Dziś jest czwartek, 9 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.1801 +0.2% 1EUR 4.5362 +0.04% 1GBP 5.1434 -0.01%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Młodzi naukowcy z Polski i świata spotkają się w AGH

24 wrzesień 2013.

Doktoranci i pracownicy akademiccy z Polski i zagranicy będą uczestniczyć od 26 do 28 września 2013 roku w VIII Krakowskiej Konferencji Młodych Uczonych. Krakowska sesja jest jednym z najstarszych wydarzeń tego typu organizowanych w Polsce.

Spotkanie w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie organizuje Grupa Naukowa Pro Futuro. W tym roku międzynarodowa konferencja młodych naukowców odbędzie się w AGH już po raz ósmy.

Zjazd ma charakter interdyscyplinarny. Obrady prowadzone są równolegle w pięciu sesjach tematycznych: Innowacyjne Technologie, Nowoczesna Inżynieria, Nauki Ekonomiczne, Inżynieria Środowiska, Nauki Społeczne i Humanistyczne.

W tegorocznej edycji będzie uczestniczyć około 150 uczestników; blisko jedna trzecia z nich reprezentuje ośrodki naukowe z zagranicy. Młodzi naukowcy z Polski są przedstawicielami czołowych ośrodków naukowych kraju, m.in.: Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Śląskiego, Instytutów Polskiej Akademii Nauk. Wśród gości zagranicznych najliczniejsza grupa przybywa z Ukrainy, ale także z Azerbejdżanu, Łotwy, Czech, Litwy, Węgier, Słowacji oraz Włoch.

W programie VIII Krakowskiej Konferencji Młodych Uczonych obok szerokiego wyboru warsztatów praktycznych znalazły się także spotkania z przedstawicielami biznesu, pozwalające poznać opinie praktyków. Swoje badania młodzi naukowcy przedstawią podczas sesji "posterowej" odbywającej się na zamku w Korzkwi.

Konferencja rozpocznie się 26 września uroczystą sesją plenarną.

W organizację VIII Krakowskiej Konferencji Młodych Uczonych włączył się partner - Krakowski Park Technologiczny p. z o.o., który przygotował wydarzenie otwarte dla wszystkich zainteresowanych - specjalistyczny panel dyskusyjny Technologie BCI jako przykład zastosowania bezdotykowych interfejsów komputerowych.

Uczestnicy konferencji będą mogli rozwijać swoje umiejętności i kompetencje w czasie warsztatów rozwojowych i specjalistycznych prowadzonych przez partnerów imprezy.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa. Serwis Nauka w Polsce PAP jest jednym z patronów medialnych VIII Krakowskiej Konferencji Młodych Uczonych.

Szczegółowy program VIII Krakowskiej Konferencji Młodych Uczonych można znaleźć na stronie: www.profuturo.agh.edu.pl/konferencjaŹródło: Nauka w Polsce
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl