Dziś jest czwartek, 9 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Profesjonalnie o branży wodno - ściekowej

19 sierpień 2013.


Międzynarodowe Targi Infrastruktury Wodno-Ściekowej, Odwodnień i Melioracji TIWS, odbędą się już po raz szósty od 18 do 20 września 2013 roku w Targach Kielce. Wystawa skierowana jest do branż wodociągowo - kanalizacyjnych, firm zajmujących się infrastrukturą dotyczącą uzdatniania wody czy oczyszczania ścieków. Podczas targów przedstawią swoje oferty dostawcy aparatury, maszyn, materiałów a także urządzeń i sprzętu specjalistycznego.

Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców jak i zwiedzających. W 2012 roku targi TIWS odwiedziło blisko 3 tys. zwiedzających i 100 wystawców. Swoje produkty zaprezentowały firmy z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Słowacji i Słowenii.

Mocną stroną targów są specjalistyczne konferencje i spotkania branżowe.  Podczas VI Międzynarodowych Targów Infrastruktury Wodno-Ściekowej, Odwodnień i Melioracji TIWS odbędą się bezpłatne konferencje pt. ?Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków - aktualny stan i przegląd stosowanych technologii. Straty wody - korzyści z monitorowania - oraz konferencja pt. "Inwestycje Gospodarki Wodno-Ściekowej Od Przygotowania Do Rozruchu". Konferencje skierowane są do przedstawicieli Samorządów Gminnych, Inspektorów nadzoru budowlanego, biur projektów, doradców technicznych, Przedsiębiorstw Wodociągowo-Kanalizacyjnych, producentów urządzeń, urzędów administracji publicznej z zakresu ochrony środowiska oraz prezesów i dyrektorów technicznych Przedsiębiorstw Wodociągowo-Kanalizacyjnych, do burmistrzów i Samorządów Gminnych. Organizatorem konferencji jest Wydawnictwo Seidel?Przywecki Sp. z .o.o. przy współpracy Forum Dyskusyjnego Wodociągów Polskich.

W tym roku zostaje oddane do użytku największe w tej części Polski - Centrum Kongresowe Targów Kielce. Będzie ono dostępne dla klientów już od 28 sierpnia. Centrum Kongresowe na 1000 osób to największa inwestycja w historii Targów Kielce. Koszt budowy to ponad 70 milionów złotych. Obiekt jest innowacyjny i wielofunkcyjny. - Dzięki rozwiązaniom - modułowym salom - stanie się miejscem  organizacji zarówno dużych wydarzeń jak kongresy, koncerty czy konferencje poprzez mniejsze seminaria aż po kameralne wystawy i wernisaże. Największa sala kongresowa przewidziana jest dla 700 osób. Tam znajdzie się także scena z nagłośnieniem koncertowym i możliwością podwieszenia kamer czy nawet najbardziej wymyślnej scenografii. Cztery mniejsze sale konferencyjne po 100 osób również zagwarantują  możliwość dowolnej konfiguracji powierzchni. W nowym Centrum Kongresowym znajdą się również w pełni wyposażone, przestronne Centrum Prasowe, komfortowa Strefa VIP i garderoby dla artystów ? dodaje prezes Mochoń.
 Źródło: Targi Kielce S.A.
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl