Dziś jest czwartek, 12 grudzień 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8505 -0.4% 1EUR 4.2846 -0.01% 1GBP 5.0756 -0.08%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Nowość Zasilacz impulsowy Emparro

11 luty 2014.
Nowość Zasilacz impulsowy Emparro

  Emparro to wysoce innowacyjny zasilacz z maksymalną wydajnością i minimalnymi stratami energii. Połączenie funkcji Power Boost z ograniczeniem prądu wyjścia umożliwia łatwe uruchamianie dużych obciążeń. Szeroki zakres napięcia wejściowego sprawia, że Emparro można stosować na całym świecie.

Nowocześni konstruktorzy i użytkownicy maszyn zwracają szczególną uwagę na zużycie energii. W nowej serii zasilaczy położono nacisk na efektywność, ponieważ energia jest drogim towarem, którego straty zwiększają koszty.
Emparro wyznacza nowe standardy - dzięki innowacyjnej koncepcji jego wydajność wynosi do 95% - imponujący wynik, który oznacza, że tylko 5% energii pozostaje niewykorzystana.
W porównaniu do zasilaczy ze sprawnością około 90%, i stratami mocy do 10%, Emparro zmniejsza straty energii o 50%. To zaleta, która ma pozytywny wpływ na portfel użytkownika.
Ze względu na małe straty zasilania, wytwarzane jest mniej ciepła. Oznacza to mniejsze naprężenia termiczne dla poszczególnych elementów, zwiększoną żywotność i pozwala nawet myśleć o wyborze mniejszych szaf sterowniczych.

Nie tylko wysoka wydajność świadczy o zaawansowaniu nowego zasilacza: Emparro wspomaga rozruch maszyny: oferuje funkcję Power Boost, zapewniając 150% więcej mocy do 4 sekund. Dzięki tej funkcji można uruchamiać większe obciążenia bez konieczności zakupu drugiego zasilacza.
Emparro optymalizuje przeciążenia: w przypadku zwarcia lub przeciążenia prąd na wyjściu jest ograniczony do 100% wartości znamionowej (lub do 150% w trybie Power Boost). Funkcja ?Power limiter? chroni niezawodnie zasilacz od szkód spowodowanych przeciążeniami i jest ważną pomocą podczas rozruchu.
Emparro jest globalnym graczem: zasilacze oferują szeroki zakres napięcia wejściowego od 85 do 265 V AC (90 do 250 V DC). To sprawia, że Emparro może być stosowany na całym świecie.

Emparro dostępne są w siedmiu różnych modelach, z napięciem wyjściowym 12, 24 i 48 V, więc mogą być rozwiązaniem dla wielu różnych zastosowań. Metalowa obudowa zapewnia optymalną charakterystykę EMC. Urządzenia pracują niezawodnie z powodu szerokiego zakresu temperatury od -25 do +60°C oraz stałej wysokiej wydajności bez zmiany parametrów. Dodatkowy styk alarmu umożliwia zdalną diagnostykę: sygnalizuje zwarcie, przeciążenie i nadmierną temperaturę.Źródło: Murrelektronik
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl