Dziś jest wtorek, 10 grudzień 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8711 +0.02% 1EUR 4.288 +0.12% 1GBP 5.0945 +0.06%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
12 grudzień 2019
XII EDYCJA SEMINARIUM Z ZAKRESU "Eksploatacji urządzeń elektrycznych w strefach zagrożenia wybuchem Ex ATEX" 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

ITM Polska: szersza ekspozycja, więcej wydarzeń

14 luty 2014.

Zainteresowanie najnowszymi produktami i technologiami dla przemysłu utrzymuje się wciąż na wysokim poziomie. Widoczne było to m.in. podczas ubiegłorocznych targów ITM Polska ? przez ekspozycję blisko 1000 wystawców i firm reprezentowanych przewinęło się 16 017 zwiedzających. Prognozy na rok 2014 są jeszcze lepsze, dlatego warto zajrzeć na czerwcowe targi przemysłowe, by sprawdzić najnowsze trendy oraz produkty.

W ramach tegorocznej edycji ITM Polska (3-6 czerwca) organizatorzy zapowiadają kilka zmian. Po pierwsze - uruchomiono już po modernizacji pawilon 8a. Dzięki inwestycjom został on przystosowany do budowy nowoczesnych stoisk piętrowych - dopuszczalna wysokość zabudowy wzrośnie z 4,50 m aż do 10 m. To oznacza, że ?czteropak?, w którym wystawcy targów ITM Polska prezentowali ofertę z zakresu obróbki-skrawaniem (salon Mach-Tool), zwiększył swoją powierzchnię wystawienniczą do 12.000 m2 brutto. Modernizacja znacznie wpłynęła na atrakcyjność czterech pawilonów - jak twierdzi Joanna Kucharska, dyrektor ITM Polska - w ramach salonu Mach-Tool zostały dla wystawców ostatnie już wolne miejsca. 
Ekspozycję salonu mają wzbogacić także przestrzenie specjalne: utrzymanie ruchu, Cax Innovation oraz CAD/ CAM.
Kolejny smaczek to wystąpienie indyjskie ? po raz pierwszy na ITM Polska będzie można zapoznać się z ofertą firm z Indii dedykowaną dla kilku gałęzi przemysłu.


Dodatkowo tegorocznym targom przemysłowym w Poznaniu towarzyszyć będzie nowe wydarzenie - Forum Odlewnicze FOCAST. Jest ono dedykowane odlewniom, producentom maszyn i urządzeń, dostawcom komponentów, usługodawcom oraz przedstawicielom nauki. W ramach tego projektu planowana jest prezentacja odlewów, komponentów i technologii, m.in. odlewów żeliwnych, staliwnych i ze stopów metali nieżelaznych, odkuwek, materiały formierskie, odlewy artystyczne, piece i materiały w ramach obróbki cieplnej odlewów, a także projektowanie i wytwarzanie maszyn, urządzeń i całych linii dla odlewnictwa, techniki pomiarowe i metody badania materiałów czy też automatyzacja procesów.

Forum FOCAST wspierają m.in. firmy: BiTech, DISA Industries, HÜTTENES-ALBERTUS, Swan Shephard, Guss-ex, Metal Minerale, Silsop, Technical, Frech Polska, FerroTerm, Odlewnia Drawski.

 

Innowacje dla optymalizacji produkcji
Wzrost wydajności pracy o 20-30%? Zmniejszenie kosztu wytworzenia o 10-15%? Jest to możliwe z udziałem najnowszych technologii wykorzystanych w maszynach i urządzeniach, a te obejrzeć z bliska można na targach ITM Polska. W Poznaniu wystawcy prezentują ofertę dla takich branż, jak maszynowa, motoryzacyjna, zbrojeniowa, energetyka, czy kolejnictwo. Część urządzeń oraz narzędzi można przetestować już na samych targach ? taką możliwość dają interaktywne przestrzenie: Poligon Umiejętności (w ramach salonu Technologii Obróbki Powierzchni Surfex) oraz Akademia Spawania (w ramach salonu Welding).

 

Ekspozycję ITM Polska uatrakcyjni, oprócz cyklicznych wydarzeń takich jak Forum Inżynierskie, seminarium Stowarzyszenia Stal Nierdzewna czy seminarium Instytutu Mechaniki Precyzyjniej, także II Powszechna Wystawa Krajowa "Konkurencyjna Polska" 1989 ? 2014. Unikatowe w skali kraju wydarzenie, które jest formą podsumowania i uczczenia 25 lat wolnej Polski, odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich między 2 a 15 czerwca 2014 r. Patronat nad wystawą objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

Więcej informacji na www.machtool.mtp.plO nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl