Dziś jest wtorek, 10 grudzień 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8711 +0.02% 1EUR 4.288 +0.12% 1GBP 5.0945 +0.06%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
12 grudzień 2019
XII EDYCJA SEMINARIUM Z ZAKRESU "Eksploatacji urządzeń elektrycznych w strefach zagrożenia wybuchem Ex ATEX" 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Biznes z dobrą energią - tylko w Targach Kielce

23 luty 2015.

Już od osiemnastu lat, przez  dwa marcowe dni w Targach Kielce króluje tematyka ściśle powiązania z energetyką, elektrotechniką oraz energią odnawialną. XVIII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - Nowa Energia to miejsce, w którym corocznie blisko 100 firm prezentuje  urządzenia energetyczne i elektroenergetyczne, najnowsze technologie armatury sieciowej, kolektorów słonecznych, pieców opalanych drewnem czy kotłowni opalanych biomasą. Stoiska wypełnia sprzęt związany z odnawianymi źródłami energii, wytwarzaniem, przesyłaniem i dystrybucją energii oraz eksploatacją urządzeń energetycznych i modernizacją tych już istniejących. Równolegle z targami branży energetycznej w Targach Kielce odbywają  się  Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH  - wydarzenie poświęcone  nowoczesnym technologiom stosowanym w gospodarowaniu odpadami oraz innowacyjnym rozwiązaniom sprzętowym oraz działaniom sprzyjającym ochronie środowiska, które stanowią kompleksowe dopełnienie oferty ENEX-u.

Każdego roku targowe hale odwiedzane są przez 6.000 gości - potencjalnych klientów i partnerów biznesowych naszych wystawców.
Merytoryczne wsparcie branżowych partnerów wystaw corocznie owocuje  szeregiem konferencji, spotkań i debat. Targi coraz częściej są miejscem nie tylko prezentowania innowacji produktowych oraz oferty firm, ale stanowią  też przestrzeń, w której poruszane są problemy palące dla branży, komentowane są ustawy, wyjaśniane przepisy i dyskutowane nowe rozwiązania. We wszystkich konferencjach , które organizatorzy proponują wystawcom i zwiedzającym  targi, nazywanych roboczo "Kieleckimi spotkaniami z energią", bierze zawsze  udział blisko 1500 osób.
Forum Technologiczne redakcji GLOBEnergia zaprasza na spotkania będące okazją do przygotowania się na zmieniający się rynek instalacji odnawialnych źródeł energii. W ramach tego dwudniowego wydarzenia odbędzie się 5 marca VIII FORUM POMP CIEPŁA,  6 marca VI FORUM SOLAR+. Przez dwa dni eksperci będą czuwać w ramach PASAŻU ENERGETYCZNGO, grupy stoisk redakcji GLOBENERGIA i czekać na pytania od zainteresowanych.

 

5 marca 2015

VIII Forum POMP CIEPŁA  ?Technologie i rynek 2015?

Kielce, strefa Pasażu Energetycznego GLOBEnergia

SALA G

http://www.forumpompciepla.pl/

6 marca 2015

VI Forum SOLAR+  ?Instalacje i inwestycje 2015?

Kielce, strefa Pasażu Energetycznego GLOBEnergia

SALA G

http://www.globenergia.pl/forumsolar

5-6 marca 2015

PASAŻ ENERGETYCZNY - kompleks stoisk eksperckich 

Kielce, strefa Pasażu Energetycznego GLOBEnergia

SALA G

http://www.globenergia.pl/pasaz

Kontakt

Redakcja GLOBEnergia
tel/fax +48 12 654 52 12

marketing +48 602 562 245
redakcja@globenergia.pl

 

Ciekawym wydarzeniem będzie także konferencja  "Energetyka prosumencka w ustawie o odnawialnych  źródłach energii na którą zaprasza organizator -  Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Poruszone zostaną na niej między innymi zagadnienia dotyczące ustawy o OZE. Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska przygotowała ważne merytoryczne spotkanie  - XIV Konferencję " Odnawialne źródła energii - ENEX 2015  NOWA USTAWA OZE podczas której specjaliści będą dyskutować między innymi o aktualnej sytuacji i perspektywach rozwojowych energetyki wiatrowej, krajowych możliwościach podaży biomasy do produkcji energii elektrycznej oraz o rozwoju małych elektrowni wodnych. W programie targów pojawi się także konferencja - Kluczowe zagadnienia energetyki jądrowej", sympozjum naukowo - techniczne dotyczących zaawansowanych technologii i materiałów funkcjonalnych do przewodzenia, przetwarzania i magazynowania energii. Wśród wielu konferencji zaplanowanych na drugi dzień targów będzie mieć miejsce miedzy innymi konferencja "Inwestycje w elektrownie wodne? organizowana przez Stowarzyszenie Inicjatyw OZE  oraz kwartalnik Energetyka Wodna, przy współpracy Towarzystwa Rozwoju Małych Elektrowni Wodnych a także przygotowana przez ŚCITT  konferencja "Zrównoważony rozwój energetyczny - innowacyjnie  i efektywnie".

 

Zapraszamy do udziału w targach ENEX oraz ENEX - Nowa Energia - to najlepsze w kraju miejsce, by zaprezentować swoją ofertę, podejrzeć działania konkurencji, zdobyć klientów, wiedze  i nawiązać owocne kontakty biznesowe. Najbliższa edycja wystaw odbędzie się od 5 do 6 marca 2015 roku.Źródło: Targi Kielce
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl