Dziś jest poniedziałek, 19 sierpień 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9281 +1.01% 1EUR 4.3543 +0.18% 1GBP 4.7713 +1.68%
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła

Aktualności
Programowanie sterowników PLC do potrzeb produkcyjno/przemysłowych - Szkolenia
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
Już za miesiąc spotkanie branży energetycznej i elektrycznej w Poznaniu
więcej
Siemensa buduje fabrykę dla Przemysłu 4.0 w Polsce
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
11 wrzesień 2019
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu
więcej
17 wrzesień 2019
ENERGETAB - największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:

Aktualności

Praca: Elektromonter Elektrycznych Instalacji Przemysłowych

9 maj 2014.

Nr ref: E/2014
    Miejsce pracy: Wieliczka
    (projekty prowadzone są w Polsce i w Europie)

Zakres obowiązków:

    montaż tras kablowych,
    instalacja i podłączenia kabli energetycznych i sterowniczych,
    montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych,
    prace pomiarowe.

Nasz oferta skierowana jest wyłącznie do osób, które:

    mają kilkuletnie doświadczenie w pracy przy obiektach przemysłowych typu spalarnie, pompownie, oczyszczalnie, rafinerie, huty (preferowane osoby, które już pracowały za granicą),
    posiadają wykształcenie elektryczne (oraz uprawnienia SEP do 1 kV),
    potrafią czytać dokumentację techniczną,
    potrafią współpracować w zespole, a w swojej pracy są staranne i zorganizowane,
    znają w sposób komunikatywny język angielski (warunek konieczny),
    mile widziane, jeżeli mają doświadczenie w kierowaniu małą grupą ? 2-3 mniej doświadczonych elektryków,
    są dyspozycyjne i gotowe do wyjazdów,
    posiadają prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Dużą wartością jest dla nas zaangażowanie w pracę i umiejętność pracy pod presją czasu, ale także silna motywacja i orientacja na wykonanie zadania.

Oferujemy:

    atrakcyjne wynagrodzenie stałe,
    zatrudnienie w formie umowy o pracę z pełnym ubezpieczeniem oraz wszystkimi świadczeniami,
    pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
    zdobycie doświadczenia w zaawansowanej technologicznie pracy na rynku europejskim,
    możliwość awansu zawodowego w strukturze projektowej spółki.

W związku z chęcią utrzymania stabilności zatrudnienia poszukujemy kandydatów wyłącznie w okolicach do 150 km od siedziby firmy w Wieliczce.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o uzupełnienie ankiety rekrutacyjnej oraz przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny) na adres: rekrutacja@elsta.pl
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami, nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Na aplikacji prosimy dopisać klauzulę: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U.133poz.883 z dn. 29.08.1997).

Źródło: Elsta
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni