Dziś jest środa, 8 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Biznes z dobrą energią - tylko w Targach Kielce

23 luty 2015.

Już od osiemnastu lat, przez  dwa marcowe dni w Targach Kielce króluje tematyka ściśle powiązania z energetyką, elektrotechniką oraz energią odnawialną. XVIII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - Nowa Energia to miejsce, w którym corocznie blisko 100 firm prezentuje  urządzenia energetyczne i elektroenergetyczne, najnowsze technologie armatury sieciowej, kolektorów słonecznych, pieców opalanych drewnem czy kotłowni opalanych biomasą. Stoiska wypełnia sprzęt związany z odnawianymi źródłami energii, wytwarzaniem, przesyłaniem i dystrybucją energii oraz eksploatacją urządzeń energetycznych i modernizacją tych już istniejących. Równolegle z targami branży energetycznej w Targach Kielce odbywają  się  Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH  - wydarzenie poświęcone  nowoczesnym technologiom stosowanym w gospodarowaniu odpadami oraz innowacyjnym rozwiązaniom sprzętowym oraz działaniom sprzyjającym ochronie środowiska, które stanowią kompleksowe dopełnienie oferty ENEX-u.

Każdego roku targowe hale odwiedzane są przez 6.000 gości - potencjalnych klientów i partnerów biznesowych naszych wystawców.
Merytoryczne wsparcie branżowych partnerów wystaw corocznie owocuje  szeregiem konferencji, spotkań i debat. Targi coraz częściej są miejscem nie tylko prezentowania innowacji produktowych oraz oferty firm, ale stanowią  też przestrzeń, w której poruszane są problemy palące dla branży, komentowane są ustawy, wyjaśniane przepisy i dyskutowane nowe rozwiązania. We wszystkich konferencjach , które organizatorzy proponują wystawcom i zwiedzającym  targi, nazywanych roboczo "Kieleckimi spotkaniami z energią", bierze zawsze  udział blisko 1500 osób.
Forum Technologiczne redakcji GLOBEnergia zaprasza na spotkania będące okazją do przygotowania się na zmieniający się rynek instalacji odnawialnych źródeł energii. W ramach tego dwudniowego wydarzenia odbędzie się 5 marca VIII FORUM POMP CIEPŁA,  6 marca VI FORUM SOLAR+. Przez dwa dni eksperci będą czuwać w ramach PASAŻU ENERGETYCZNGO, grupy stoisk redakcji GLOBENERGIA i czekać na pytania od zainteresowanych.

 

5 marca 2015

VIII Forum POMP CIEPŁA  ?Technologie i rynek 2015?

Kielce, strefa Pasażu Energetycznego GLOBEnergia

SALA G

http://www.forumpompciepla.pl/

6 marca 2015

VI Forum SOLAR+  ?Instalacje i inwestycje 2015?

Kielce, strefa Pasażu Energetycznego GLOBEnergia

SALA G

http://www.globenergia.pl/forumsolar

5-6 marca 2015

PASAŻ ENERGETYCZNY - kompleks stoisk eksperckich 

Kielce, strefa Pasażu Energetycznego GLOBEnergia

SALA G

http://www.globenergia.pl/pasaz

Kontakt

Redakcja GLOBEnergia
tel/fax +48 12 654 52 12

marketing +48 602 562 245
redakcja@globenergia.pl

 

Ciekawym wydarzeniem będzie także konferencja  "Energetyka prosumencka w ustawie o odnawialnych  źródłach energii na którą zaprasza organizator -  Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Poruszone zostaną na niej między innymi zagadnienia dotyczące ustawy o OZE. Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska przygotowała ważne merytoryczne spotkanie  - XIV Konferencję " Odnawialne źródła energii - ENEX 2015  NOWA USTAWA OZE podczas której specjaliści będą dyskutować między innymi o aktualnej sytuacji i perspektywach rozwojowych energetyki wiatrowej, krajowych możliwościach podaży biomasy do produkcji energii elektrycznej oraz o rozwoju małych elektrowni wodnych. W programie targów pojawi się także konferencja - Kluczowe zagadnienia energetyki jądrowej", sympozjum naukowo - techniczne dotyczących zaawansowanych technologii i materiałów funkcjonalnych do przewodzenia, przetwarzania i magazynowania energii. Wśród wielu konferencji zaplanowanych na drugi dzień targów będzie mieć miejsce miedzy innymi konferencja "Inwestycje w elektrownie wodne? organizowana przez Stowarzyszenie Inicjatyw OZE  oraz kwartalnik Energetyka Wodna, przy współpracy Towarzystwa Rozwoju Małych Elektrowni Wodnych a także przygotowana przez ŚCITT  konferencja "Zrównoważony rozwój energetyczny - innowacyjnie  i efektywnie".

 

Zapraszamy do udziału w targach ENEX oraz ENEX - Nowa Energia - to najlepsze w kraju miejsce, by zaprezentować swoją ofertę, podejrzeć działania konkurencji, zdobyć klientów, wiedze  i nawiązać owocne kontakty biznesowe. Najbliższa edycja wystaw odbędzie się od 5 do 6 marca 2015 roku.Źródło: Targi Kielce
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl