Dziś jest wtorek, 14 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Podręcznik eksperta wsparciem dla nowej normy IEC 61439

16 październik 2013.
Podręcznik eksperta wsparciem dla nowej normy IEC 61439

W pierwszym tomie biblioteki technicznej "Budowa rozdzielnic i sterownic zgodnie z normą" Rittal dostarcza wsparcia konstruktorom urządzeń w spełnianiu nowej normy IEC 61439

16.09.2013. W pierwszym tomie biblioteki technicznej: "Budowa rozdzielnic i sterownic zgodnie z normą" Rittal dostarcza wsparcia konstruktorom urządzeń w spełnianiu nowej normy IEC 61439. Liczący 88 stron podręcznik zawiera gruntowną wiedzę o nowej normie, aktualnych możliwościach rozwiązań oraz zastosowaniach zgodnych z wymaganiami produktów systemowych. W wydawnictwie zawarto również praktyczne wskazówki, dotyczące sporządzania dokumentacji weryfikacji konstrukcji oraz rutynowych kontroli.

Stara norma może być stosowana jeszcze do 1 listopada 2014. Ale projektowanie oraz dokumentacja wszystkich urządzeń uruchamianych po tym terminie muszą przebiegać zgodnie z nową. Konstruktorzy urządzeń otrzymują od firmy Rittal wsparcie w postaci nowego podręcznika "Budowa rozdzielnic i sterownic zgodnie z normą ? Zastosowanie IEC 61439".

Publikacja wyjaśnia skomplikowany świat normy i odpowiada na ważne pytania, jak np.: co zmieniło się w nowej normie oraz co przyniesie dla konstruktorów urządzeń? Jak wyglądają całościowe rozwiązania systemowe? Co należy wiedzieć o wytrzymałości materiałów, stopniach ochrony obudów, dokumentacji funkcji przewodu ochronnego, właściwości dielektrycznych, kalkulacji granicznych przyrostów temperatury oraz o sprawdzonej technice szyn zbiorczych?

W wydawnictwie uwagę skupiono również na sporządzaniu dokumentacji weryfikacji konstrukcji oraz rutynowych kontroli. Zaprezentowano np. dopuszczalne metody sprawdzania przy sporządzaniu poszczególnych świadectw oraz wzory dokumentów. Czytelnicy uzyskają również praktyczną wiedzę dotyczącą weryfikacji granicznych przyrostów temperatury metodą kalkulacji, wytrzymałości zwarciowej oraz indywidualnej aparatury rozdzielczej i sterującej.

Drukowaną wersję podręcznika uzyskają Państwo u naszych przedstawicieli handlowych, natomiast wersja elektroniczna dostępna jest w dziale do pobrania .Źródło: Rittal
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl