Dziś jest poniedziałek, 9 grudzień 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.85 -0.17% 1EUR 4.2721 -0.13% 1GBP 5.0527 -0.24%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
12 grudzień 2019
XII EDYCJA SEMINARIUM Z ZAKRESU "Eksploatacji urządzeń elektrycznych w strefach zagrożenia wybuchem Ex ATEX" 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

OTDR lokalizator uszkodzeń światłowodów ST3300

6 maj 2014.

Ze względu na coraz powszechniejsze stosowanie światłowodów w instalacjach telekomunikacyjnych oraz CATV pojawiło się zapotrzebowanie na niedrogie przyrządy do badania łączy optycznych. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom firma Tomtronix proponuje szereg nowych produktów do testowania światłowodów.
Z przyjemnością informujemy, że w naszej ofercie pojawił się nowy lokalizator uszkodzeń światłowodów ST3300. Reflektometr optyczny CuteOTDR ST3300 służy do testowania światłowodów jednomodowych 1310nm i 1550nm. Niewielkie gabaryty oraz niska waga zapewniają dużą poręczność stosowania tego modelu OTDR. Wynik badania światłowodu prezentowany jest na kolorowym wyświetlaczu LCD typu TFT. Zakres pomiaru wynosi do 120km, przyrząd może zapisać w pamięci do 10000 rekordów pomiarów. Interfejsy USB oraz gniazdo karty pamięci SD zapewniają przenoszenie wyników do PC.
Dodatkowo przyrząd ST3300 jest wyposażony w źródło światła o długości 650nm w celu zapewnienia funkcji wizualnej identyfikacji miejsc uszkodzenia (tzw. FVL).
Dostępne są dwie wersje ST3300:
 ST3300B zakres dynamiczny 1310nm/28dB i 1550nm/26dB
 ST3300C zakres dynamiczny 1310nm/32dB i 1550nm/30dB
Dużą zaletą przyrządu jest bardzo atrakcyjna cena.


Widok reflektometru optycznego ST3300

Cechy szczególne 
 Poręczna, lekka i kompaktowa konstrukcja
 Odporny na wstrząsy, dodatkowa osłona chroniąca przed uderzeniami
 Unikatowa konstrukcja z przyciskami funkcyjnymi
 Natychmiastowy pomiar, uruchamianie przyrządu w ciągu 3 sekund 
 Wąska martwa strefa zdarzenia, ułatwia pomiary patchcordów światłowodowych
 Duża pojemność karty SD
 Konstrukcja o małym poborze mocy, akumulator litowy lub zasilanie sieciowe z ładowarki
 Prosta obsługa, nie wymagająca czasochłonnych szkoleń
 Funkcja VFL (wizualna lokalizacja uszkodzenia)
 Wiele typów gniazd, wymienne złącza FC/ST/SC
 Oprogramowanie OTDR Viewer do analizy danych
 Funkcja alarmu obecności światła, zapobiegająca uszkodzeniu przyrządu przez obecność obcego sygnału światła
Szczegółowe opis przyrządów dostępny jest pod adresem:
http://www.tomtronix.pl/senter/st3300.aspx
Ceny widoczne są w zakładce Zakupy.
________________________________________
Osobom zainteresowanym wysyłamy kompletny cennik



Źródło: Tomtronix
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl