Dziś jest czwartek, 24 wrzesień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 wrzesień 2020
Programowanie sterowników PLC Siemens SIMATIC S7-300 - poziom podstawowy 
więcej
8 październik 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 81 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Zautomatyzowana podstacja z zenon Energy Edition i IEC 61850 na targach ENERGETAB 201.

2 wrzesień 2014.

Od udanego, uwieńczonego nagrodą targów debiutu firmy COPA-DATA na ENERGETABie mija 3 lata. W tym roku ponownie lider w produkcji oprogramowania HMI/SCADA zaprasza do malowniczego Bielska-Białej, gdzie zaprezentuje ergonomiczne narzędzie dedykowane branży energetycznej - zenon Energy Edition.


Oprogramowanie zenon Energy Edition oferuje klientom rozwiązanie informatyczne dopasowane do wymagań charakterystycznych dla przemysłu energetycznego. Umożliwia ono niezawodny nadzór i ergonomiczną kontrolę podstacji, rozdzielnic, sieci rozdzielczych i elektrowni. zenon można wykorzystywać zarówno na etapie wytwarzania, przesyłu oraz dystrybucji energii elektrycznej. Dzięki demonstracyjnemu projektowi DEMO, odwiedzający stoisko będą mogli przekonać się o niebywałej funkcjonalności oraz rozpiętości zakresu usług jak również zasięgnąć specjalistycznych porad w tym zakresie.

Automatyka podstacji z IEC 61850
Od prawie 30lat bezpieczny przesył danych to jedna z nadrzędnych zasad w firmie COPA -DATA. W tym zakresie zenon może wykorzystywać wiele sprawdzonych standardów międzynarodowych, takich jak IEC 61850, IEC 60870, DNP 3 i ICCP/TASE.2. Opracowany przez inżynierów sterownik zenon IEC 61850 Client Driver posiada certyfikat KEMA
i gwarantuje doskonałą interoperacyjność ze wszystkimi kompatybilnymi urządzeniami zdalnej kontroli podstacji.

Odwiedzający stoisko COPA-DATA będą mogli przyjrzeć się również innym funkcjonalnościom, takim jak: proste przetwarzanie komend, bezproblemowa redundancja SCADA, zintegrowane mechanizmy bezpieczeństwa i topologia sieci.

     

 

Profesjonaliści COPA-DATA Polska czekają na Państwa!

 

Informacje o COPA-DATA
COPA-DATA jest technologicznym liderem w zakresie ergonomicznych i dynamicznych rozwiązań procesowych. Założona w 1987 roku spółka opracowała w swojej siedzibie w Austrii oprogramowanie zenon dla: HMI/SCADA, dynamicznego raportowania z produkcji oraz zintegrowanych systemów PLC. Spółka sprzedaje oprogramowanie zenon w swoich biurach w Europie, Ameryce Północnej i Azji, a także za pośrednictwem partnerów i dystrybutorów na całym świecie. Dzięki zdecentralizowanej strukturze korporacyjnej klienci mają możliwość bezpośredniego kontaktu z lokalnymi przedstawicielami firmy oraz uzyskania bieżącego wsparcia sprzedażowego i technicznego. COPA-DATA, jako spółka niezależna i dostosowująca się do nowych warunków, działa prężnie i ciągle podnosi standardy dotyczące funkcjonalności i łatwości użytkowania. Jest także liderem wyznaczającym tendencje na rynku. Ponad 90 tysięcy systemów zainstalowanych w 50 krajach zapewniło całkiem nową automatykę spółkom w przemyśle spożywczym, w sektorze energii i infrastruktury, a także w przemyśle samochodowym i farmaceutycznym.

Informacje o oprogramowaniu zenon
zenon to rodzina zróżnicowanych produktów firmy COPA-DATA, wprowadzająca ergonomiczne rozwiązania procesowe w wielu branżach, począwszy od czujników do ERP. W jej skład wchodzą: zenon Analyzer, zenon Supervisor, zenon Operator i zenon Logic. zenon Analyzer to rozwiązanie pozwalające na tworzenie zindywidualizowanych raportów (np. dotyczące zużycia, przestojów, KPI) na podstawie danych z IT i automatyki. zenon Supervisor, niezależny system SCADA, umożliwia wszechstronne monitorowanie procesów i kontrolowanie systemów redundantnych, także w złożonych sieciach i poprzez zdalny dostęp. zenon Operator, jako system HMI, gwarantuje bezpieczną kontrolę maszyn oraz zapewnia prostą i intuicyjną obsługę, w tym Multi-Touch. zenon Logic, który jest zintegrowanym systemem PLC opartym na IEC 61131-3, umożliwia optymalną kontrolę procesów i logiczne przetwarzanie. Rodzina produktów zenon, jako niezależny od platformy portfel rozwiązań procesowych, bezproblemowo integruje się z istniejącą technologią automatyczną i środowiskami IT oraz oferuje oprogramowania set-up wizards i wzory umożliwiające łatwą konfigurację i prostą migrację z innych systemów. Charakterystyczną cechą rodziny produktów zenon jest zasada "parametryzacja zamiast programowania".

 O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl