Dziś jest poniedziałek, 30 marzec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.0933 -0.47% 1EUR 4.5395 +0.33% 1GBP 5.0698 +0.96%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
31 marzec 2020
Fluid Power 
więcej
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

ENERGO-TEL S.A. na targach ENERGETAB 2013 w Bielsku Białej - rekordowa edycja.

27 wrzesień 2013.

Tegoroczne targi ENERGETAB 2013, które odbyły się w dniach 17-19 września, wyróżniły się nie tylko rekordową liczbą wystawców, ale również wysoką liczbą odwiedzających. Podczas 3 dni targowych swoje najnowocześniejsze produkty i rozwiązania zaprezentowało 740 wystawców z 18 krajów Europy i Azji, z którymi, pomimo niesprzyjającej pogody, zapoznało się aż 21 tysięcy odwiedzających. Gamę swoich usług zaprezentowała również firma ENERGO- TEL S.A., podkreślając tym samym po raz kolejny rosnące powiazanie Spółki z branżą energetyczną.

 
Należąca do Grupy Kapitałowej EXATEL, Spółka ENERGO-TEL S.A. od kilkunastu lat specjalizuje się w utrzymaniu sieci telekomunikacyjnych, należących do kluczowych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce, w tym również zarządzaniu utrzymaniem sieci światłowodowych, zlokalizowanych na napowietrznych liniach energetycznych. Dodatkowo firma świadczy usługi utrzymania i serwisu infrastruktury technicznej oraz wykonuje pomiary telekomunikacyjne. Jak mówi prezes Spółki, Stanisław Szuder "obecnie, oprócz obsługi operatorów telekomunikacyjnych, mamy także spore doświadczenie we współpracy z podmiotami z branży energetycznej. Na początku maja tego roku poszerzyliśmy nasze portfolio o współpracę z PGE Dystrybucja S.A. Dążymy również do nawiązania współpracy z pozostałymi spółkami GK PGE w zakresie utrzymania i zarządzania infrastrukturą telekomunikacyjną. Targi ENERGETAB były więc dla nas doskonałą okazją do przedstawienia naszej oferty innym podmiotom z branży energetycznej. Liczymy, że relacje nawiązane podczas targów pozytywnie wpłyną na dalszy rozwój firmy i będzie to dla nas kolejny krok w realizacji przyjętych planów i celów". dodał Szuder.


Tegoroczna edycja targów dała również możliwość zapoznania się z wieloma nowoczesnymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, nagrodzonymi w organizowanym przez Ministra Gospodarki konkursie. Do rywalizacji stanęły aż 54 produkty, z których główne wyróżnienie otrzymała firma ABB Sp. z o.o. za energooszczędne transformatory rozdzielcze wykonane z zastosowaniem rdzenia amorficznego.


Oprócz prezentacji produktów i usług, targi ENERGETAB corocznie są miejscem wielu formalnych i nieformalnych spotkań, licznych rozmów i dyskusji oraz wymiany wiedzy i informacji o bieżącej i przyszłej sytuacji sektora energetycznego w kraju i Europie. Targi stały się jedynym w swoim rodzaju "łącznikiem" przedstawicieli sfery biznesu i sfery nauki, przyciągającym nie tylko firmy czy instytucje, ale również studentów, absolwentów a nawet i dzieci, dla których organizowane są specjalne szkolenia i pokazy np. z zakresu bezpiecznego użytkowania sieci elektrycznej oraz urządzeń elektrycznych.


Jak mówi dalej Szuder "dla naszej Spółki,  targi ENERGETAB to także możliwość zdobycia nowych inspiracji i wiedzy, niezbędnych do podjęcia kolejnych wyzwań, przed jakimi stoimy. Chcąc wyprzedzić konkurencję i zapewnić naszym Klientów wysoką  jakość świadczonych usług, musimy zdobywać nowe informacje i nowinki na temat rynku i jego kierunków rozwoju. Biorąc pod uwagę dalsze plany Spółki, planujemy udział naszej firmy w kolejnych edycjach targów ENERGETAB".


Kolejna, 27 edycja targów ENERGETAB zaplanowana jest na 16 -18.09.2013. w Bielsku-Białej.

 

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania na temat firmy ENERGO-TEL S.A. uprzejmie prosimy o kontakt
z Panią Magdaleną Michalską
magdalena.michalska@energotel.pl; +48 22 340 64 58; +48 691 060 717.Źródło: Energo-Tel S.A.
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl