Dziś jest piątek, 17 styczeń 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8053 +0.22% 1EUR 4.2344 -0.01% 1GBP 4.9682 +0.24%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
20 styczeń 2020
Programowanie sterowników PLC Siemens SIMATIC S7-300 - poziom podstawowy 
więcej
23 styczeń 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 75 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Firma Conrad Electronic zacieśnia współpracę z Phoenix Contact

5 sierpień 2013.
Firma Conrad Electronic zacieśnia współpracę z Phoenix Contact

Conrad Electronic rozszerzył zakres swojej  współpracy z firmą Phoenix Contact przez dodanie 16 000 nowych produktów do oferty sklepu Conrad.pl

Firma Conrad Electronic rozbudowała asortyment podzespołów elektromechanicznych, dodając 16 000 nowych produktów w przemysłowych opakowaniach firmy Phoenix Contact ? wiodącego producenta złączy przemysłowych, interfejsów elektronicznych, a także elementów automatyki przemysłowej. Produkty marki Phoenix Contact są dostępne w ofercie sklepu Conrad już od roku 1998.

Wśród nowych produktów znajdują się złącza sieciowe typu CAT 6A, opracowane specjalnie do transmisji 10 Gb/s w sieciach Ethernet. Ta seria złączy jest odpowiedzią na większy popyt rynkowy wynikający z rosnącej liczby użytkowników. Doskonale sprawdza się przy zwiększonej ilości przesyłanych danych, a także w przypadku konieczności dostępu m.in. do serwerów, broadcastów i podcastów w czasie rzeczywistym z zapewnieniem bezawaryjnej pracy.

"W sklepie Conrad to nasi klienci decydują o tym, jakie produkty dodawane są do naszej oferty. Rozbudowanie asortymentu produktowego o produkty Phoenix Contact było dla nas działaniem naturalnym, całkowicie wpisanym w naszą strategię." - stwierdził Stefan Fuchs, Dyrektor Generalny Działu Elektroniki Przemysłowej w firmie Conrad Electronic.

Dodatkowo w celu umożliwienia klientom korzystanie z rozbudowanej platformy informacyjnej, firma Conrad zintegrowała markowy sklep z własną stroną internetową. Odwiedzający ją klienci mogą znaleźć nie tylko szeroką gamę specjalnie wyselekcjonowanych nowości produktowych, ale także interesujące informacje na temat istniejących już kategorii i produktów Phoenix Contact.


Conrad Electronic
Od 1923 roku niemiecka firma rodzinna Conrad zajmuje się produktami z dziedziny elektroniki, a także świadczeniem profesjonalnych usług w zakresie ich dystrybucji. Grupa Conrad zatrudnia ponad 3900 pracowników i posiada oddziały lokalne oraz partnerów dystrybucyjnych w 17 krajach Europy. Produkty firmy Conrad docierają do klientów w 150 krajach na całym świecie.
Stale rosnący asortyment sklepu uwzględnia aktualną i kompleksową ofertę wiodących producentów, a także marek własnych. Wybór produktów obejmuje komponenty elektroniczne, szeroką gamę narzędzi oraz najnowsze urządzenia elektroniczne, komputery i produkty z zakresu technologii komunikacji.
Conrad Electronic jest silnym i stale rozwijającym się partnerem dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Produkty i kompleksowe usługi znajdujące się w ofercie firmy Conrad dostępne są w lokalnych oraz internetowych punktach sprzedaży. Zamówienia są realizowane drogą elektroniczną oraz przez własną lokalną sieć sprzedawców.
Jakości usług firmy Conrad zaufało wiele wiodących firm należących do różnorodnych branż rynkowych.


 

 

 Źródło: Conrad Electronic
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl