Dziś jest sobota, 4 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

NSN wspiera rozwój technologii 5G

20 grudzień 2013.

Badania nad technologia 5G dostaly wlasnie zielone swiatlo od Komisji Europejskiej, która zgodzila sie na podpisanie umowy o partnerstwie publiczno-prywatnym i utworzenie Stowarzyszenia 5G PPP. Organizacja ta bedzie rozwijac technologie 5G oraz przygotowywac sie do przyszlej normalizacji systemu i jej komponentów w nowej technologii.

- Jest to wazny krok w kierunku porozumienia w calej branzy i technologii 5G - powiedzial dr Werner Mohr, szef sojuszu badawczego NSN, który bedzie przewodniczyl Stowarzyszeniu 5G PPP. Rozwój LTE bedzie kontynuowany przez kolejnych kilka lat. Jednak po 2020 r. beda potrzebne nowe rozwiazania dla rozwoju rynku. Przemysl i srodowiska akademickie pracuja razem, aby stworzyc wysokiej wydajnosci technologie 5G- dodal Mohr.

Technologia 5G ma polaczyc dotychczasowe rozwiazania stosowane w sieciach i zapewnic dostep nie tylko do stabilniejszego przesylu danych, ale tez do wielu nowych rozwiazan zwiazanych z róznymi obszarami, m.in. z medycyna.

- 5G to przyszlosc branzy ICT, dlatego jestesmy dumni, ze wlasnie NSN przewodzi 5G PPP Association. To wyraz uznania dla naszych osiagniec w zakresie badania i rozwoju nowych technologii telekomunikacyjnych. Polska, a w szczególnosci Wroclaw, maja równiez swój wklad w ten sukces. Centra badawczo-rozwojowe NSN sa wsród glównych filarów tworzacych najnowoczesniejsze rozwiazania wdrazane przez nasza firme na calym swiecie - mówi  Bartosz Ciepluch, Dyrektor Europejskiego Centrum Oprogramowania i Inzynierii NSN we Wroclawiu.

Informacje o Nokia Solutions and Networks

Nokia Solutions and Networks (wczesniej: Nokia Siemens Networks) to najwiekszy na swiecie specjalista w dziedzinie transmisji szerokopasmowej w sieciach komórkowych. Firma dziala w czolówce kazdej generacji technologii mobilnych, od pierwszego polaczenia w sieci GSM, po pierwsze polaczenie w sieci LTE. Eksperci na calym swiecie tworza nowe rozwiazania, których poszukuja operatorzy dla swoich sieci. NSN dostarcza najbardziej wydajne sieci komórkowe na swiecie, wiedze umozliwiajaca maksymalne zwiekszenie ich wartosci oraz uslugi, dzieki którym wszystkie te elementy perfekcyjnie ze soba wspólpracuja.
 
Glówna siedziba miesci sie w Espoo w Finlandii. NSN dziala w ponad 100 krajach. W 2012 roku przychody netto firmy wyniosly 13,8 mld euro.
Wiecej informacji: http://www.nsn.com/
 Źródło:  Espoo
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl