Dziś jest sobota, 19 październik 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8503 -0.35% 1EUR 4.2844 -0.01% 1GBP 4.9671 +0.43%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Siemensa buduje fabrykę dla Przemysłu 4.0 w Polsce
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
23 październik 2019
LUMENexpo Targi Techniki Świetlnej  
więcej
29 październik 2019
73. edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu  
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Biogaz - przyszłość zielonej gospodarki

18 wrzesień 2014.

Podczas tegorocznych targów Ecomondo i Key Energy uwaga gości i wystawców będzie skupiona na dwóch ważnych obszarach: Jak można zarabiać w sektorze "Zielonej Gospodarki" oraz jak zarządzać aglomeracjami miejskimi aby powstawały "Miasta Zrównoważone"
Jak zarobić na zielonej gospodarce będzie można dowiedzieć się podczas międzynarodowego seminarium, które poświęcone będzie perspektywom rozwoju i możliwości uczynienia biogazu idealną platformą technologiczną oraz szansą dla rozwoju zielonej gospodarki.


Seminarium odbędzie się podczas 18 już targów Ecomondo i Key Energy, które w tym roku odbędą się w dniach 05-08 listopada br. w Rimini we Włoszech.


Swoimi doświadczeniami i przemyśleniami, jak wykorzystywać i przetwarzać rolnicze i organiczne odpady będą dzieliły się ze słuchaczami międzynarodowe organizacje i stowarzyszenia związane z biogazem, m.in. CIB (Italian Biogas and Gasification Consortium), CIC (Italian Consortium of Composters), International Solid Waste Association, International Energy Agency, European Biogas Association, European Compost Network, Federambiente, Confagricoltura, Itabia, CRPA, ENEA, oraz the Chimica Verde (Green Chemistry) Association. 

Podczas seminarium będzie można poznać zarówno zagadnienia techniczne, jak i strategiczne związane z produkcją biogazu oraz łańcuchem dostaw.

Podział sesji według różnych rodzajów surowców wykorzystywanych do produkcji biogazu pozwoli opisać procesy produkcyjne, umożliwiające zwiększenie wartości "nowego produktu".

Tania, bezpieczna i czysta energia dla mieszkańców miast

Podczas targów ECOMONDO będzie miała miejsce też wystawa Miasto zrównoważone (wystawa społeczności zaangażowanych w środowisko). Wystawa poświęcona zintegrowanym i zrównoważonym rozwiązaniom, mogącym zapewnić tanią, czystą i bezpieczną energię mieszkańcom, zmniejszyć jej zużycie i stworzyć nowe rynki w Europie, jak i poza nią.

Miasto Sieci Integralnych to projekt wystawy, która ma pokazać model miejski łączący w sobie ochronę środowiska, efektywność energetyczną i zrównoważony rozwój gospodarczy w celu polepszenia jakości życia jego mieszkańców.
Najważniejsze zastosowania: Inteligentne modele zbiórki, obróbki i odzysku odpadów, inteligentny dom i budownictwo, bezpieczeństwo i kontrola obszaru, transport publiczny, systemu zmniejszenia zużycia energii.Źródło: MGJ Consulting
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl