Dziś jest sobota, 4 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Kompozytowe rozwiązania dla infrastruktury

18 wrzesień 2015.

Polski producent kompozytowych słupów oświetleniowych, spółka Alumast S.A. prezentuje swoje produkty na 28. Międzynarodowych Energetycznych Targach ENERGETAB w Bielsku-Białej. Produkty firmy są do obejrzenia dziś i jutro na stoisku 12 w plenerze L3.


W tym roku podczas XXVIII Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego Światło w Warszawie, wyróżnienia zdobyły 2 produkty Alumast: kompozytowy słup świetlny ze wzorem oraz LUMIPOLE - słup z luminoforem, kolejno w kategoriach: najlepszy wyrób targów oraz najbardziej innowacyjny wyrób targów.


Tym razem Spółka zależna od Alumast S.A.  Energy Composites prezentuje się na Bielskich Targach. Tam nowością wartą obejrzenia jest przyczepa serwisowa, która stanowi kompletne rozwiązanie do zasilania odbiorców, podczas zwykłych awarii sieci Sn, Nn oraz podczas planowanych wyłączeń prądu. Produkt jest dedykowany dla załóg pogotowia energetycznego. Odwiedzający mogą także zobaczyć Żerdź kompozytową Eko, jedno oraz dwu elementową oraz Kratownicę kompozytową, służącą jako energetyczny słup funkcyjny. Warto nadmienić, iż Żerdź kompozytowa Eko została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich dla Energetyki EXPOPOWER 2015, jako produkt innowacyjny i najwyższej jakości. Żerdź charakteryzuje się ultralekką wagą, trwałością oraz łatwym montażem i demontażem. Ekologiczna produkcja żerdzi wyróżnia się niską emisją CO2 - słup ulega 100% przetworzeniu.


Alumast z Wodzisławia Śląskiego od lat współpracuje m.in. z Politechniką Wrocławską w celu ciągłego doskonalenia produktów oraz opracowywania rozwiązań innowacyjnych oraz nowoczesnych. Efektem wspólnej pracy są LUMIPOLE, kompozytowy słup
o właściwościach luminancji. W ciągu dnia luminofor zawarty w słupie gromadzi energię świetlną z promieni słonecznych, aby po zmroku świecić całą swoją powierzchnią, roztaczając wokół siebie delikatną mgiełkę świetlną. Luminofor jest dodatkowo pobudzany przez źródło światła w ultrafiolecie zamontowane wewnątrz produktu. Słup jest tak skonstruowany, aby zapewnić równomierne natężenie oświetlenia oraz jakże ważne, prawidłowe prowadzenie wzrokowe wszystkim korzystającym z dróg. Dodatkowo w połączeniu z nowoczesnymi oprawami oświetleniowymi Benito Urban, stanowi rozwiązanie wysoce energooszczędne.


Oryginalnym produktem Alumast, prezentowanym na targach w Bielsku-Białej, jest kompozytowy słup świetlny ze wzorem. Kompozyt poliestrowo-szklany, z którego wykonany jest produkt charakteryzuje się co najmniej 40 letnią żywotnością i odpornością m.in. na zanieczyszczenia powstałe w ruchu drogowym, sól drogową czy korozję, ponieważ nie stanowi on wartości złomowej. W porównaniu z tradycyjnymi słupami metalowymi narażonymi na kradzieże i betonowymi jest znacznie trwalszą, bezpieczniejszą i oszczędną inwestycją w infrastrukturę. Dostępny jest w 5 wzorach: magic, mint, decor, river i brzoza.

 
 Słup świetlny ze wzorem proponowany przez Alumast S.A. jest idealnym rozwiązaniem sprawdzającym się w parkach, na ścieżkach rowerowych lub mniej uczęszczanych ciągach komunikacyjnych.


Wśród prezentowanych na stoisku firmowym produktów znajdziemy także słup kompozytowy z podstawą stylizowaną, kratownicę kompozytową z naświetlaczami czy nowoczesne i energooszczędne oprawy oświetleniowe hiszpańskiego producenta, Benito Urban, którego wyłącznym dystrybutorem opraw na Polskę jest AlumastŹródło: Alumast S.A.
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl