Dziś jest sobota, 4 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Nowość Zasilacz impulsowy Emparro

11 luty 2014.
Nowość Zasilacz impulsowy Emparro

  Emparro to wysoce innowacyjny zasilacz z maksymalną wydajnością i minimalnymi stratami energii. Połączenie funkcji Power Boost z ograniczeniem prądu wyjścia umożliwia łatwe uruchamianie dużych obciążeń. Szeroki zakres napięcia wejściowego sprawia, że Emparro można stosować na całym świecie.

Nowocześni konstruktorzy i użytkownicy maszyn zwracają szczególną uwagę na zużycie energii. W nowej serii zasilaczy położono nacisk na efektywność, ponieważ energia jest drogim towarem, którego straty zwiększają koszty.
Emparro wyznacza nowe standardy - dzięki innowacyjnej koncepcji jego wydajność wynosi do 95% - imponujący wynik, który oznacza, że tylko 5% energii pozostaje niewykorzystana.
W porównaniu do zasilaczy ze sprawnością około 90%, i stratami mocy do 10%, Emparro zmniejsza straty energii o 50%. To zaleta, która ma pozytywny wpływ na portfel użytkownika.
Ze względu na małe straty zasilania, wytwarzane jest mniej ciepła. Oznacza to mniejsze naprężenia termiczne dla poszczególnych elementów, zwiększoną żywotność i pozwala nawet myśleć o wyborze mniejszych szaf sterowniczych.

Nie tylko wysoka wydajność świadczy o zaawansowaniu nowego zasilacza: Emparro wspomaga rozruch maszyny: oferuje funkcję Power Boost, zapewniając 150% więcej mocy do 4 sekund. Dzięki tej funkcji można uruchamiać większe obciążenia bez konieczności zakupu drugiego zasilacza.
Emparro optymalizuje przeciążenia: w przypadku zwarcia lub przeciążenia prąd na wyjściu jest ograniczony do 100% wartości znamionowej (lub do 150% w trybie Power Boost). Funkcja ?Power limiter? chroni niezawodnie zasilacz od szkód spowodowanych przeciążeniami i jest ważną pomocą podczas rozruchu.
Emparro jest globalnym graczem: zasilacze oferują szeroki zakres napięcia wejściowego od 85 do 265 V AC (90 do 250 V DC). To sprawia, że Emparro może być stosowany na całym świecie.

Emparro dostępne są w siedmiu różnych modelach, z napięciem wyjściowym 12, 24 i 48 V, więc mogą być rozwiązaniem dla wielu różnych zastosowań. Metalowa obudowa zapewnia optymalną charakterystykę EMC. Urządzenia pracują niezawodnie z powodu szerokiego zakresu temperatury od -25 do +60°C oraz stałej wysokiej wydajności bez zmiany parametrów. Dodatkowy styk alarmu umożliwia zdalną diagnostykę: sygnalizuje zwarcie, przeciążenie i nadmierną temperaturę.Źródło: Murrelektronik
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl