Dziś jest czwartek, 9 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.1744 -0.14% 1EUR 4.537 +0.02% 1GBP 5.1777 +0.67%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Targi Energetab 2013 coraz bliżej!

9 wrzesień 2013.

ZIAD Bielsko-Biała S.A. zaprasza na 26 edycję Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2013, które odbędą się w dniach od 17 do 19 września w godz. od 9:00 do 17:00 na terenach wystawowych pod Dębowcem (Al. Armii Krajowej 220).
Są to od wielu lat największe w Polsce targi w dziedzinie energetyki, elektrotechniki i automatyki energetycznej - w tym roku udział w targach potwierdziło ponad 700 wystawców z 18 krajów Europy i Azji co oznacza, iż będzie prawie dokładnie taka sama liczba wystawców co w ubiegłym, rekordowym pod tym względem roku. Wśród wystawców zagranicznych tradycyjnie już dominują firmy z Niemiec (25), Czech (7) i Hiszpanii (7). Nie zabraknie aktywnie poszukujących nowych rynków firm z Chin (5). Pierwszy raz na targach Energetab gościć będziemy 2 wystawców z Indii. Wśród wystawców spotkamy zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki jak też większość liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej. Na targach Energetab pojawi się także wiele nowych firm krajowych i zagranicznych, chcących zademonstrować swoje najnowsze rozwiązania, szczególnie związane z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii czy podniesieniem efektywności energetycznej wytwarzania bądź użytkowania energii. Znaczący staje się udział firm oświetleniowych zarówno dostawców słupów czy opraw jak też coraz wydajniejszych lamp LED, w tym do celów oświetlenia dróg, obiektów przemysłowych, itp.

Prezentowane podczas targów produkty oraz przygotowywane konferencje, sympozja powinny zadowolić szeroką rzeszę zwiedzających, którzy od wielu lat bardzo licznie odwiedzają targi Energetab. I tak Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne zaprasza na konferencję, podczas której zostaną poruszone istotne i aktualne zagadnienia związane z produkcją energii elektrycznej w tym z odnawialnych źródeł energii. Jest to temat wzbudzający spore kontrowersje a długi czas oczekiwania na pojawienie się ustawy regulującej te kwestie wywołał już poważne zaniepokojenie wśród inwestorów tych przyszłościowych projektów.

Zainteresowani współpracą z zagranicą będą mogli nawiązać ciekawe kontakty i uzyskać interesujące ich informacje podczas organizowanych przez Polsko - Szwajcarską Izbę Gospodarcza oraz Stowarzyszenie Współpracy Polska - Wschód spotkań panelowych pierwszego dnia targów.

Stowarzyszenie Elektryków Polskich - jedno z najstarszych w Polsce i bardzo zasłużone dla rozwoju polskiej elektrotechniki stowarzyszenie naukowo - techniczne a jednocześnie Partner naszych targów od samego ich początku, podczas tegorocznych targów zaprasza na warsztaty zatytułowane "Inżynier Elektryk w Europie - Ujednolicenie Kształcenia Inżynierów Elektryków w UE", organizowane w ranach europejskiego projektu ELEVET.

Targom towarzyszyć będą też prezentacje i seminaria promocyjne firm, w tym tych, które podczas targów Energetab planują specjalne spotkania z klientami dla uczczenia obchodzonych w tym roku jubileuszy. Jesteśmy zaszczyceni, że tak wiele firm postanowiło właśnie podczas targów Energetab specjalnie zaznaczyć swój jubileusz. Nie wymienimy tutaj wszystkich jubilatów ale nie możemy nie wspomnieć o jubileuszu 60-lecia Elektrobudowy, 40-leciu ZPAS, Mikronice (30 lat), Medcom (25 lat) i ZPUE (25 lat).

Na pewno duże zainteresowanie będzie towarzyszyło Mistrzostwom Polski Elektryków, które organizuje redakcja wydawnictwa Fachowy Elektryk. Główną nagrodą jest czek opiewający na bardzo poważną kwotę - po szczegóły proponujemy zwrócić się do redakcji tego popularnego wśród instalatorów czasopisma. Redakcja Fachowego Elektryka organizuje także podczas targów konferencję nt. automatyki budynków w standardzie KNX.

Emocje będą także towarzyszyć ogłaszaniu rezultatów prestiżowego konkursu targowego, do którego ponad 50 wystawców zgłosiło swoje najnowsze i najbardziej innowacyjne produkty.

Wśród kilkunastu pucharów, medali i wyróżnień najbardziej pożądanym przez wystawców jest zapewne Puchar Ministra Gospodarki.

Tradycyjnie już Generalnym Partnerem targów jest TAURON Polska Energia S.A. - największy dystrybutor energii elektrycznej w Polsce oraz drugi co do wielkości jej producent.

W tym roku targi Energetab będą trwały 3 dni. Ubiegłoroczny eksperyment z organizacją 4 - dniowych targów nie do końca zyskał uznanie wystawców i zwiedzających a tegoroczne wyhamowanie gospodarki i polityka drastycznych oszczędności spowodowały, iż wystawcy w większości zagłosowali za targami 3-dniowymi. Aby jednak dać szanse zwiedzającym w czwartek zapoznania się z całym bogactwem prezentowanych ekspozycji, trzeciego dnia targi będą otwarte dla zwiedzających także do godz. 17-tej, podobnie jak w poprzednich dwóch dniach.

Po najbardziej aktualne informacje o programie, wystawcach oraz towarzyszących targom wydarzeniach zapraszamy na nasz portal www.energetab.pl lub http://www.m.energetab.pl dla urządzeń mobilnych.O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl