Dziś jest wtorek, 14 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Informacja nt. międzynarodowych targów energetycznych ENERGETAB 2013

23 sierpień 2013.


ZIAD BIELSKO-BIAŁA S.A. zaprasza na 26 edycję Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2013, które odbędą się w dniach od 17 do 19 września w godz. od 9:00 do 17:00 na terenach wystawowych pod Dębowcem (Al. Armii Krajowej 220).
Są to od wielu lat największe w Polsce targi w dziedzinie energetyki, elektrotechniki i automatyki energetycznej ? w tym roku udział w targach potwierdziło ponad 700 wystawców z 18 krajów Europy i Azji co oznacza, iż będzie prawie dokładnie taka sama liczba wystawców co w ubiegłym, rekordowym pod tym względem roku. Wśród wystawców zagranicznych tradycyjnie już dominują firmy z Niemiec (25), Czech (7) i Hiszpanii (7). Nie zabraknie aktywnie poszukujących nowych rynków firm z Chin (5). Pierwszy raz na targach Energetab gościć będziemy 2 wystawców z Indii. Wśród wystawców spotkamy zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki jak też większość liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej. Na targach Energetab pojawi się także wiele nowych firm krajowych i zagranicznych, chcących zademonstrować swoje najnowsze rozwiązania, szczególnie związane z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii czy podniesieniem efektywności energetycznej wytwarzania bądź użytkowania energii. Znaczący staje się udział firm oświetleniowych zarówno dostawców słupów czy opraw jak też coraz wydajniejszych lamp LED, w tym do celów oświetlenia dróg, obiektów przemysłowych, itp.
Prezentowane podczas targów produkty oraz przygotowywane konferencje, sympozja powinny zadowolić szeroką rzeszę zwiedzających, którzy od wielu lat bardzo licznie odwiedzają targi Energetab. I tak Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne zaprasza na konferencję, podczas której zostaną poruszone istotne i aktualne zagadnienia związane z produkcją energii elektrycznej w tym z odnawialnych źródeł energii. Jest to temat wzbudzający spore kontrowersje a długi czas oczekiwania na pojawienie się ustawy regulującej te kwestie wywołał już poważne zaniepokojenie wśród inwestorów tych przyszłościowych projektów.
Zainteresowani współpracą z zagranicą będą mogli nawiązać ciekawe kontakty i uzyskać interesujące ich informacje podczas organizowanych przez Polsko ? Szwajcarską Izbę Gospodarcza oraz Stowarzyszenie Współpracy Polska ? Wschód spotkań panelowych pierwszego dnia targów.
Stowarzyszenie Elektryków Polskich ? jedno z najstarszych w Polsce i bardzo zasłużone dla rozwoju polskiej elektrotechniki stowarzyszenie naukowo ? techniczne a jednocześnie Partner naszych targów od samego ich początku, podczas tegorocznych targów zaprasza na warsztaty zatytułowane ?Inżynier Elektryk w Europie - Ujednolicenie Kształcenia Inżynierów Elektryków w UE?, organizowane w ranach europejskiego projektu ELEVET.
Targom towarzyszyć będą też prezentacje i seminaria promocyjne firm, w tym tych, które podczas targów Energetab planują specjalne spotkania z klientami dla uczczenia obchodzonych w tym roku jubileuszy. Jesteśmy zaszczyceni, że tak wiele firm postanowiło właśnie podczas targów Energetab specjalnie zaznaczyć swój jubileusz. Nie wymienimy tutaj wszystkich jubilatów ale nie możemy nie wspomnieć o jubileuszu 60-lecia Elektrobudowy, 40-leciu ZPAS, Mikronice (30 lat), Medcom (25 lat) i ZPUE (25 lat).
Na pewno duże zainteresowanie będzie towarzyszyło Mistrzostwom Polski Elektryków, które organizuje redakcja wydawnictwa Fachowy Elektryk. Główną nagrodą jest czek opiewający na bardzo poważną kwotę ? po szczegóły proponujemy zwrócić się do redakcji tego popularnego wśród instalatorów czasopisma. Redakcja Fachowego Elektryka organizuje także podczas targów konferencję nt. automatyki budynków w standardzie KNX.
Emocje będą także towarzyszyć ogłaszaniu rezultatów prestiżowego konkursu targowego, do którego ponad 50 wystawców zgłosiło swoje najnowsze i najbardziej innowacyjne produkty.
Wśród kilkunastu pucharów, medali i wyróżnień najbardziej pożądanym przez wystawców jest zapewne Puchar Ministra Gospodarki.
Tradycyjnie już Generalnym Partnerem targów jest TAURON Polska Energia SA ? największy dystrybutor energii elektrycznej w Polsce oraz drugi co do wielkości jej producent.
W tym roku targi Energetab będą trwały 3 dni. Ubiegłoroczny eksperyment z organizacją 4 ? dniowych targów nie do końca zyskał uznanie wystawców i zwiedzających a tegoroczne wyhamowanie gospodarki i polityka drastycznych oszczędności spowodowały, iż wystawcy w większości zagłosowali za targami 3-dniowymi. Aby jednak dać szanse zwiedzającym w czwartek zapoznania się z całym bogactwem prezentowanych ekspozycji, trzeciego dnia targi będą otwarte dla zwiedzających także do godz. 17-tej, podobnie jak w poprzednich dwóch dniach.
Po najbardziej aktualne informacje o programie, wystawcach oraz towarzyszących targom wydarzeniach zapraszamy na nasz portal www.energetab.pl lub http://www.m.energetab.pl dla urządzeń mobilnych.Źródło: Targi Energetab
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl