Dziś jest wtorek, 7 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Conrad Business Supplies rozszerza asortyment produktów lutowniczych Weller

29 sierpień 2014.

Trzy nowe serie końcówek lutowniczych zwiększają zakres wysokiej jakości produktów lutowniczych do ponad 350, zapewniając klientom Conrad Business Supplies większy wybór w zakresie parametrów i cen 
 

 

Fot.: Końcówka lutownicza Weller


 

 


Fot.: Wysoka precyzja pracy dzięki końcówce Weller

Conrad Business Supplies zwiększył asortyment produktów lutowniczych marki Weller? o 31 nowych końcówek, zapewniając wsparcie najnowszej inicjatywie znanego producenta.

Dzięki wieloletniej, owocnej współpracy z firmą Weller możliwe było szybkie wprowadzenie do sprzedaży wysokiej jakości lutownic, stacji lutowniczych, drutów lutowniczych oraz końcówek zamiennych przeznaczonych dla klientów biznesowych firmy Conrad. Nowy, rozszerzony asortyment produktów lutowniczych zapewnia klientom wybór odpowiednich parametrów, cen i dostosowanie ich do całkowitych kosztów użytkowania. Asortyment produktów Weller umożliwia również swobodny wybór pomiędzy absolutnie najlepszymi parametrami, optymalną równowagą między jakością i ceną oraz najlepszą ceną urządzeń przeznaczonych do niskokosztowych zastosowań.

Seria Active-Tip to produkty Weller o najlepszych parametrach, zapewniające wyjątkowo dokładną kontrolę temperatury końcówek i najkrótszy czas nagrzewania, co umożliwia uzyskanie największej wydajności pracy. Seria Power-Response obejmuje najszerszy asortyment końcówek lutowniczych do różnorodnych zastosowań i charakteryzuje się optymalną proporcją pomiędzy mocą, możliwościami kontroli i kosztami eksploatacji. Klienci, którzy poszukują najniższej ceny, a jednocześnie wysokiej jakości lutowania w zastosowaniach ogólnych, docenią końcówki Weller serii Silver-Line, które mają konkurencyjną cenę i niższy koszt utrzymania niż tańsze i gorsze jakościowo końcówki lutownicze.

"Nowa seria końcówek lutowniczych zwiększa zakres produktów Weller w naszej ofercie i podkreśla fakt, że dokładna kontrola temperatury i możliwość doboru odpowiedniej końcówki do określonego zadania ma duży wpływ na wydajność pracy, a w konsekwencji na całkowity koszt utrzymania." - powiedział Markus Obermeier, Product Manager, Conrad Business Supplies. "Zawsze staramy się pomagać naszym klientom podczas dokonywania zakupu w uzyskaniu produktów najlepszej jakości. Jest to także cel firmy Weller, dlatego sądzę, że jest to klucz do naszej długiej i owocnej współpracy".

"Zakup takich produktów, jak stacje i końcówki lutownicze wyłącznie w oparciu o cenę może być kuszący, ale takie podejście nie uwzględnia łatwości użytkowania, żywotności, szybkości reakcji oraz jakości połączeń lutowanych i wpływu tych czynników na wydajność pracy. Dlatego właśnie wcieliliśmy nowe pomysły w życie" - powiedział Stephan Hofmann, General Manager w firmie Weller. "Zaangażowanie firmy Conrad w dostarczanie swoim klientom najlepszych produktów i najlepszej obsługi daje nam pewność, że nadal będziemy odnosić spektakularne sukcesy, a klienci końcowi w całej Europie będą czerpać korzyści wynikające z niższych kosztów utrzymania oraz łatwiejszego, ujednoliconego i lepszego jakościowo procesu lutowani".Źródło: Conrad Electronic
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl