Dziś jest wtorek, 7 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Biogaz - przyszłość zielonej gospodarki

18 wrzesień 2014.

Podczas tegorocznych targów Ecomondo i Key Energy uwaga gości i wystawców będzie skupiona na dwóch ważnych obszarach: Jak można zarabiać w sektorze "Zielonej Gospodarki" oraz jak zarządzać aglomeracjami miejskimi aby powstawały "Miasta Zrównoważone"
Jak zarobić na zielonej gospodarce będzie można dowiedzieć się podczas międzynarodowego seminarium, które poświęcone będzie perspektywom rozwoju i możliwości uczynienia biogazu idealną platformą technologiczną oraz szansą dla rozwoju zielonej gospodarki.


Seminarium odbędzie się podczas 18 już targów Ecomondo i Key Energy, które w tym roku odbędą się w dniach 05-08 listopada br. w Rimini we Włoszech.


Swoimi doświadczeniami i przemyśleniami, jak wykorzystywać i przetwarzać rolnicze i organiczne odpady będą dzieliły się ze słuchaczami międzynarodowe organizacje i stowarzyszenia związane z biogazem, m.in. CIB (Italian Biogas and Gasification Consortium), CIC (Italian Consortium of Composters), International Solid Waste Association, International Energy Agency, European Biogas Association, European Compost Network, Federambiente, Confagricoltura, Itabia, CRPA, ENEA, oraz the Chimica Verde (Green Chemistry) Association. 

Podczas seminarium będzie można poznać zarówno zagadnienia techniczne, jak i strategiczne związane z produkcją biogazu oraz łańcuchem dostaw.

Podział sesji według różnych rodzajów surowców wykorzystywanych do produkcji biogazu pozwoli opisać procesy produkcyjne, umożliwiające zwiększenie wartości "nowego produktu".

Tania, bezpieczna i czysta energia dla mieszkańców miast

Podczas targów ECOMONDO będzie miała miejsce też wystawa Miasto zrównoważone (wystawa społeczności zaangażowanych w środowisko). Wystawa poświęcona zintegrowanym i zrównoważonym rozwiązaniom, mogącym zapewnić tanią, czystą i bezpieczną energię mieszkańcom, zmniejszyć jej zużycie i stworzyć nowe rynki w Europie, jak i poza nią.

Miasto Sieci Integralnych to projekt wystawy, która ma pokazać model miejski łączący w sobie ochronę środowiska, efektywność energetyczną i zrównoważony rozwój gospodarczy w celu polepszenia jakości życia jego mieszkańców.
Najważniejsze zastosowania: Inteligentne modele zbiórki, obróbki i odzysku odpadów, inteligentny dom i budownictwo, bezpieczeństwo i kontrola obszaru, transport publiczny, systemu zmniejszenia zużycia energii.Źródło: MGJ Consulting
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl