Dziś jest piątek, 3 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.2396 +1.14% 1EUR 4.5792 +0.05% 1GBP 5.2164 +0.17%
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła

Aktualności
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:

Aktualności

Praca: Programista C++

13 maj 2014.

Zakres obowiązków:

Projektowanie i tworzenie modułów systemu czasu rzeczywistego SCADA

Tester oprogramowania/dokumentalista

    tworzenie skryptów/oprogramowania testującego,
    przygotowywanie środowisk testowych,
    wykonywanie testów i sporządzanie raportów,
    tworzenie i organizowanie dokumentacji oprogramowania.

Pracodawca oferuje

    konkurencyjne wynagrodzenie,
    samodzielność w pracach projektowych,
    umowę o pracę (nie kontrakt/zlecenie),
    udział w ciekawych technologicznie projektach.

Wymagania

    studia inżynierskie stacjonarne I stopnia,
    studia inżynierskie stacjonarne II stopnia (mogą być w trakcie),
    język angielski w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji,
    umiejętność programowania. (nie dotyczy stanowiska "Tester oprogramowania / dokumentalista").

Firma Elkomtech jest obecna na polskim rynku energetycznym od 25 lat. Jesteśmy firmą z kapitałem polskim, dla której priorytetem jest tworzenie i wdrażanie innowacyjnych technologii dla energetyki. Intensywnie rozwijamy swoje produkty, poszukując najlepszych rozwiązań.

Jeśli chciałbyś podjąć pracę w zespołach, dla których niezmiernie ważny jest wzajemny szacunek, otwartość na innowacyjny sposób myślenia i profesjonalizm - zapraszamy do złożenia swojej aplikacji.

Oferty w formie CV prosimy przysyłać na adres e-mail: rekrutacja@elkomtech.com.pl

Źródło: Elkomtech
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni