Dziś jest poniedziałek, 16 grudzień 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8234 -0.7% 1EUR 4.2747 -0.23% 1GBP 5.1292 +1.06%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Exalo Drilling wywierci 5 kolejnych otworów w Kazachstanie

1 wrzesień 2014.

Polska spółka przystąpiła do realizacji nowego kontraktu na rynku kazachskim. Wykona pięć otworów o planowanej głębokości około 2000 m.

Zleceniodawcą jest jedna z największych w Kazachstanie firm z branży naftowej, dla której Exalo Drilling realizuje już jeden projekt. Nowy kontrakt został podpisany w sierpniu i niemalże natychmiast polska spółka przystąpiła do wiercenia pierwszego z pięciu zaplanowanych w ramach tej umowy otworów. Realizacja całego zadania potrwa około pół roku. Do jego wykonania Exalo Drilling wykorzysta urządzenie Skytop Brewster TR 800 o mocy 800 KM i udźwigu 185 t.

W Kazachstanie, który jest jednym z najważniejszych rynków zagranicznych dla Exalo Drilling, obecnie pracują trzy urządzenia Spółki. Poza wspomnianym TR 800, Exalo dysponuje na tym rynku również urządzeniem National N-1625 o mocy 3000 KM i udźwigu 605 t oraz urządzeniem Mid-Continent U-1220-EB o mocy 2500 KM i udźwigu 725 t. Pierwsze z nich wykonuje obecnie otwór o planowanej głębokości 6000 m, drugie - 6500 m.

 


O Exalo Drilling
Exalo Drilling S.A. jest jedną z największych spółek wiertniczo-serwisowych na rynku wierceń lądowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka powstała w wyniku połączenia pięciu firm działających w tym sektorze w ramach Grupy PGNiG: PNiG Kraków S.A., PNiG JASŁO S.A., PNiG NAFTA S.A., PN "Diament" sp. z o.o. oraz ZRG Krosno sp. z o.o., posiadających bogate doświadczenie w prowadzeniu prac wiertniczych i serwisowych w Polsce oraz wybranych pozostałych rynkach Europy, Azji i Afryki. Spółka dysponuje zróżnicowaną flotą ponad pięćdziesięciu urządzeń wiertniczych i rekonstrukcyjno-wiertniczych o zróżnicowanej mocy służących do wykonywania różnego rodzaju wierceń i prac otworowych, głównie dla inwestorów z branży oil & gas, a także szerokim zapleczem technicznym dla usług serwisowych.Źródło: Exalo Drilling
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl