Dziś jest wtorek, 7 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.2257 -0.33% 1EUR 4.5612 -0.39% 1GBP 5.203 -0.26%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Ciągły rozwój producenta oprogramowania HMI/SCADA w Azji: powstaje COPA-DATA India

8 październik 2014.

W związku z licznymi sukcesami firmy Maestro Technologies hinduskiego dystrybutora produktów zenon, firma COPA-DATA lider w produkcji oprogramowania dla automatyki przemysłowej, otworzyła swoją filię w Indiach. Od 1 sierpnia nowo powstały oddział przejął funkcje obsługi klienta oraz wsparcia technicznego dla rodziny produktów zenon w Indiach.


COPA-DATA India została stworzona przez dyrektorów Maestro Technologies i będzie obsługiwać wszystkich obecnych i przyszłych klientów korzystających na terenie Indii z oprogramowania zenon. Firma skupi się na przemyśle energetycznym i infrastrukturalnym, a także na sektorze samochodowym i farmaceutycznym.


?Wkrótce po rozpoczęciu współpracy z COPA-DATA zrozumieliśmy, że oprogramowanie do optymalizacji procesów produkcyjnych ? zenon, powinno zajmować kluczowe miejsce wśród wszystkich produktów, które oferujemy i powinno na stałe wpisać się w strategię firmy.? wyjaśnił Satish Patil, dyrektor zarządzający COPA-DATA India. ?Jego zaawansowane funkcje i cechy, takie jak: rozległa funkcjonalność, otwartość, bogactwo wbudowanych sterowników, ergonomia oraz specjalnie dedykowane wersje dla poszczególnych branż, pomagają nam budować pozycję lidera w sprzedaży tego oprogramowania w Indiach. Nasz sukces nie byłby możliwy bez bliskiej współpracy biznesowej z COPA-DATA.?

Maestro Technologies jest zaufanym i rzetelnym dystrybutorem oprogramowania zenon od 2006 roku. To owocna obustronna współpraca oparta na zaufaniu i zaangażowaniu stała się fundamentem do dalszego rozwoju, zaś COPA-DATA India jest kolejnym krokiem potwierdzającym sukces obydwu firm.

?Dotychczasowa współpraca między Maestro Technologies i COPA-DATA przyniosła strategiczne relacje z wieloma dużymi przedsiębiorstwami w Indiach, i widzimy wciąż rosnący olbrzymi potencjał i chłonność rynku,? z zadowoleniem mówił Thomas Punzenberger, CEO firmy COPA-DATA. ?Zespół COPA-DATA India bardzo dobrze zna nasze produkty i ma wszystko, co potrzebne, by niezwłocznie rozpocząć pracę w nowych projektach. Z ogromną przyjemnością witam nowych współpracowników i jestem przekonany, że wspólnie odniesiemy w Indiach sukces.?

 

Powstanie oddziału w Indiach wzmacnia strategiczne dążenie COPA-DATA do internacjonalizacji i nieustannej globalnej ekspansji. Ten ruch to kolejny krok po otwarciu biur w Polsce, Korei i Ludwigshafen (Niemcy).

Poniżej dane kontaktowe nowej jednostki:
COPA-DATA India
CDIN SOFTWARE PRIVATE LIMITED
402, A-2 Bldg, Nandanvan, Pimple-Nilakh
411027 Pune
Indie
Tel.: +91 20 25396369
E-mail: sales@cdin.in
www.copadata.in


Informacje o COPA-DATA
COPA-DATA jest technologicznym liderem w zakresie ergonomicznych i dynamicznych rozwiązań procesowych. Założona w 1987 roku spółka opracowała w swojej siedzibie w Austrii oprogramowanie zenon dla: HMI/SCADA, dynamicznego raportowania z produkcji oraz zintegrowanych systemów PLC. Spółka sprzedaje oprogramowanie zenon w swoich biurach w Europie, Ameryce Północnej i Azji, a także za pośrednictwem partnerów i dystrybutorów na całym świecie. Dzięki zdecentralizowanej strukturze korporacyjnej klienci mają możliwość bezpośredniego kontaktu z lokalnymi przedstawicielami firmy oraz uzyskania bieżącego wsparcia sprzedażowego i technicznego. COPA-DATA, jako spółka niezależna i dostosowująca się do nowych warunków, działa prężnie i ciągle podnosi standardy dotyczące funkcjonalności i łatwości użytkowania. Jest także liderem wyznaczającym tendencje na rynku. Ponad 90 tysięcy systemów zainstalowanych w 50 krajach zapewniło całkiem nową automatykę spółkom w przemyśle spożywczym, w sektorze energii i infrastruktury, a także w przemyśle samochodowym i farmaceutycznym.

Informacje o oprogramowaniu zenon
zenon to rodzina zróżnicowanych produktów firmy COPA-DATA, wprowadzająca ergonomiczne rozwiązania procesowe w wielu branżach, począwszy od czujników do ERP. W jej skład wchodzą: zenon Analyzer, zenon Supervisor, zenon Operator i zenon Logic. zenon Analyzer to rozwiązanie pozwalające na tworzenie zindywidualizowanych raportów (np. dotyczące zużycia, przestojów, KPI) na podstawie danych z IT i automatyki. zenon Supervisor, niezależny system SCADA, umożliwia wszechstronne monitorowanie procesów i kontrolowanie systemów redundantnych, także w złożonych sieciach i poprzez zdalny dostęp. zenon Operator, jako system HMI, gwarantuje bezpieczną kontrolę maszyn oraz zapewnia prostą i intuicyjną obsługę, w tym Multi-Touch. zenon Logic, który jest zintegrowanym systemem PLC opartym na IEC 61131-3, umożliwia optymalną kontrolę procesów i logiczne przetwarzanie. Rodzina produktów zenon, jako niezależny od platformy portfel rozwiązań procesowych, bezproblemowo integruje się z istniejącą technologią automatyczną i środowiskami IT oraz oferuje oprogramowania set-up wizards i wzory umożliwiające łatwą konfigurację i prostą migrację z innych systemów. Charakterystyczną cechą rodziny produktów zenon jest zasada ?parametryzacja zamiast programowania?.

 Źródło: Copa-Data
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl