Dziś jest niedziela, 5 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Na targach electronica 2014 Conrad Business Supplies połączy innowacje i rozrywkę

5 listopad 2014.

Podczas targów w Monachium w listopadzie tego roku pod hasłem "Odkryj przyszłość" zaprezentowany zostanie szeroki asortyment produktowy oraz znaczący rozwój Conrad Business Supplies.

 

Fot.: Stoisko i działania firmy Conrad podczas targów electronica mają na celu zarówno informować, jak i bawić wszystkich odwiedzających.


Na  tegorocznych targach electronica w Monachium firmie Conrad Business Supplies będzie przyświecało hasło "Odkryj przyszłość". Na stoisku o powierzchni 180 m2 pojawią się zarówno prezentacje na żywo najnowszych technologii oferowanych przez firmę, fascynujące zabawy interaktywne, jak i możliwość wygrania nagród dla odwiedzających. Kulminacją obecności firmy Conrad na targach electronica będzie bankiet, który odbędzie się w czwartkowy wieczór 13 listopada.

SOS electronics - należąca do Grupy Conrad firma, która specjalizuje się we wspieraniu klientów w krajach Europy Środkowej, otrzyma specjalną powierzchnię na stoisku Conrad. Będzie można również spotkać brytyjską część firmy - Rapid Electronic. Obie firmy wzbogaciły wiedzę, doświadczenie i asortyment produktów firmy Conrad na rynku dystrybucji komponentów oraz wniosły znaczące doświadczenie lokalne w zakresie wsparcia klientów.

Ważne miejsce na stoisku Conrad zajmie nowy i innowacyjny zestaw startowy WunderBar Internet of things (IoT - Internet Przedmiotów): pokazy na żywo pozwolą gościom zrozumieć, co można osiągnąć dzięki WunderBar oraz zaprezentują olbrzymi potencjał IoT. Inne prezentacje na żywo będą dotyczyły najnowszych produktów i innowacji spośród licznych marek własnych z takich obszarów jak technika pomiarowa, zestawy rozwojowe oraz komponenty elektroniczne.

Kolejną atrakcją Conrad podczas targów electronica będzie skanowanie 3D, które pozwoli gościom stworzyć swój własny skan w postaci "minibliźniaka 3D" oraz umożliwi wygranie minidrukarki 3D. Ponadto w każdy dzień targów wszyscy odwiedzający będą mogli wygrać zestaw rozwojowy WunderBar dzięki konkursowi o Złoty Talon, nawiązujący do słynnej powieści Roalda Dahla "Charlie i fabryka czekolady".

Wreszcie, by podkreślić znaczenie hasła "Odkryj przyszłość", na stoisku firmy Conrad zagości wpływowy futurolog Sven Gábor Jánszky. Wygłosi on wykład "2025 - jak będziemy żyć w przyszłości".

Holger Ruban, Prezes Conrad Business Supplies, powiedział: "Podczas tegorocznych targów electronica firma Conrad Business Supplies będzie starała się zaoferować na swym stoisku zarówno informacje, jak i zabawę. Od czasu ostatnich targów electronica, które odbyły się dwa lata temu, nasza firma szybko i znacznie się rozwinęła. Bardzo cieszymy się, że jesteśmy w stanie to pokazać i wytłumaczyć gościom, czym się zajmowaliśmy, jak możemy ich wspierać podczas opracowywania nowych produktów oraz sprostać potrzebom ich firm dzięki najnowszym komponentom, technologiom oraz innowacjom".

 

 Conrad Electronic
Od 1923 roku niemiecka firma rodzinna Conrad zajmuje się produktami z dziedziny elektroniki, a także świadczeniem profesjonalnych usług w zakresie ich dystrybucji. Grupa Conrad zatrudnia ponad 3900 pracowników i posiada oddziały lokalne oraz partnerów dystrybucyjnych w 17 krajach Europy. Produkty firmy Conrad docierają do klientów w 150 krajach na całym świecie.

Stale rosnący asortyment sklepu uwzględnia aktualną i kompleksową ofertę wiodących producentów, a także marek własnych. Wybór produktów obejmuje komponenty elektroniczne, szeroką gamę narzędzi oraz najnowsze urządzenia elektroniczne, komputery i produkty z zakresu technologii komunikacji.

Conrad Electronic jest silnym i stale rozwijającym się partnerem dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Produkty i kompleksowe usługi znajdujące się w ofercie firmy Conrad dostępne są w lokalnych oraz internetowych punktach sprzedaży. Zamówienia są realizowane drogą elektroniczną oraz przez własną lokalną sieć sprzedawców.

Jakości usług firmy Conrad zaufało wiele wiodących firm należących do różnorodnych branż rynkowych.

Z końcem 2013 roku firma Conrad weszła w posiadanie certyfikatu zgodności z normą DIN EN 61340-5-1 wydanego przez TÜV NORD i otwarła najnowocześniejszą strefę magazynową zabezpieczoną przed elektrycznością statyczną (EPA) do przechowywania elementów półprzewodnikowych.O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl