Dziś jest poniedziałek, 13 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Ciągły rozwój producenta oprogramowania HMI/SCADA w Azji: powstaje COPA-DATA India

8 październik 2014.

W związku z licznymi sukcesami firmy Maestro Technologies hinduskiego dystrybutora produktów zenon, firma COPA-DATA lider w produkcji oprogramowania dla automatyki przemysłowej, otworzyła swoją filię w Indiach. Od 1 sierpnia nowo powstały oddział przejął funkcje obsługi klienta oraz wsparcia technicznego dla rodziny produktów zenon w Indiach.


COPA-DATA India została stworzona przez dyrektorów Maestro Technologies i będzie obsługiwać wszystkich obecnych i przyszłych klientów korzystających na terenie Indii z oprogramowania zenon. Firma skupi się na przemyśle energetycznym i infrastrukturalnym, a także na sektorze samochodowym i farmaceutycznym.


?Wkrótce po rozpoczęciu współpracy z COPA-DATA zrozumieliśmy, że oprogramowanie do optymalizacji procesów produkcyjnych ? zenon, powinno zajmować kluczowe miejsce wśród wszystkich produktów, które oferujemy i powinno na stałe wpisać się w strategię firmy.? wyjaśnił Satish Patil, dyrektor zarządzający COPA-DATA India. ?Jego zaawansowane funkcje i cechy, takie jak: rozległa funkcjonalność, otwartość, bogactwo wbudowanych sterowników, ergonomia oraz specjalnie dedykowane wersje dla poszczególnych branż, pomagają nam budować pozycję lidera w sprzedaży tego oprogramowania w Indiach. Nasz sukces nie byłby możliwy bez bliskiej współpracy biznesowej z COPA-DATA.?

Maestro Technologies jest zaufanym i rzetelnym dystrybutorem oprogramowania zenon od 2006 roku. To owocna obustronna współpraca oparta na zaufaniu i zaangażowaniu stała się fundamentem do dalszego rozwoju, zaś COPA-DATA India jest kolejnym krokiem potwierdzającym sukces obydwu firm.

?Dotychczasowa współpraca między Maestro Technologies i COPA-DATA przyniosła strategiczne relacje z wieloma dużymi przedsiębiorstwami w Indiach, i widzimy wciąż rosnący olbrzymi potencjał i chłonność rynku,? z zadowoleniem mówił Thomas Punzenberger, CEO firmy COPA-DATA. ?Zespół COPA-DATA India bardzo dobrze zna nasze produkty i ma wszystko, co potrzebne, by niezwłocznie rozpocząć pracę w nowych projektach. Z ogromną przyjemnością witam nowych współpracowników i jestem przekonany, że wspólnie odniesiemy w Indiach sukces.?

 

Powstanie oddziału w Indiach wzmacnia strategiczne dążenie COPA-DATA do internacjonalizacji i nieustannej globalnej ekspansji. Ten ruch to kolejny krok po otwarciu biur w Polsce, Korei i Ludwigshafen (Niemcy).

Poniżej dane kontaktowe nowej jednostki:
COPA-DATA India
CDIN SOFTWARE PRIVATE LIMITED
402, A-2 Bldg, Nandanvan, Pimple-Nilakh
411027 Pune
Indie
Tel.: +91 20 25396369
E-mail: sales@cdin.in
www.copadata.in


Informacje o COPA-DATA
COPA-DATA jest technologicznym liderem w zakresie ergonomicznych i dynamicznych rozwiązań procesowych. Założona w 1987 roku spółka opracowała w swojej siedzibie w Austrii oprogramowanie zenon dla: HMI/SCADA, dynamicznego raportowania z produkcji oraz zintegrowanych systemów PLC. Spółka sprzedaje oprogramowanie zenon w swoich biurach w Europie, Ameryce Północnej i Azji, a także za pośrednictwem partnerów i dystrybutorów na całym świecie. Dzięki zdecentralizowanej strukturze korporacyjnej klienci mają możliwość bezpośredniego kontaktu z lokalnymi przedstawicielami firmy oraz uzyskania bieżącego wsparcia sprzedażowego i technicznego. COPA-DATA, jako spółka niezależna i dostosowująca się do nowych warunków, działa prężnie i ciągle podnosi standardy dotyczące funkcjonalności i łatwości użytkowania. Jest także liderem wyznaczającym tendencje na rynku. Ponad 90 tysięcy systemów zainstalowanych w 50 krajach zapewniło całkiem nową automatykę spółkom w przemyśle spożywczym, w sektorze energii i infrastruktury, a także w przemyśle samochodowym i farmaceutycznym.

Informacje o oprogramowaniu zenon
zenon to rodzina zróżnicowanych produktów firmy COPA-DATA, wprowadzająca ergonomiczne rozwiązania procesowe w wielu branżach, począwszy od czujników do ERP. W jej skład wchodzą: zenon Analyzer, zenon Supervisor, zenon Operator i zenon Logic. zenon Analyzer to rozwiązanie pozwalające na tworzenie zindywidualizowanych raportów (np. dotyczące zużycia, przestojów, KPI) na podstawie danych z IT i automatyki. zenon Supervisor, niezależny system SCADA, umożliwia wszechstronne monitorowanie procesów i kontrolowanie systemów redundantnych, także w złożonych sieciach i poprzez zdalny dostęp. zenon Operator, jako system HMI, gwarantuje bezpieczną kontrolę maszyn oraz zapewnia prostą i intuicyjną obsługę, w tym Multi-Touch. zenon Logic, który jest zintegrowanym systemem PLC opartym na IEC 61131-3, umożliwia optymalną kontrolę procesów i logiczne przetwarzanie. Rodzina produktów zenon, jako niezależny od platformy portfel rozwiązań procesowych, bezproblemowo integruje się z istniejącą technologią automatyczną i środowiskami IT oraz oferuje oprogramowania set-up wizards i wzory umożliwiające łatwą konfigurację i prostą migrację z innych systemów. Charakterystyczną cechą rodziny produktów zenon jest zasada ?parametryzacja zamiast programowania?.

 Źródło: Copa-Data
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl