elektroniczne, szeroką gamę narzędzi oraz najnowsze urządzenia elektroniczne, komputery i produkty z zakresu technologii komunikacji.
Conrad Electronic jest silnym i stale rozwijającym się partnerem dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Produkty i kompleksowe usługi znajdujące się w ofercie firmy Conrad dostępne są w lokalnych oraz internetowych punktach sprzedaży. Zamówienia są realizowane drogą elektroniczną oraz przez własną lokalną sieć sprzedawców.
Jakości usług firmy Conrad zaufało wiele wiodących firm należących do różnorodnych branż rynkowych.


 

 

 Źródło: Conrad Electronic
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl