Dziś jest niedziela, 5 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.2396 +1.14% 1EUR 4.5792 +0.05% 1GBP 5.2164 +0.17%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

GE LIGHTING DOŁĄCZA DO EUROPEJSKIEGO GŁOSU W SPRAWIE EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ

12 marzec 2014.
GE LIGHTING DOŁĄCZA DO EUROPEJSKIEGO GŁOSU W SPRAWIE EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ

W dniach 24-25 marca odbędzie w Monako Śródziemnomorskie Forum Efektywności Energetycznej (Euro-Mediterranean Energy Efficiency Forum  EEF). Jest to jedno z ważniejszych międzynarodowych wydarzeń branżowych w Europie. W trakcie forum prezentowane są najlepsze praktyki w dziedzinie efektywności energetycznej, realizowane przez liczne państwa, instytucje, organizacje oraz firmy. Jedną z nich jest GE Lighting, która dodatkowo sponsoruje wydarzenie.

EEF odbywa się po raz czwarta a jego organizatorami są: firma Johnson Controls, organizacja
non-profit Climate Group oraz Książę Albert II z Fundacji Monako. Tematem przewodnim forum będzie Ukierunkowanie efektywności na rzecz ożywienia gospodarczego, zaangażowanie na rzecz rozwoju.

EEF jest platformą wymiany doświadczeń i dyskusji dla decydentów politycznych, przedstawicieli organizacji pozarządowych i liderów biznesu. Podczas wydarzenia poruszane są kwestie dotyczące sposobów wykorzystania potencjału efektywności energetycznej w rozwiązywaniu wielu problemów dotyczących m.in. zmian klimatycznych, zasobów środowiska, pracy, konkurencyjności i zdrowia.

Firma GE, poprzez zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych, już od ponad 135 lat angażuje się w rozwiązywanie ważnych globalnych problemów energetycznych i środowiskowych. Przykładem jest program "ecomagination" oraz innowacyjne technologie LED produkcji GE Lighting, które zapewniają wyjątkową poprawę efektywności w dziedzinie oświetlenia.

W ramach forum powołano Radę Wykonawczą EEF, składającą się z liderów w zakresie zrównoważonego rozwoju i efektywności energetycznej. Jednym z trzynastu członków rady jest Agostino Renna, Prezes i Dyrektor Generalny GE Lighting na Europę, Środkowy Wschód i Afrykę. Ekspert światowego producenta oświetlenia doceniany jest za praktyczne biznesowe podejście do kwestii, które hamują rozwój inwestycji i działań w zakresie efektywności energetycznej. Często wypowiada się na konferencjach i przy okrągłych stołach, które koncentrują się na rozwiązywaniu światowych problemów energetycznych.

"Gdy zastanowimy się, ile energii zużywa się na oświetlenie, dojdziemy do wniosku, że liderzy przemysłu mają obowiązek wypracować rozwiązania, które pozwolą robić więcej za mniej. 
Dlatego stopniowo zmienia się podejście: zamiast traktować oświetlenie jako towar jednorazowego użytku, zaczyna się je postrzegać jako strategiczne aktywa", stwierdza Renna.

 

Więcej informacji na temat GE Lighting na stronie: http://www.gelighting.com/eu, na profilu: https://twitter.com/GELightingEU oraz forum Illuminated Minds.


 Źródło: GE Lighting
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl