Dziś jest środa, 23 październik 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8408 +0.26% 1EUR 4.2792 +0.04% 1GBP 4.97 -0.02%
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła

Aktualności
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Siemensa buduje fabrykę dla Przemysłu 4.0 w Polsce
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
23 październik 2019
LUMENexpo Targi Techniki Świetlnej
więcej
29 październik 2019
73. edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:

Aktualności

Praca Region północno-zachodni: REGIONALNY INŻYNIER SPRZEDAŻY

16 styczeń 2014.

 Numer referencyjny: IS/pn-zach/13

Opis stanowiska:

    Doradztwo techniczne, utrzymywanie dobrych relacji handlowych z obecnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych w powierzonym regionie
    Odpowiedzialność za realizacje budżetu zamówień w regionie

Wymagania:

    Wykształcenie wyższe elektryczne lub pokrewne
    Dobra znajomość rynku
    Doświadczenie w zakresie sprzedaży w branży elektrycznej
    Prawo jazdy kat. B
    Dyspozycyjność i operatywność
    Umiejętność organizowania pracy
    Zaangażowanie w wykonywane zadania
    Sumienność i pracowitość

Oferujemy:

    Ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
    Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    Solidne wynagrodzenie proporcjonalne do efektów pracy
    Narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
    Bardzo dobrą atmosferę w pracy

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: biuro.wroclaw@revico.pl

Wszystkim zainteresowanym kandydatom dziękujemy za zgłoszenia. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Rozpatrywane będą wyłącznie aplikacje zawierające zezwolenie na przetwarzanie danych osobowych przez Revico SA. (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych; Dz.U. 133.833).

Źródło: Revico
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni