Dziś jest poniedziałek, 14 październik 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9145 -0.21% 1EUR 4.3097 -0.28% 1GBP 4.8929 +2.0%
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła

Aktualności
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
17 październik 2019
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu
więcej
23 październik 2019
LUMENexpo Targi Techniki Świetlnej
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:

Aktualności

Praca: Programista C++

13 maj 2014.

Zakres obowiązków:

Projektowanie i tworzenie modułów systemu czasu rzeczywistego SCADA

Tester oprogramowania/dokumentalista

    tworzenie skryptów/oprogramowania testującego,
    przygotowywanie środowisk testowych,
    wykonywanie testów i sporządzanie raportów,
    tworzenie i organizowanie dokumentacji oprogramowania.

Pracodawca oferuje

    konkurencyjne wynagrodzenie,
    samodzielność w pracach projektowych,
    umowę o pracę (nie kontrakt/zlecenie),
    udział w ciekawych technologicznie projektach.

Wymagania

    studia inżynierskie stacjonarne I stopnia,
    studia inżynierskie stacjonarne II stopnia (mogą być w trakcie),
    język angielski w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji,
    umiejętność programowania. (nie dotyczy stanowiska "Tester oprogramowania / dokumentalista").

Firma Elkomtech jest obecna na polskim rynku energetycznym od 25 lat. Jesteśmy firmą z kapitałem polskim, dla której priorytetem jest tworzenie i wdrażanie innowacyjnych technologii dla energetyki. Intensywnie rozwijamy swoje produkty, poszukując najlepszych rozwiązań.

Jeśli chciałbyś podjąć pracę w zespołach, dla których niezmiernie ważny jest wzajemny szacunek, otwartość na innowacyjny sposób myślenia i profesjonalizm - zapraszamy do złożenia swojej aplikacji.

Oferty w formie CV prosimy przysyłać na adres e-mail: rekrutacja@elkomtech.com.pl

Źródło: Elkomtech
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni