Dziś jest sobota, 11 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Młodzi naukowcy z Polski i świata spotkają się w AGH

24 wrzesień 2013.

Doktoranci i pracownicy akademiccy z Polski i zagranicy będą uczestniczyć od 26 do 28 września 2013 roku w VIII Krakowskiej Konferencji Młodych Uczonych. Krakowska sesja jest jednym z najstarszych wydarzeń tego typu organizowanych w Polsce.

Spotkanie w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie organizuje Grupa Naukowa Pro Futuro. W tym roku międzynarodowa konferencja młodych naukowców odbędzie się w AGH już po raz ósmy.

Zjazd ma charakter interdyscyplinarny. Obrady prowadzone są równolegle w pięciu sesjach tematycznych: Innowacyjne Technologie, Nowoczesna Inżynieria, Nauki Ekonomiczne, Inżynieria Środowiska, Nauki Społeczne i Humanistyczne.

W tegorocznej edycji będzie uczestniczyć około 150 uczestników; blisko jedna trzecia z nich reprezentuje ośrodki naukowe z zagranicy. Młodzi naukowcy z Polski są przedstawicielami czołowych ośrodków naukowych kraju, m.in.: Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Śląskiego, Instytutów Polskiej Akademii Nauk. Wśród gości zagranicznych najliczniejsza grupa przybywa z Ukrainy, ale także z Azerbejdżanu, Łotwy, Czech, Litwy, Węgier, Słowacji oraz Włoch.

W programie VIII Krakowskiej Konferencji Młodych Uczonych obok szerokiego wyboru warsztatów praktycznych znalazły się także spotkania z przedstawicielami biznesu, pozwalające poznać opinie praktyków. Swoje badania młodzi naukowcy przedstawią podczas sesji "posterowej" odbywającej się na zamku w Korzkwi.

Konferencja rozpocznie się 26 września uroczystą sesją plenarną.

W organizację VIII Krakowskiej Konferencji Młodych Uczonych włączył się partner - Krakowski Park Technologiczny p. z o.o., który przygotował wydarzenie otwarte dla wszystkich zainteresowanych - specjalistyczny panel dyskusyjny Technologie BCI jako przykład zastosowania bezdotykowych interfejsów komputerowych.

Uczestnicy konferencji będą mogli rozwijać swoje umiejętności i kompetencje w czasie warsztatów rozwojowych i specjalistycznych prowadzonych przez partnerów imprezy.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa. Serwis Nauka w Polsce PAP jest jednym z patronów medialnych VIII Krakowskiej Konferencji Młodych Uczonych.

Szczegółowy program VIII Krakowskiej Konferencji Młodych Uczonych można znaleźć na stronie: www.profuturo.agh.edu.pl/konferencjaŹródło: Nauka w Polsce
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl