Dziś jest czwartek, 9 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Exalo Drilling będzie wiercić w Kazachstanie dla francuskiego giganta ? firmy Total

7 październik 2014.

Exalo Drilling, specjalizujące się w lądowych usługach wiertniczych i serwisowych, pozyskało nowego zleceniodawcę na rynku kazachskim. Polska spółka z Grupy PGNiG podpisała kontrakt z jednym z największych międzynarodowych operatorów z sektora oil & gas ? firmą Total. Kazachski kontrakt, obejmujący odwiert dwóch głębokich otworów, to owoc wcześniejszej bardzo dobrej współpracy z francuskim koncernem w Ugandzie.

Wkrótce Exalo Drilling rozpocznie wykonywanie pierwszego z dwóch zaplanowanych otworów. Wiercenie będzie realizowane urządzeniem Mid-Co (Mid-Continent U - 1220EB) o mocy 2000 koni mechanicznych. Total prowadzi już prace przygotowawcze obejmujące m.in. budowę placów i dróg dojazdowych.
Jest to pierwszy kontrakt realizowany przez Exalo Drilling dla koncernu Total w Kazachstanie, natomiast polska spółka współpracowała już z francuską grupą na innych rynkach.
? Total zaprosił Exalo Drilling do przetargu na prace wiertnicze w Kazachstanie, biorąc pod uwagę m.in. naszą wcześniejszą współpracę w Ugandzie. Dobra opinia i referencje zdobyte przez naszą spółkę podczas wykonywania otworów dla Total E&P Uganda miały także znaczenie przy ostatecznym wyborze wykonawcy ? wskazał Ryszard Jędrzejczak, prezes Exalo Drilling. ? W naszej branży jakość, bezpieczeństwo i terminowość realizowanych wierceń są bardzo ważne, dlatego też tego typu kwestie ? obok ceny ? stanowią istotne kryteria przy wyborze wykonawcy usług wiertniczych. Cieszymy się, że nasze zagraniczne doświadczenia i dobre relacje z międzynarodowymi operatorami przynoszą efekty w postaci kolejnych zleceń ? dodał prezes.
Kazachstan to jeden z najważniejszych rynków zagranicznych dla Exalo Drilling. Od dłuższego czasu na rynku tym zaangażowane są trzy urządzenia wiertnicze spółki, a w Ałmaty, największym kazachskim mieście, zlokalizowany jest jeden z siedmiu zagranicznych oddziałów polskiej firmy.

***
O Exalo Drilling
Exalo Drilling S.A. jest jedną z największych spółek wiertniczo-serwisowych na rynku wierceń lądowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka powstała w wyniku połączenia pięciu firm działających w tym sektorze w ramach Grupy PGNiG: PNiG Kraków S.A., PNiG JASŁO S.A., PNiG NAFTA S.A., PN ?Diament? sp. z o.o. oraz ZRG Krosno sp. z o.o., posiadających bogate doświadczenie w prowadzeniu prac wiertniczych i serwisowych w Polsce oraz wybranych pozostałych rynkach Europy, Azji i Afryki. Spółka dysponuje zróżnicowaną flotą ponad pięćdziesięciu urządzeń wiertniczych i rekonstrukcyjno-wiertniczych o zróżnicowanej mocy służących do wykonywania różnego rodzaju wierceń i prac otworowych, głównie dla inwestorów z branży oil & gas, a także szerokim zapleczem technicznym dla usług serwisowych.Źródło: exalo
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl