Dziś jest poniedziałek, 21 październik 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8307 -0.51% 1EUR 4.2775 -0.16% 1GBP 4.9709 +0.08%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Siemensa buduje fabrykę dla Przemysłu 4.0 w Polsce
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
23 październik 2019
LUMENexpo Targi Techniki Świetlnej  
więcej
29 październik 2019
73. edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu  
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Kolejna firma dołącza do społeczności partnerskiej COPA-DATA

17 listopad 2015.

W październiku b.r. w siedzibie firmy Quantum Qguar podpisane zostały stosowne dokumenty potwierdzające partnerstwo krakowskiego dostawcy systemów informatycznych MES i APS Quantum Qguar ze światowym liderem w produkcji systemów klasy HMI/SCADA, firmą COPA-DATA. Celem przyświecającym tej strategicznej decyzji jest dostarczenie kompleksowego produktu powstałego w oparciu o doświadczenie i fachową wiedzę obydwu przedsiębiorstw.


Nikt w dzisiejszym świecie nie jest w stanie być specjalistą w każdej dziedzinie. Doskonale wie o tym pochodząca z Krakowa spółka Quantum Qguar będąca producentem i dostawcą systemów informatycznych dla przedsiębiorstw o szczególnie wysokich wymaganiach w zakresie wydajności procesów produkcyjnych oraz logistycznych. Firma od kilkunastu lat rozwija swój autorski pakiet oprogramowania QGUAR. Pakiet systemów QGUAR, będący oprogramowaniem klasy SCE (Supply Chain Execution), wspomaga zarządzanie złożonymi strukturami produkcji i dystrybucji i obejmuje między innymi systemy klasy MES, APS, WMS, TMS oraz YMS. W ofercie Quantum znajduje się również kompleksowa realizacja indywidualnych projektów informatycznych. Swoją ofertę firma kieruje przede wszystkim do przedsiębiorstw o następującej specyfice działalności:firmy produkcyjne, firmy dystrybucyjno-handlowe, operatorzy logistyczni, firmy spedycyjno-transportowe. budowlanych. Dzięki nowoczesnemu i ustawicznie rozwijanemu systemowi QGUAR, Quantum osiągnęło pozycję wiodącego w Europie Środkowo-Wschodniej producenta specjalistycznego oprogramowania dla przedsiębiorstw. Kilkaset wdrożeń Quantum na kilku kontynentach, to gwarancja dużych doświadczeń oraz wysokiej jakości produktów. Wszyscy klienci to dynamicznie rozwijające się firmy, które dzięki świadomej strategii należą do wiodących przedsiębiorstw w swoich branżach. Za przykład niech posłużą tak renomowane firmy jak (wymienione w kolejności alfabetycznej) Bakoma, Bosch Rexroth, Bunge, Hama Polska, Huhtamaki, Jacobs, Knauf Industries, Lubella, Maspex, Mondi, Orlen Oil, Royal Canin czy Saint Gobain.

Jako nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo firma Quantum Qguar postanowiła wykorzystać synergię z zaawansowanymi rozwiązaniami w zakresie oprogramowania do automatyki przemysłowej firmy COPA-DATA ponieważ oprócz światowej jakości produktów dzięki temu krokowi zyskała równocześnie dostęp do ekosystemu fachowej wiedzy ekspertów o zasięgu globalnym.

 


Więcej informacji o nowym partnerze firmy COPA-DATA można znaleźć na http://www.quantum-software.pl/pl/



Źródło: COPA-DATA Polska
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl