Dziś jest czwartek, 9 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

ENERGO-TEL S.A. na targach ENERGETAB 2013 w Bielsku Białej - rekordowa edycja.

27 wrzesień 2013.

Tegoroczne targi ENERGETAB 2013, które odbyły się w dniach 17-19 września, wyróżniły się nie tylko rekordową liczbą wystawców, ale również wysoką liczbą odwiedzających. Podczas 3 dni targowych swoje najnowocześniejsze produkty i rozwiązania zaprezentowało 740 wystawców z 18 krajów Europy i Azji, z którymi, pomimo niesprzyjającej pogody, zapoznało się aż 21 tysięcy odwiedzających. Gamę swoich usług zaprezentowała również firma ENERGO- TEL S.A., podkreślając tym samym po raz kolejny rosnące powiazanie Spółki z branżą energetyczną.

 
Należąca do Grupy Kapitałowej EXATEL, Spółka ENERGO-TEL S.A. od kilkunastu lat specjalizuje się w utrzymaniu sieci telekomunikacyjnych, należących do kluczowych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce, w tym również zarządzaniu utrzymaniem sieci światłowodowych, zlokalizowanych na napowietrznych liniach energetycznych. Dodatkowo firma świadczy usługi utrzymania i serwisu infrastruktury technicznej oraz wykonuje pomiary telekomunikacyjne. Jak mówi prezes Spółki, Stanisław Szuder "obecnie, oprócz obsługi operatorów telekomunikacyjnych, mamy także spore doświadczenie we współpracy z podmiotami z branży energetycznej. Na początku maja tego roku poszerzyliśmy nasze portfolio o współpracę z PGE Dystrybucja S.A. Dążymy również do nawiązania współpracy z pozostałymi spółkami GK PGE w zakresie utrzymania i zarządzania infrastrukturą telekomunikacyjną. Targi ENERGETAB były więc dla nas doskonałą okazją do przedstawienia naszej oferty innym podmiotom z branży energetycznej. Liczymy, że relacje nawiązane podczas targów pozytywnie wpłyną na dalszy rozwój firmy i będzie to dla nas kolejny krok w realizacji przyjętych planów i celów". dodał Szuder.


Tegoroczna edycja targów dała również możliwość zapoznania się z wieloma nowoczesnymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, nagrodzonymi w organizowanym przez Ministra Gospodarki konkursie. Do rywalizacji stanęły aż 54 produkty, z których główne wyróżnienie otrzymała firma ABB Sp. z o.o. za energooszczędne transformatory rozdzielcze wykonane z zastosowaniem rdzenia amorficznego.


Oprócz prezentacji produktów i usług, targi ENERGETAB corocznie są miejscem wielu formalnych i nieformalnych spotkań, licznych rozmów i dyskusji oraz wymiany wiedzy i informacji o bieżącej i przyszłej sytuacji sektora energetycznego w kraju i Europie. Targi stały się jedynym w swoim rodzaju "łącznikiem" przedstawicieli sfery biznesu i sfery nauki, przyciągającym nie tylko firmy czy instytucje, ale również studentów, absolwentów a nawet i dzieci, dla których organizowane są specjalne szkolenia i pokazy np. z zakresu bezpiecznego użytkowania sieci elektrycznej oraz urządzeń elektrycznych.


Jak mówi dalej Szuder "dla naszej Spółki,  targi ENERGETAB to także możliwość zdobycia nowych inspiracji i wiedzy, niezbędnych do podjęcia kolejnych wyzwań, przed jakimi stoimy. Chcąc wyprzedzić konkurencję i zapewnić naszym Klientów wysoką  jakość świadczonych usług, musimy zdobywać nowe informacje i nowinki na temat rynku i jego kierunków rozwoju. Biorąc pod uwagę dalsze plany Spółki, planujemy udział naszej firmy w kolejnych edycjach targów ENERGETAB".


Kolejna, 27 edycja targów ENERGETAB zaplanowana jest na 16 -18.09.2013. w Bielsku-Białej.

 

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania na temat firmy ENERGO-TEL S.A. uprzejmie prosimy o kontakt
z Panią Magdaleną Michalską
magdalena.michalska@energotel.pl; +48 22 340 64 58; +48 691 060 717.Źródło: Energo-Tel S.A.
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl