Dziś jest wtorek, 31 marzec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.1466 +1.3% 1EUR 4.5523 +0.28% 1GBP 5.1052 +0.7%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
31 marzec 2020
Fluid Power 
więcej
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Exalo Drilling będzie wiercić w Kazachstanie dla francuskiego giganta ? firmy Total

7 październik 2014.

Exalo Drilling, specjalizujące się w lądowych usługach wiertniczych i serwisowych, pozyskało nowego zleceniodawcę na rynku kazachskim. Polska spółka z Grupy PGNiG podpisała kontrakt z jednym z największych międzynarodowych operatorów z sektora oil & gas ? firmą Total. Kazachski kontrakt, obejmujący odwiert dwóch głębokich otworów, to owoc wcześniejszej bardzo dobrej współpracy z francuskim koncernem w Ugandzie.

Wkrótce Exalo Drilling rozpocznie wykonywanie pierwszego z dwóch zaplanowanych otworów. Wiercenie będzie realizowane urządzeniem Mid-Co (Mid-Continent U - 1220EB) o mocy 2000 koni mechanicznych. Total prowadzi już prace przygotowawcze obejmujące m.in. budowę placów i dróg dojazdowych.
Jest to pierwszy kontrakt realizowany przez Exalo Drilling dla koncernu Total w Kazachstanie, natomiast polska spółka współpracowała już z francuską grupą na innych rynkach.
? Total zaprosił Exalo Drilling do przetargu na prace wiertnicze w Kazachstanie, biorąc pod uwagę m.in. naszą wcześniejszą współpracę w Ugandzie. Dobra opinia i referencje zdobyte przez naszą spółkę podczas wykonywania otworów dla Total E&P Uganda miały także znaczenie przy ostatecznym wyborze wykonawcy ? wskazał Ryszard Jędrzejczak, prezes Exalo Drilling. ? W naszej branży jakość, bezpieczeństwo i terminowość realizowanych wierceń są bardzo ważne, dlatego też tego typu kwestie ? obok ceny ? stanowią istotne kryteria przy wyborze wykonawcy usług wiertniczych. Cieszymy się, że nasze zagraniczne doświadczenia i dobre relacje z międzynarodowymi operatorami przynoszą efekty w postaci kolejnych zleceń ? dodał prezes.
Kazachstan to jeden z najważniejszych rynków zagranicznych dla Exalo Drilling. Od dłuższego czasu na rynku tym zaangażowane są trzy urządzenia wiertnicze spółki, a w Ałmaty, największym kazachskim mieście, zlokalizowany jest jeden z siedmiu zagranicznych oddziałów polskiej firmy.

***
O Exalo Drilling
Exalo Drilling S.A. jest jedną z największych spółek wiertniczo-serwisowych na rynku wierceń lądowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka powstała w wyniku połączenia pięciu firm działających w tym sektorze w ramach Grupy PGNiG: PNiG Kraków S.A., PNiG JASŁO S.A., PNiG NAFTA S.A., PN ?Diament? sp. z o.o. oraz ZRG Krosno sp. z o.o., posiadających bogate doświadczenie w prowadzeniu prac wiertniczych i serwisowych w Polsce oraz wybranych pozostałych rynkach Europy, Azji i Afryki. Spółka dysponuje zróżnicowaną flotą ponad pięćdziesięciu urządzeń wiertniczych i rekonstrukcyjno-wiertniczych o zróżnicowanej mocy służących do wykonywania różnego rodzaju wierceń i prac otworowych, głównie dla inwestorów z branży oil & gas, a także szerokim zapleczem technicznym dla usług serwisowych.Źródło: exalo
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl