Dziś jest sobota, 4 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

"Student-wynalazca" znów poszukiwany

3 styczeń 2014.

 Studenci studiów licencjackich, magisterskich lub doktoranckich, którzy mogą już pochwalić się wynalazkiem własnym lub stworzonym we współpracy z inną osobą mogą powalczyć o udział w prestiżowej wystawie w Genewie. Do wygrania jest aż pięć stoisk. Zgłoszenia do konkursu ?Student-wynalazca? można nadsyłać do 31 stycznia 2014 r.

Wynalazek, wzór użytkowy lub przemysłowy musi być zgłoszony do ochrony w Urzędzie Patentowym RP lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą. Regulamin konkursu mówi, że zgłoszenie musi nastąpić w okresie trwania studiów. Jeżeli kandydaci do nagrody są już absolwentami  ważne, by ich zgłoszenie do ochrony nastąpiło do pół roku od daty ukończenia nauki. Do rywalizacji mogą też przystąpić osoby, którym zostało udzielone prawo wyłączne na wynalazek lub wzór.

 

Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne. Zgłoszenia oceni pięcioosobowa komisja powołana przez organizatora - Politechnikę Świętokrzyską w Kielcach. Jury przyzna od trzech do pięciu równorzędnych nagród głównych oraz wyróżnienia.

 

Laureaci nagród głównych wezmą udział w 42. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie , która odbędzie się między 2 a 6 kwietnia 2014 r. Organizator sfinansuje zarówno koszty stoiska wystawienniczego, jak również podróży i pobytu twórców w Genewie. Nagrody zostaną powiększone o dodatkową kwotę przeznaczoną na podatek.

 

To już IV edycja ogólnopolskiego konkursu ?Student-wynalazca?. Ma on na celu m.in. zaangażowanie studentów w działalność badawczo-rozwojową i poszukiwanie innowacji, które w przyszłości mogą pomóc im rozwinąć własną działalność gospodarczą. To także sposób na promowanie wyników prac chronionych prawami wyłącznymi lub zgłoszonych do ochrony oraz upowszechnianie wiedzy na temat ochrony własności przemysłowej.

 

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 28 lutego. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.patenty.tu.kielce.pl/konkurs-student/Źródło: Nauka w Polsce
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl