Dziś jest sobota, 4 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła

Aktualności
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:

Aktualności

Praca: Specjalista IT

29 kwiecień 2014.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za utrzymanie i rozwijanie
sytemu informatycznego oraz CRM zgodnie z potrzebami firmy.

Wymagania:

Idealny kandydat powinien posiadać, wykształcenie wyższe elektroniczne lub informatyczne
oraz wiedzę techniczną z zakresu technik komputerowych, LAN oraz baz danych.
Umiejętność programowania, modyfikacji skryptów będzie dodatowym atutem.
Warunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:
Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
codzienny kontakt z najnowszą technologią, pracę w międzynarodowym środowisku, bardzo dobre warunki i atmosferę pracy.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres praca@amt.pl

AM Technologies jest firmą Polską, autoryzowanym dystrybutorem czołowych producentów aparatury pomiarowej, oraz integratorem systemów pomiarowych. Specjalizujemy się w dostawach urządzeń, kompletnych rozwiązań oraz związanych z nimi usług. Dostarczamy aparaturę, narzędzia do automatyzacji pomiarów oraz kompletne rozwiązania pomiarowe. Integrujemy systemy, piszemy oprogramowanie i dostarczamy wsparcie techniczne.

Z tego powodu poszukujemy osób z wykształceniem technicznym (elektronika, telekomunikacja, aparatura kontrolno-pomiarowa) do obsługi klientów - kontakt z klientem, kontakt z dostawcą, przygotowywanie ofert, obsługa zamówień

Oczekiwania wobec kandydatów
Stawiamy na ludzi otwartych na nowe doświadczenia, pragnących podejmować nowe wyzwania i chcących rozwijać się w ramach nowoczesnej firmy. Szukamy ludzi ambitnych, cechujących się wiedzą  i entuzjazmem  oraz umiejętnością pracy w zespole. Mile widziane jest doświadczenie w pracy z aparaturą kontrolno-pomiarową.  Wymagana jest znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy?
Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Możliwość rozwoju osobistego. Profesjonalne szkolenia związane ze sprzedażą i asortymentem firmy. Bardzo dobre warunki oraz atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów pocztą elektroniczną na adres praca@amt.pl
AM Technologies Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV.
Do CV (życiorys) prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926).
Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.
Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni