Dziś jest czwartek, 9 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.1801 +0.2% 1EUR 4.5362 +0.04% 1GBP 5.1434 -0.01%
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła

Aktualności
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:

Aktualności

Praca: Elektromonter Elektrycznych Instalacji Przemysłowych

9 maj 2014.

Nr ref: E/2014
    Miejsce pracy: Wieliczka
    (projekty prowadzone są w Polsce i w Europie)

Zakres obowiązków:

    montaż tras kablowych,
    instalacja i podłączenia kabli energetycznych i sterowniczych,
    montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych,
    prace pomiarowe.

Nasz oferta skierowana jest wyłącznie do osób, które:

    mają kilkuletnie doświadczenie w pracy przy obiektach przemysłowych typu spalarnie, pompownie, oczyszczalnie, rafinerie, huty (preferowane osoby, które już pracowały za granicą),
    posiadają wykształcenie elektryczne (oraz uprawnienia SEP do 1 kV),
    potrafią czytać dokumentację techniczną,
    potrafią współpracować w zespole, a w swojej pracy są staranne i zorganizowane,
    znają w sposób komunikatywny język angielski (warunek konieczny),
    mile widziane, jeżeli mają doświadczenie w kierowaniu małą grupą ? 2-3 mniej doświadczonych elektryków,
    są dyspozycyjne i gotowe do wyjazdów,
    posiadają prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Dużą wartością jest dla nas zaangażowanie w pracę i umiejętność pracy pod presją czasu, ale także silna motywacja i orientacja na wykonanie zadania.

Oferujemy:

    atrakcyjne wynagrodzenie stałe,
    zatrudnienie w formie umowy o pracę z pełnym ubezpieczeniem oraz wszystkimi świadczeniami,
    pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
    zdobycie doświadczenia w zaawansowanej technologicznie pracy na rynku europejskim,
    możliwość awansu zawodowego w strukturze projektowej spółki.

W związku z chęcią utrzymania stabilności zatrudnienia poszukujemy kandydatów wyłącznie w okolicach do 150 km od siedziby firmy w Wieliczce.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o uzupełnienie ankiety rekrutacyjnej oraz przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny) na adres: rekrutacja@elsta.pl
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami, nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Na aplikacji prosimy dopisać klauzulę: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U.133poz.883 z dn. 29.08.1997).

Źródło: Elsta
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni