Dziś jest poniedziałek, 14 październik 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8958 -0.48% 1EUR 4.2969 -0.3% 1GBP 4.8998 +0.14%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Siemensa buduje fabrykę dla Przemysłu 4.0 w Polsce
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
17 październik 2019
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu 
więcej
23 październik 2019
LUMENexpo Targi Techniki Świetlnej  
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Profesjonalnie o branży wodno - ściekowej

19 sierpień 2013.


Międzynarodowe Targi Infrastruktury Wodno-Ściekowej, Odwodnień i Melioracji TIWS, odbędą się już po raz szósty od 18 do 20 września 2013 roku w Targach Kielce. Wystawa skierowana jest do branż wodociągowo - kanalizacyjnych, firm zajmujących się infrastrukturą dotyczącą uzdatniania wody czy oczyszczania ścieków. Podczas targów przedstawią swoje oferty dostawcy aparatury, maszyn, materiałów a także urządzeń i sprzętu specjalistycznego.

Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców jak i zwiedzających. W 2012 roku targi TIWS odwiedziło blisko 3 tys. zwiedzających i 100 wystawców. Swoje produkty zaprezentowały firmy z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Słowacji i Słowenii.

Mocną stroną targów są specjalistyczne konferencje i spotkania branżowe.  Podczas VI Międzynarodowych Targów Infrastruktury Wodno-Ściekowej, Odwodnień i Melioracji TIWS odbędą się bezpłatne konferencje pt. ?Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków - aktualny stan i przegląd stosowanych technologii. Straty wody - korzyści z monitorowania - oraz konferencja pt. "Inwestycje Gospodarki Wodno-Ściekowej Od Przygotowania Do Rozruchu". Konferencje skierowane są do przedstawicieli Samorządów Gminnych, Inspektorów nadzoru budowlanego, biur projektów, doradców technicznych, Przedsiębiorstw Wodociągowo-Kanalizacyjnych, producentów urządzeń, urzędów administracji publicznej z zakresu ochrony środowiska oraz prezesów i dyrektorów technicznych Przedsiębiorstw Wodociągowo-Kanalizacyjnych, do burmistrzów i Samorządów Gminnych. Organizatorem konferencji jest Wydawnictwo Seidel?Przywecki Sp. z .o.o. przy współpracy Forum Dyskusyjnego Wodociągów Polskich.

W tym roku zostaje oddane do użytku największe w tej części Polski - Centrum Kongresowe Targów Kielce. Będzie ono dostępne dla klientów już od 28 sierpnia. Centrum Kongresowe na 1000 osób to największa inwestycja w historii Targów Kielce. Koszt budowy to ponad 70 milionów złotych. Obiekt jest innowacyjny i wielofunkcyjny. - Dzięki rozwiązaniom - modułowym salom - stanie się miejscem  organizacji zarówno dużych wydarzeń jak kongresy, koncerty czy konferencje poprzez mniejsze seminaria aż po kameralne wystawy i wernisaże. Największa sala kongresowa przewidziana jest dla 700 osób. Tam znajdzie się także scena z nagłośnieniem koncertowym i możliwością podwieszenia kamer czy nawet najbardziej wymyślnej scenografii. Cztery mniejsze sale konferencyjne po 100 osób również zagwarantują  możliwość dowolnej konfiguracji powierzchni. W nowym Centrum Kongresowym znajdą się również w pełni wyposażone, przestronne Centrum Prasowe, komfortowa Strefa VIP i garderoby dla artystów ? dodaje prezes Mochoń.
 Źródło: Targi Kielce S.A.
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl